Pakiet 500 sms

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Justyna8264
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:29

Pakiet 500 sms

Post autor: Justyna8264 »

Witam . Korzystam z abonamentu omg 44,90 . Mam wtedy do wykorzystania 100 minut do wszystkich sieci . Była i jest równiez mozliwość dokupienia pakietu sms . Tak wiec wykupiłam pakiet 500 sms do sieci plus za 2 zl . Wykorzystałam niecałe 100 sms a pakiet sie skonczył . Dlaczego ? musze teraz jeszcze raz wykupic pakiet zeby pisac darmowe sms ?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Pakiet 500 sms

Post autor: Magda_Plus »

Justyna8264 pisze:Witam . Korzystam z abonamentu omg 44,90 . Mam wtedy do wykorzystania 100 minut do wszystkich sieci . Była i jest równiez mozliwość dokupienia pakietu sms . Tak wiec wykupiłam pakiet 500 sms do sieci plus za 2 zl . Wykorzystałam niecałe 100 sms a pakiet sie skonczył . Dlaczego ? musze teraz jeszcze raz wykupic pakiet zeby pisac darmowe sms ?
Justyna8264 - aktywacja Twojego pakietu nastąpiła w trakcie okresu rozliczeniowego, w związku z tym liczba SMS-ów w pakiecie jest proporcjonalnie naliczona w stosunku do ilości dni pozostałych do jego końca. To samo dotyczy się opłaty za ten pakiet.
Od nowego cyklu billingowego będziesz mieć cały pakiet do dyspozycji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Justyna8264
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:29

Re: Pakiet 500 sms

Post autor: Justyna8264 »

Dziękuje za odpowiedz ;)
ODPOWIEDZ