Dodatkowe rozwiązanie.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sekwana1
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 cze 2013, o 11:49

Dodatkowe rozwiązanie.

Post autor: sekwana1 »

Mam pewne pytanie odnośnie oferty.
Zacznę od tego, że napiszę o co mi chodzi w odniesieniu do t-mobile. Korzystałem z ich usług abonamentowych od pewnego czasu, a w sieci plus miałem numery na karte ponieważ mam dużo znajomych i członków rodziny w tej sieci.
W t-mobile jest tak, że jeżeli jesteś ich abonentem, możesz wziąć od nich dowolną ilość telefonów w mixie, abonamencie czy też internet, poprzez opcje dokupienia oferty. Ostatnio przeniosłem się do plusa na jeden numer i nie ukrywam że chciałbym systematycznie wymienić numery wszystkich członków rodziny na plus. Z tym że na stronie plusa nie ma nigdzie takiego rozwiązania, jeżeli chciałbym dokupić kolejne telefony z nowymi numerami muszę to robić jako nowy klient, bo w zakładce klient plusa jest tylko opcja przedłużenia umowy. O co chodzi? Czy ja na prawdę muszę za każdym razem kserować wszystkie dokumenty żeby odebrać paczkę od kuriera? Jeśli nie to gdzie na stronie jest opcja dla obecnych klientów plusa którzy chcą dokupić ofertę? Zaznaczam że wizyta w salonie nie wchodzi w grę, bo po prostu nie mam na to czasu.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Dodatkowe rozwiązanie.

Post autor: Magda_Plus »

Witaj sekwana1,

w Plusie jest to zorganizowane inaczej.
Faktycznie dokupienie kolejnych numerów możesz zrealizować jako zakup nowej aktywacji.
Niemniej możesz np. złożyć zamówienie na dwa albo trzy telefony jednorazowo, wówczas do całego zamówienia przestawisz tylko jeden komplet dokumentów. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sekwana1
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2013, o 11:49

Re: Dodatkowe rozwiązanie.

Post autor: sekwana1 »

zdecydowanie interesowałyby 30 lub 36, bo jak wiadomo w takich opcjach jest więcej dobrych telefonów do wyboru,
ym człowiekiem, spędzam w pracy ca
Ostatnio zmieniony 13 cze 2014, o 12:35 przez sekwana1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Dodatkowe rozwiązanie.

Post autor: Magda_Plus »

sekwana1 pisze:Jest to jakieś wyjście, tylko że umowy z t-mobile kończą mi się w bardzo różnych okresach, a płacić dwa abonamenty lub zasilać dwa konta tylko po to żeby jedno leżało i się kurzyło to słaba opcja.


Rozumiem Cię, niemniej może będziesz chciał skorzystać z oferty, w której możesz mieć specjalny upust dotyczący opłaty abonamentowej na okres 3 miesięcy. Mamy taką ofertę -http://www.plus.pl/indywidualna/Aboname ... /Smartfon/
sekwana1 pisze:Poza tym na stronie Plusa są dostępne tylko okresy na 24 miesiące lub 24 doładowania. Jeżeli chodzi o abonament to wiadomo i tak raczej bym się nie zdecydował na dłuższy niż 24 miesiące, ale z mixem sprawa wygląda zgoła inaczej.


Osoby przenoszące numery do Plusa do opcji abonamentowej lub Plus Mix oraz takie które kupują nowe numery podpisują umowę maksymalnie na okres 24 miesięcy lub 24 doładowań. Stąd dostępność tylko takich ofert.
W momencie przedłużenia umowy będzie możliwe skorzystanie z umowy opiewającej na dłuższy okres czasu.

Faktycznie przeniesienia numeru do Plusa nie możesz zrealizować za pośrednictwem Sklepu Internetowego, możesz to zrobić w punktach Plusa. Dodatkowo możesz pozostawić swoje dane na stronie WWW, w kwestii oferty i przeniesienia numeru - http://www.plus.pl/indywidualna/Pomoc/P ... aOKontakt/
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ