Płatność e-faktury

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
screamowa
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 17:51

Płatność e-faktury

Post autor: screamowa »

Tak jak wyżej, wczoraj kupiłam telefon, abonament 64,90 zł. Poinformowano mnie że na dniach przyjdzie faktura, z pełną kwotą ( jaka to startowa). Dzisiaj dostałam smsa, że e-faktura została wystawiona, wchodze na plus online . I widzę takie coś
Kwota rozmów/SMS po przekroczeniu Twoich pakietów: 1,38 zł
Oczywiście bez paniki, wczoraj wysyłałam smsy. Czyli mam rozumieć iż, wysyłając przekaz bankowy mam doliczyć tą kwotę
do 64,90 ?

Obrazek

Pod tym wszystkim pisze :
Rachunki/ Historia płatności (zwiń)
Nie masz jeszcze żadnego rachunku do zapłacenia.


Czyli na razie nie mam nic do zapłaty?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Płatność e-faktury

Post autor: Magda_Plus »

screamowa pisze:Tak jak wyżej, wczoraj kupiłam telefon, abonament 64,90 zł. Poinformowano mnie że na dniach przyjdzie faktura, z pełną kwotą ( jaka to startowa). Dzisiaj dostałam smsa, że e-faktura została wystawiona, wchodze na plus online . I widzę takie coś
Kwota rozmów/SMS po przekroczeniu Twoich pakietów: 1,38 zł
Oczywiście bez paniki, wczoraj wysyłałam smsy. Czyli mam rozumieć iż, wysyłając przekaz bankowy mam doliczyć tą kwotę
do 64,90 ?
Witaj "screamowa",

nie doliczasz 1,38 zł do wystawionej już faktury. Płacisz tylko 64,90 zł.

;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
screamowa
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 17:51

Re: Płatność e-faktury

Post autor: screamowa »

Z tego co rozumiem doliczam do do kolejnej, na którą dopiero pieniądze się będą "nabijać?"
I z tego co również rozumiem, żadnej faktury tam nie widzę ( mowa o dopisku, że jej tam nie ma )
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Płatność e-faktury

Post autor: Magda_Plus »

screamowa pisze:Z tego co rozumiem doliczam do do kolejnej, na którą dopiero pieniądze się będą "nabijać?"
I z tego co również rozumiem, żadnej faktury tam nie widzę ( mowa o dopisku, że jej tam nie ma )
screamowa,

powiedz mi, czy masz aktywne e-hasło?

e-faktura już wygenerowana będzie dostępna dla Ciebie po zalogowaniu się do Plus online e-hasłem. Jest widoczna w dwóch miejscach, do których dotrzesz po wybraniu następujących ścieżek:
zakładka Płatności - poziom: Zestawienie finansowe konta > tutaj można zobaczyć pliki
lub
zakładka Płatności - poziom Narzędzia i usługi dla płatności - e-faktura - Lista dokumentów > tutaj też można sprawdzić pliki.
;-)
Ta kwota bieżącego użycia (naliczona po przekroczeniu pakietów), którą widzisz w Plus online będzie doliczona do następnej faktury.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ