Darmowy iPlus za iPlusa

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Darmowy iPlus za iPlusa

Post autor: mariusz9a »

Od 18. lutego rusza ciekawa promocja Razem lepiej w iPlusie, skierowana do dotychczasowych klientów Plusa.

W ramach promocji dotychczasowy użytkownik taryfy głosowej Plusa kupujący dowolną, dedykowaną ofertę iPlusa (np. z modemem), do aktywacji głosowej otrzyma bezpłatnie usługę iPlus z limitem 500 MB na czas trwania dedykowanej umowy iPlusa. Po 500 MB operator zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów transferu.
Źródło: telepolis.pl

Moim zdaniem świetna promocja :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

hm, wytężam się, próbuję, ale pojąć tego nie mogę... nie wiem, czy to odzwyczajenie od CRów, czy co :-P ale jakoś mało zrozumiała dla mnie ta wiadomość.
Czy jako taryfę głosową można rozumieć również oferty pre-paid, czy tylko abo?
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

pasqal pisze:Czy jako taryfę głosową można rozumieć również oferty pre-paid, czy tylko abo?
Abonament.

Dla mnie widomość zrozumiała :-) Mam abo, decyduję się na iPlusa i jako bonus dodają mi usługę iPlus dodaną do abonamentu z limitem 500MB. Po przekroczeniu tego limitu na telefonie zastrzegają sobie prawo do zmniejszenia transferu. Tyle do rozumienia ;-) Aha, usługa Plus w telefonie jest na taki sam okres na jaki podpisze umowę na Plusa (czyli 2 lata). Czyli mam Plusa normalnie z modemem do kompa + gratis usługę Plus na telefonie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

aha, taki patent :-) tak mniej-więcej mi się wydawało, ale wolałem się upewnić...
W sumie to nie wiem, czy w praktyce by mi się coś takiego przydało, ale zawsze dobrze mieć więcej. Dla ludzi mobilnych - jak najbardziej fajna sprawa. Ja jednak póki co prowadzę osiadły tryb życia ;-)
And remember: respect is everything…
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Czyli na telefonie jak wykorzysta się te 500MB to dalej można korzystać tyle że wolniej? Ciekawe w jakich opcjach będzie dostępna ta promocja, oby tylko nie w tych najdroższych.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

witan93 pisze:Czyli na telefonie jak wykorzysta się te 500MB to dalej można korzystać tyle że wolniej?
Dokładnie. Identycznie jak działa usługa iPlus w telefonie abonamentowym (jest taka usługa za +60zł/m-c doliczane do rachunku z limitem 1GB) oraz iPlus do komputera. Obetną transfer do 32kb/s ale dalej nic za to nie zapłacimy :-) Także dla mnie promocja bardzo dobra :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

O to bardzo fajny prezent ze strony Plusa. Dwa iPlusy w cenie jednego :D
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Post autor: greggis »

A ja bym wolał jakby dodali te 500mb do iPlusa
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Albo możliwość dodania tego 500MB do dowolnego numeru Plusa.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Dobry pomysł z tymi 500MB. Dodają pewnie do abo żeby utrzymać klienta, w końcu pół giga trochę szkoda zostawiać... :mrgreen: Poza tym, zawsze (chyba) można przełożyć kartę sim do modemu, więc z tych 500MB nie trzeba koniecznie korzystać w telefonie. :-) Wydaje mi się, że te 500MB to odpowiedź na 500MB Ery z ofertą telefonu G1. ;-)
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Post autor: tilla »

na pewno można przełożyć kartę sim do modemu :)
albo podłączyć telefon do komputera jako modem :)

ale opcja fajna, bo w momencie gdy normalnie internet jest doliczany do abonamentu... a tutaj bonus 500 MB :)
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Post autor: yeti »

Trzeba mieć abonament prawie 50 zł żeby mieć neta za friko. W sumie mi się nie podoba ta promocja do końca, ale dla osób używających telefonów multimedialnych powinna być bardzo przydatna (szczególnie iphone i osób używających naviexperta).
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Teraz dzięki usłudze „Razem Lepiej w iPlusie” możesz łączyć się z internetem w zasięgu sieci Plus także przez komórkę – bez dodatkowych opłat, w ramach jednej, stałej opłaty miesięcznej.

Wystarczy, że masz już telefon z abonamentem w Plusie w wysokości min. 47,58 zł z VAT i dokupisz modem, router lub Mini Notebooka Samsung NC10, to drugiego iPlusa na Twój telefon otrzymasz bez dodatkowych opłat!

„Razem lepiej w iPlusie” umożliwia nieograniczony dostęp do internetu przez komórkę, bez obawy o koszty. To szczególnie przydatne w momentach, gdy nie masz pod ręką komputera podłączonego do sieci, a chcesz połączyć się ze znajomymi, wysłać maila, przejrzeć strony www, czy ściągnąć najnowsze RSSy.

Aby skorzystać z oferty, wyślij ze swojego modemu iPlus bezpłatny SMS o treści: D Razem Lepiej xxxxxxxxx na numer 2611. gdzie w miejsce xxxxxxxxx wpisz numer swojego telefonu komórkowego w Plusie, na którym ma zostać aktywowana usługa.

Aby sprawdzić status usługi "Razem Lepiej w Plusie" wyślij bezpłatny SMS o treści: S Razem Lepiej na numer 2611.

Uwaga: w przypadku Firm do aktywacji usługi „Razem Lepiej w iPlusie” potrzebny będzie PlusKod5.

Sprawdź szczegóły w Regulaminie Promocji „Razem Lepiej w iPlusie”

Źródło: iplus.pl
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Post autor: vod »

tilla pisze:na pewno można przełożyć kartę sim do modemu :)
albo podłączyć telefon do komputera jako modem :)

ale opcja fajna, bo w momencie gdy normalnie internet jest doliczany do abonamentu... a tutaj bonus 500 MB :)
można także załączyć iPlusa na numerze abonamentowym(taka sugestia) ale to już od dawna
istnieje!
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Post autor: tilla »

taaaak.... ale temat jest właśnie o tym, że przy zakupie iPlusa jako osobnej aktywacji - dodatkowo dostaje się taką usługę na numer abonamentowy gratis ;) tylko z limitem transferu 500 MB, a nie 1 GB ;)
ODPOWIEDZ