Przedłużanie umowy przez internet

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Quba123
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 sty 2013, o 17:14

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Quba123 »

Witam, mam dwa pytania. Czy przedłużając umowę przez internet można sobie wybrać kolor telefonu i jak zmienić adres wysyłki?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: sl@w_es »

Używając opcji SZUKAJ znalazłem odpowiedź w kwestii dotyczącej koloru: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... lor#p51482, a z pewnością i odpowiedź na drugie pytanie znajduje się już na FORUM, ale może trochę własnej inicjatywy i wysiłku?

P.S.
Proszę w przyszłości używać narzędzi dostępnych na PF i nie czekać na "odpowiedzi pod nosek".
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Quba123
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2013, o 17:14

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Quba123 »

Dobrze, następnym razem to zrobię i przepraszam. Wiadomo co ile dni są dostawy do sklepu internetowego? Chciałem przedłużyć wczoraj umowę przez internet jednak wybrany telefon znikną z listy dostępnych telefonów, dlatego pytam kiedy może być najbliższa dostawa. Jeśli nie wiadomo, to mam patrzeć codziennie i liczyć, że akurat trafię na niego?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Dominik_Plus »

Dostawy nie są realizowane cyklicznie w konkretne dni. Zadzwoń do Działu Obsługi Klienta i podpytaj, bo może mają jeszcze kilka sztuk. :-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
Croxyy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 maja 2013, o 15:15

Przedłużenie umowy poprzez internet - Problem.

Post autor: Croxyy »

Witam,
Przedłużyłem kilka dni temu mojemu ojcu (właścicielowi firmy) umowę w Plus dla Firm wraz z telefonem. Wybrałem kuriera na 2013-05-02 czyli dzisiaj o godzinie 10:00. Niestety do tej pory go nie było. Czy to jest spowodowane, że wczoraj i jutro są dni wolne od pracy? Trochę uciążliwa kwestia, iż tylko abonent może odebrać przesyłkę, a jest on przeważnie przez cały tydzień niedostępny pod adresem firmy. Czy jest szansa, że jeszcze ta przesyłka dzisiaj dojdzie, czy muszę dzwonić do BOK-u?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Dominik_Plus »

Croxyy, w serwisie http://www.plus.pl/przedluz określasz wyłącznie preferowaną datę dostarczenia przesyłki.

Proponowałbym Ci skontaktować się w tej sprawie ze sklepem internetowym. Uzyskasz wtedy wszystkie informacje na temat swojego zamówienia.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
adamw
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2013, o 01:57

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: adamw »

Witam, mam na koncie 2 telefony. W przedłużeniu umowy przez internet mam dostęp do oferty na jeden telefon, czy muszę tworzyć nowego użytkownika aby zobaczyć ofertę do drugiego numeru czy jest jakaś inna możliwość? Drugie pytanko czy w Plusie będzie dostępny telefon Sony Xperia L, jeżeli tak to od kiedy będzie dostępna w ofercie przy przedłużeniu umowy?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużanie umowy przez internet

Post autor: Ewa_Plus »

adamw - dla każdego ze swoich numerów musisz zakładać osobne konto w serwisie www.plus.pl/przedluz
Na chwilę obecną nie mamy informacji odnośnie wprowadzenia Sony Xperii L do naszej oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ