Nadpłata?

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
jagoda720
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 20:12

Nadpłata?

Post autor: jagoda720 »

Bardzo potrzebuję pomocy. Przez kilka lat miałam telefon w mixplusie i dwa miesiące temu miałam wymianę, postanowiłam przejść na abonament, jednakna numerze z mixplusa do końca umowy pozostały jeszcze dwa doładowania. Wzięłam więc nowy numer na abonament i ta karta leżała sobie przez 2 miesiące, aż nie skończyłam doładowań tej z mixa. Dzisiaj właśnie przełożyłam kartę do telefonu, koło 11. Teraz, czyli koło 20, mam już nadpłatę, o 3 zł, czego nie rozumiem, bo dzwoniłam tylko 2 razy, w sumie 8 minut i wysłałam jakieś 20 sms, z czego za każdy sms pobierało mi jedną minutę z pakietu 100 minut, ponieważ miałam 100 minut,a teraz nagle 58. Nie wiem co robić !
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nadpłata?

Post autor: Jrv »

Dość chaotycznie to napisałaś. Od kiedy są świadczone usługi postpaid?
Pamiętaj, że nie zaczynasz umowy od początku okresu rozliczeniowego tylko w jego trakcie. I proporcjonalnie do tego okresu otrzymujesz minuty. Jeśli np. będzie to równy środek okresu to minut będzie 50, jeżeli jeszcze krótszy okres to mniej - opłata też jest odpowiednio mniejsza. Od kolejnego okresu dopiero masz pełną wartość minut.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Nadpłata?

Post autor: Magda_Plus »

jagoda720 pisze:Bardzo potrzebuję pomocy. Przez kilka lat miałam telefon w mixplusie i dwa miesiące temu miałam wymianę, postanowiłam przejść na abonament, jednakna numerze z mixplusa do końca umowy pozostały jeszcze dwa doładowania. Wzięłam więc nowy numer na abonament i ta karta leżała sobie przez 2 miesiące, aż nie skończyłam doładowań tej z mixa. Dzisiaj właśnie przełożyłam kartę do telefonu, koło 11. Teraz, czyli koło 20, mam już nadpłatę, o 3 zł, czego nie rozumiem, bo dzwoniłam tylko 2 razy, w sumie 8 minut i wysłałam jakieś 20 sms, z czego za każdy sms pobierało mi jedną minutę z pakietu 100 minut, ponieważ miałam 100 minut,a teraz nagle 58. Nie wiem co robić !
Witaj jagoda720,

jeśli dobrze rozumiem, to kupiłaś sobie numer w opcji abonamentowej i przez dwa miesiące go nie używałaś? Czy dostawałaś już faktury?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ