Nokia Lumia 520

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
azodens
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 maja 2013, o 17:06

Nokia Lumia 520

Post autor: azodens »

Witam :) Wiadomo kiedy w ofercie pojawi się Nokia Lumia 520?:) Na kanale plusa na youtube pod dostępnym testem tego modelu była informacja,że trafi do oferty na początku czerwca? Czy posiada ktoś informację odnośnie tego telefonu?:)
obcypowraca

Re: Nokia Lumia 520

Post autor: obcypowraca »

Przecież jest w ofercie, tylko zależy jakiej.
azodens
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 23 maja 2013, o 17:06

Re: Nokia Lumia 520

Post autor: azodens »

Chodzi mi o ofertę MixPlus
Petrygo
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 14:58

Re: Nokia Lumia 520

Post autor: Petrygo »

Mam pytanie odnośnie Lumi 520, jak sformatować nową baterię ? Dobić do upadłego, aż sam się wyłączy i ładować na wyłączonym telefonie ok 10 - 12 godzin. I tak trzy razy. Czyli rozładować do zera - ładować 12h - rozładować do zera - ładować 12h - rozładować do 0 - ładować 12h i potem już normalnie jak pasuje. Czy nie przeprowadzam żadnego formatu ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nokia Lumia 520

Post autor: sl@w_es »

@ „Petrygo”,
nowe baterie nie wymagają już takich zabiegów o których piszesz.
Na FORUM używamy opcji szukaj (Regulamin PlusForum pkt 11).
Temat baterii był już poruszany parę razy, więc używając tej metody z pewnością znalazłbyś odpowiedź.

Najdziwniejsze i niezrozumiałe dla mnie w Twoim poście jest to, że Ty sam, 2 m-ce temu zadałeś już takie pytanie; dotyczyło co prawda baterii z telefonu innego producenta (tworząc swój post użyłeś nawet opcji kopiuj/wklej) - czyżbyś sadził, że Nokia w swoich telefonach ma baterie z ubiegłego wieku, początków telefonii komórkowej? ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Petrygo
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 14:58

Re: Nokia Lumia 520 - konfiguracja

Post autor: Petrygo »

Witam, zastanawiam się, nie mogę za bardzo znaleźć, jak skonfigurować, aby nie "żarła" baterii i nie wykorzystywała pakietu internetowego bez mojej wiedzy i potrzeby. Przy pierwszym uruchomieniu pyta czy wybrać ustawienia zalecane czy dostosować. Co polecacie: "dostosować" i odfajkować wszystkie czy dać jej "zalecane" i potem w ustawieniach pozmieniać, tak aby było optymalnie? A może polecane przez producenta i nie zmieniać nic? Co powyłączać, a co włączyć? Przeczytałem całą instrukcje, ale nic konkretnego na temat. I jeszcze pytanie jak przywrócić ustawienia do momentu, tak jakbym pierwszy raz w życiu uruchamiał sprzęt? A co do bezpieczeństwa, potrzebny mi jakiś antywirus? Jak tak, to co polecacie na mobile, aby nie mulił, a coś tam dawał?
Dzięki z góry.
Awatar użytkownika
domel82
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 4 lip 2013, o 17:44

Re: Nokia Lumia 520

Post autor: domel82 »

baterii chyba już się nie formatuje, poza tym ta lumia ma mały akumulator i tak szybko będzie się rozładowywał.

a powiedz mi testowałeś swój aparat w niej bo mnie się wydaje kiepski , jak dobrze ustawi ostrość to daje sygnał pik, ale często nie umie dobrze tej ostrości ustawić i zdjęcie jakieś rozmazane, jeżeli w ustawieniach dam tryb sceny zbliżenie to dobrze robi zdjęcia i radzi sobie z tą ostrością, ale widok z balkonu to nawet drzewa jakieś zamazane wychodzą.
ODPOWIEDZ