Nowy abonamentowiec ;)

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowy abonamentowiec ;)

Post autor: sl@w_es »

@ „Ipo”,
sama zmiana hasła, e-hasła nie wystarcza; mam nadzieję, że nie mylisz go z plus kodem 5.
Zajrzyj na niżej podaną stronę zobaczysz jak prawidłowo powinna wyglądać strona w PlusOnline, aby nie docierały do Ciebie SMS-y z hasłem sesji.
http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=3320

Co do pytania o okresy rozliczeniowe to odpowiedź znajdziesz na stronie:
http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _faqid=902
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Nowy abonamentowiec ;)

Post autor: Ipo »

Zmieniłem sobie i nie przychodzą już smsy. ;)

Nie mogę sprawdzić okresu rozliczeniowego bo nie mam jeszcze żadnego rachunku do zapłacenia. Dzięki za pomoc. :)

Jeszcze sprawa z pakietami internetowymi. Podobno można tylko smsem sprawdzić ile się wykorzystało, a ja w billingu widzę, że korzystałem z pakietu internetowego i ile mi pobrało kb lub MB. Jak to więc jest?
obcypowraca

Re: Nowy abonamentowiec ;)

Post autor: obcypowraca »

Tylko SMS, chyba, że będziesz sobie to wszystko liczył ręcznie. A okres rozliczeniowy możesz poznać - od kiedy do kiedy są pakiety - w zakładce pakiety.
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Nowy abonamentowiec ;)

Post autor: Ipo »

Rozumiem, ale w takim razie co to jest w spisie połączeń? Mam tu na przykład, że o godzinie 17:02 zużyłem 4,88 MB, o godzinie 21:54 200,00 kB.

W zakładce Pakiety widzę tylko " ważność od: 04.07.2013".
obcypowraca

Re: Nowy abonamentowiec ;)

Post autor: obcypowraca »

To jest zużycie, tylko problem w tym, że tutaj musisz podliczać każde połączenie ręcznie, każdego dnia i podsumować, dopiero wtedy będziesz miał obraz wykorzystania pakietu internetowego, a w SMS masz to już podsumowane. Jeśli chodzi o połączenia z internetem. A co do pakietów, to nie masz żadnej daty końcowej? Rozumiem, że od 04 masz nr aktywny stąd ta data.
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Nowy abonamentowiec ;)

Post autor: Ipo »

Ano nie mam tam daty końcowej. Tak, to jest data aktywacji numeru w abonamencie. No cóż, poczekam aż odnowią mi się pakiety i wtedy będę wiedział od kiedy mi się zaczyna okres rozliczeniowy. Teraz po prostu muszę ostrożnie dzwonić i wysyłać smsy bo w tych w pakiecie mam zaledwie 54 (z 400 jakie powinienem mieć).
obcypowraca

Re: Nowy abonamentowiec ;)

Post autor: obcypowraca »

Pewnie 09.07, skoro 5 ci się nie odnowiły to najbliższy cykl to 9.
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Nowy abonamentowiec ;)

Post autor: Ipo »

Wracając do poprzedniej sprawy to mój okres rozliczeniowy rozpoczął się 10 lipca... ;-)

Teraz mam pytanie dotyczące YouTuba. Czy za korzystanie z tego serwisu (mam na myśli przeglądanie filmów) pobierane są opłaty poza pakietem internetowym? Ja wiem, że tutaj poruszano już ten temat, ale czytam tam o różnych ustawieniach telefonu i średnio z tego rozumiem. Jak to wygląda? Odpalę YouTuba i zapłacę za transmisję danych? Czy może jednak trzeba coś w telefonie ustawić i ta opłata nie będzie pobierana?
ODPOWIEDZ