Stary a nowy klient w MIXIE

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
rafik25
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:45

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: rafik25 »

Nie mam pojęcia. Właśnie kończy mi się umowa (1,23 na koncie :) ), ale ta cena mnie zaskoczyła. Bo nie przedłużając umowy po 40 zł na 24 miesiące jest za 469 zł bodajże. Analizując ceny innych telefonów to albo plus chce nas troszkę .. nabić w bańkę, albo ktoś wprowadzając dane do sklepu mocno uderzył się w głowę...
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: ekdar »

co sie tym cena tak dziwicie?
przeciez musi ktos zaplacic za to ze w lutym dostalem galaxy s3 mini za 1zl w opcji 30x30 :p
rafik25
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:45

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: rafik25 »

Na walentynki chyba :D
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: lodyga »

To działa jak kredyt/raty z odsetkami:P
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: ekdar »

rafik25 pisze:Na walentynki chyba :D
nie wiem z jakiego powodu Plus to zrobil ale zrobil :-D
lodyga w tym wypadku nie,
telefon na wolnym rynku wtedy ok 1100zl a 30x30+1zl to 901 ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: Joanna_Plus »

rysiekroga,

aktualnie przy nowych aktywacjach telefon Samsung Galaxy Ace 2 jest w promocji. Ponadto przedłużenie umowy i nowa aktywacja, to dwa zupełnie inne warianty kontraktu.

Istnieje też możliwość zakupu aparatu na własną rękę i przedłużenie umowy z dodatkowymi bonusami.

lodyga,

no nie do końca tak jest, ponieważ kwota, którą następuje zasilenie konta, jest do wykorzystania na wszystkie świadczone przez nas usługi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: lodyga »

Tak tak rozumiem. Tylko denerwują mnie użytkownicy którzy mówią że kupić można na aukcjach po np 500zł a w plusie kosztuje 800zł...

Ja naprzykład nie dałabym za telefon ot tak ani 500 ani 800zł...Więc zawsze patrze na telefon co ma w sobie, i czy mi się podoba jeśli tak to biorę każdą możliwą dla mnie opcję doładowań bo lepiej mi dać miesięcznie 30 zł przez np 2 lata i mieć swój "wymarzony" telefon niż na raz wybulić ogromną kwotę.

A dopłaty w stylu 987 zł do telefonu to rzeczywiście dużo ale tak szczerze po co wam super mege elo telefony jak prawie wszystkie mają to samo:P

A za pół roku już cena i tak spadnie więc jaki sens dawać tyle kasy:P
Lepiej poświęcić pieniążki na swoje pasje itp bo przecież telefon służy do dzwonienia, smsowania ewentualnie aparat czy cos:)
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: ekdar »

telefon do dzwonienia?
a tak. moj tez ma taka dodatkowa funkcje :p
rysiekroga
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2013, o 20:56

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: rysiekroga »

lodyga

I ten L5 co bierzesz jest faktycznie wymarzonym przez Cb telefonem ?;)

Ja osobiście jeśli miałbym brać opcje 40zł, 50zł to byłaby ona dla mnie nie opłacalna. Bo potrzebuję jedynie 7 zł ta pakiet internetowy. Ewentualnie 5zł na pakiet smsów ( i to niekoniecznie bo wypiszę ich bardzo mało)
Wolę napisać na fejsie lub gg ( dlatego potrzebuję pakiet internetowy)
Dla Ciebie telefon służy do tego co wymieniłaś, ale ja wolałbym zagrać sobie w jakieś nowsze gry bez zacinki czy odpalić jakieś wymagające aplikacje. Dlatego jest różnica ( dla mnie przynajmniej) pomiędzy np. tym L5 a jakimś tel. z prockiem 2 - rdzeniowym i posiadającym więcej ram-u.

A opcja zaproponowana przez Panią Joasię to już całkiem nie dla mnie. Bo wydaje mi się, że 50zł na 3 miesiące spokojnie by mi wystarczyło, więc nie widziałbym sensu w takiej opcji przedłużać umowę.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: Joanna_Plus »

lodyga,

jasne. Odniosłam się tylko do samego terminu rata, bo jak dla mnie to jest jakiś tam miesięczny koszt, który pokrywa cenę zakupionego produktu. Natomiast w tym przypadku, wpłacana kwota, jest do wykorzystania na co Użytkownikowi potrzeba – na dowolne świadczone przez nas usługi.

W kwestia preferencji, co do kupowanego aparatu, to już jest to sprawa bardzo indywidualna… Ile osób… tyle potrzeb… ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: lodyga »

Tak Lg L5 jest dla mnie wymarzonym telefonem:) Ma wszystko co potrzebuję więc takowym jest:)

Mam 24 lata i minęło mi już zmienianie telefonów i podniecanie się nimi:P
Mam 4 osoby w Plusie i jakoś tak się rozłożyło że co pół roku był nowy telefon a stary sprzedawałam i rajcowałam się gdy otrzymywałam nowy:D

Teraz no fajnie, fajnie ale bez ogólnej radości:)
Bardziej teraz patrzę na ofertę niż na telefon który biorę:)

Wcześniej miałam galaxy mini 2 już był moim ideałem ale trafił mi się jakiś lewy egzemplarz i był 3 x w serwisie więc go pogoniłam :P

Ja do gier mam PS3 , do neta komputer , sporadycznie facebook na telefonie.
Głównie ma być duży wyswietlacz, GPS bo endomondo , i aparat bo jeżdżąc rowerem robie foteczki i tyle:P
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
rafik25
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:45

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: rafik25 »

lodyga pisze:Tak Lg L5 jest dla mnie wymarzonym telefonem:) Ma wszystko co potrzebuję więc takowym jest:)
Tak, wszyscy wiemy, że masz torebkę o pojemności 30l i taki "mały" telefon się zmieści. Natomiast nie każdy facet potrzebuje mieć cegłę w kieszeni. Schylę się do samochodu i trach...

Wracając do propozycji Pani Joanny, to najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się albo Nowa umowa (zostanę potraktowany jako nowy klient i dostanę aparat za +-469 zł), albo zakup na własną rękę np. na allegro i pożegnanie się z usługami oferowanymi przez mojego dotychczasowego operatora. Którą wybiorę? Jeszcze nie wiem.
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: ekdar »

lodyga pisze:Tak Lg L5 jest dla mnie wymarzonym telefonem:) Ma wszystko co potrzebuję więc takowym jest:)

Mam 24 lata i minęło mi już zmienianie telefonów i podniecanie się nimi:P
Mam 4 osoby w Plusie i jakoś tak się rozłożyło że co pół roku był nowy telefon a stary sprzedawałam i rajcowałam się gdy otrzymywałam nowy:D

Teraz no fajnie, fajnie ale bez ogólnej radości:)
Bardziej teraz patrzę na ofertę niż na telefon który biorę:)

Wcześniej miałam galaxy mini 2 już był moim ideałem ale trafił mi się jakiś lewy egzemplarz i był 3 x w serwisie więc go pogoniłam :P

Ja do gier mam PS3 , do neta komputer , sporadycznie facebook na telefonie.
Głównie ma być duży wyswietlacz, GPS bo endomondo , i aparat bo jeżdżąc rowerem robie foteczki i tyle:P
a wczesniej pisalas ze fotek nie robisz...
ale jesli tak to robiac fotki chcialas wziac younga bez autofokusa? to juz by byla zbrodnia ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: Joanna_Plus »

rafik25,

wstrzymaj się jeszcze z decyzją, być może z nowym miesiącem oferta ulegnie zmianie. A żadnego innego aparatu, nie bierzesz pod uwagę?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafik25
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:45

Re: Stary a nowy klient w MIXIE

Post autor: rafik25 »

Nie widzę żadnego aparatu, który ma podobne możliwości w niższej cenie. Chyba, że się mylę
ODPOWIEDZ