Problem z zasięgiem

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
karolina1408
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 cze 2013, o 14:45

Problem z zasięgiem

Post autor: karolina1408 »

Witam
Mieszkam w Szczecinie i od momentu kiedy zmieniłam aparat na galaxy S III mini pojawił się problem z zasięgiem. Połączenie można nawiązać jednak zanika po paru sekundach. Nie mogę więc ani zadzwonić ani nie można się dodzwonić do mnie. Raz mi pokazuje pełen zasięg a za chwilę zero kresek. Gdzie tkwi problem?
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Re: Problem z zasięgiem

Post autor: HaPe »

Problem występuje w jednej lokalizacji czy wszędzie? Próbowałaś na innej karcie SIM?
karolina1408
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2013, o 14:45

Re: Problem z zasięgiem

Post autor: karolina1408 »

nie próbowałam na innej karcie. Na razie widzę problem w jednej lokalizacji - w domu i zauważyłam go wczoraj. Nagle coś się stało i zasięg ucieka. Literki z zasięgiem szaleją G, H, E kreski raz zero raz jedna itd. Do wczoraj nie było problemu. Dzwoniłam, gadałam i do mnie dzwonili. Przywróciłam ustawienia fabryczne bo myślałam że cos w ustawieniach namieszałam ale to nic nie dało. Denerwuje mnie to mocno
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Re: Problem z zasięgiem

Post autor: HaPe »

To polecam wpierw zobaczyć na innej karcie lub ową kartę dać do innego telefonu.
Jutro ktoś z Pań lub Panów z Plusa może potwierdzi ewentualną awarię.
karolina1408
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2013, o 14:45

Re: Problem z zasięgiem

Post autor: karolina1408 »

z moją kartą wszystko do wczoraj było ok ale spróbuje z jakąs inną
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Re: Problem z zasięgiem

Post autor: HaPe »

Tak byłoby najlepiej. Możesz też zadzwonić na BOK i dopytać czy coś obecnie jest nie tak, ktoś może też przyjąć zgłoszenie techniczne i powinni coś sprawdzić.
karolina1408
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2013, o 14:45

Re: Problem z zasięgiem

Post autor: karolina1408 »

zmieniłam karte i to samo. Jak mam zadzwonić skoro mi zasięg ucieka :/ z innego telefonu...ok spróbuje
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Re: Problem z zasięgiem

Post autor: HaPe »

Dużo ludzi może być na infolinii, łącz się z działem Zgłoszenie zagubienia lub kradzieży telefonu(cyfra 1), a tam poproś o połączenie z działem technicznym.
Jeszcze szybciej będzie przez dział windykacji, potem cyfra 2 przy wyborze tematu rozmowy i tam dość szybko łączy i wtedy prosisz i dział techniczny.
karolina1408
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2013, o 14:45

Re: Problem z zasięgiem

Post autor: karolina1408 »

dodzwoniłam się ale co z tego jak bez przerwy zanika a na koniec rozłączyło. Do biura nie ma opcji abym sie dodzwoniła z tej karty. Babka zdążyla powiedzieć ze zgłosi do działu technicznego i pip. Mało tego - próbowała się chyba ze mną połączyć ale dostałam tylko smsa. To porażka.
karolina1408
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2013, o 14:45

Re: Problem z zasięgiem

Post autor: karolina1408 »

okazało sie ze to problem globalny. i naprawiaja
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z zasięgiem

Post autor: Krzysiek_Plus »

Dodam tylko, że sytuacja jest związana modernizacją pobliskiej stacji. Do czasu zakończenia prac mogą występować problemy z działaniem sieci.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ