Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
emigrant
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 08:51

Re: Rok ważności konta

Post autor: emigrant »

@Joanna jak mam przeniesiony numer do plusa i mam te 20pln do wykorzystania za doładowanie(30pln) to po przejściu na "Więcej przez rok" stracę to czy nie?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

emigrant,

nie. Ta promocja pozostanie, ponieważ była dostępna zarówno dla taryfy Plus na Kartę jak i dla nowych taryf Więcej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
krzysioll
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:50

Re: Rok ważności konta

Post autor: krzysioll »

a ja mam takie pytanie, załadowałem sobie telefon za 30 zł w weekend dostałem 36 zł razem mam 40+ jak skończy mi się to i będę musiał znowu doładować konto to do kiedy będę miał ważne te konto? już nie będzie np 29/06/2014 tylko np 29/07/2013? jak doładuję sobie za nową kwotę ?
emigrant
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 08:51

Re: Rok ważności konta

Post autor: emigrant »

Jak doładujesz 29 czerwca 2013 to będziesz miał konto ważne do 29 czerwca 2014 i na tym koniec. Kolejne doładowania nie będą przedłużać konta o rok tylko cały czas będzie data 29 czerwca 2014. Będziesz miał rok czasu na zastanowienie się co zrobić dalej.
malpek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:23

Re: Rok ważności konta

Post autor: malpek »

Plusowi już podziękuję.
Takich ruchów więcej to klientów wam przybędzie.
Rok plus lejek to było to co mnie przy PLUS trzymało. Rok ważności konta plus pakiet bez lejka ? Dziękuję postoję. Idę do PLAY "Lubię to" bonus do 2 GB za doładowanie z lejkiem + 1 GB/10PLN-30 dni.
Żegnam nie wracam.
obcypowraca

Re: Rok ważności konta

Post autor: obcypowraca »

Jakbym miał coś doładowywać za 100 zł, żeby dostać 2GB, to już wolę Plus Internet na kartę, gdzie dostanę 12,5 GB gratis. Minuta do wszystkich kosztuje tyle samo.
Flash999
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 10 maja 2013, o 11:14
Kontakt:

Re: Rok ważności konta

Post autor: Flash999 »

Co z tego jak reszta droga w taryfach internetowych. Cena SMS osłabia. Dodatkowo brak pakietów i usług.
Na wakacje najlepiej wypada konkurencja.

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4
Ostatnio zmieniony 1 lip 2013, o 07:45 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reg. PlusForum pkk 25 - usunięcie części wypowiedzi.
eses
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 12:25

Re: Rok ważności konta

Post autor: eses »

Pani Joanno, uprzedziłem Pani odpowiedź "Wierzyłem, że na wakacje jednak coś fajnego wykroją, no i skroili". Kicha i tyle.
Giega
PlusManiak
Posty: 108
Rejestracja: 24 cze 2013, o 19:03

Re: Rok ważności konta

Post autor: Giega »

@malpek
Duże poświęcenie, założyłeś konto po to by się pożegnać, będziemy tęsknić ;(
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Re: Rok ważności konta

Post autor: HaPe »

Giega pisze:@malpek
Duże poświęcenie, założyłeś konto po to by się pożegnać, będziemy tęsknić ;(
Plus nie będzie. Widocznie coś ich skłoniło ku temu, aby wyłączyć tą promocję.
ania.korn
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2013, o 20:49

Re: Rok ważności konta

Post autor: ania.korn »

Plus się skończył. Koledzy na zachodzie dziwią się, że u nas jest coś takiego jak termin ważności konta :D Tam jest tak, że konto jest ważne bezlimitowo, co najwyżej zachęcają promocjami i pakietami do regularnych doładowań.
Ostatnio zmieniony 2 lip 2013, o 21:15 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Reg. PlusForum pkt 25 - usunięcie części wypowiedzi.
obcypowraca

Re: Rok ważności konta

Post autor: obcypowraca »

Tak samo na Zachodzie się dziwią, że w Polsce są jedne z najtańszych połączeń w Europie. A skoro się porównujemy, to dodam, że w dużej części krajów starter można kupić tylko na dowód, więc nie ma takich akcji, że leży po 10 starterów różnych opów w szufladzie z roczną ważnością. Jak porównujemy to wszystko.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2013, o 00:16 przez obcypowraca, łącznie zmieniany 1 raz.
misiek122
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 3 maja 2013, o 16:59

Re: Odp: Rok ważności konta

Post autor: misiek122 »

Rok ważności konta w taryfie plus na kartę powraca. Jedyny warunek to to, że trzeba zapłacić 10zł za aktywację tej usługi.
Źródło: media2.pl

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
emigrant
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 08:51

Re: Rok ważności konta

Post autor: emigrant »

Hehe, szyderstwo, Zygmunt musi spłacać pożyczki, no tak potrzeba monety od pre-paidowców. Nie ma to jak zabrać usługę i na drugi dzień tę samą usługę sprzedać za 10pln, brawo.
dziadek186
PlusManiak
Posty: 108
Rejestracja: 3 mar 2010, o 18:59

Re: Rok ważności konta

Post autor: dziadek186 »

obcypowraca pisze:Tak samo na Zachodzie się dziwią, że w Polsce są jedne z najtańszych połączeń w Europie. A skoro się porównujemy, to dodam, że w dużej części krajów starter można kupić tylko na dowód, więc nie ma takich akcji, że leży po 10 starterów różnych opów w szufladzie z roczną ważnością. Jak porównujemy to wszystko.
Skoro porownujemy wszystko to porownajmy tez zarobki. Moze i w PL koszty utrzymania telefonu nie sa duze, ale porownaj minimalna pensje takiego Niemca czy Anglika. Porownaj tez na jaki social moga liczyc Anglicy bez pracy, a na jaka jalmuzne moga liczyc Polacy. Juz nie jest tak kolorowo, prawda?

Mowisz tez ze starter mozna kupic na dowod, i co z tego? Co stoi mi na przeszkodzie zeby na ten dowod kupic sobie i 20 starterow? Przeciez to ja za to place, a to czy bede ich uzywal czy tez nie to tylko i wylacznie moja sprawa. W PL zeby miec prawo do czegokolwiek - chociazby reklamacji na danym numerze- i tak musisz karte zarejestrowac wiec o co Ci chodzi? Ludzie potrafia liczyc i odejda z Plusa, bo i niby co ma ich tutaj trzymac i zachecac do przechodzenia na nowe gorsze taryfy? Na tę chwile Plus sie skonczyl, moze kiedys obudzi sie z letargu z reka w nocniku i cos zmieni.... moze.
ODPOWIEDZ