Wysyłanie MMS na e-mail

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
obcypowraca
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Re: Wysyłanie MMS na e-mail

Post autor: obcypowraca »

A ustawienia fabryczne próbowałaś przywrócić? Nie wiem czy wgarnie oprogramowania coś, da, bo jeśli jest uszkodzony telefon to wyrzucić pieniądze na nic. Jaki to telefon?
Awatar użytkownika
leila
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 16:21

Re: Wysyłanie MMS na e-mail

Post autor: leila »

motorola c651
a jak przywrócic te ustawienia?
mms dostaje a sama nie moge wysyłac ,w momencie wysyłania mms nie ma nic na ekranie i za chwile komunikat brak sieci
po chwili plus gsm wraca
spełnienia marzeń
obcypowraca

Re: Wysyłanie MMS na e-mail

Post autor: obcypowraca »

Ustawienia, ustawienia początkowe, ustawienia fabryczne. Może zapytać o kod to wpisz 1234 lub 00000. Wcześniej lepiej sobie spisać kontakty gdzieś na kartce na wszelki wypadek.
Awatar użytkownika
leila
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 16:21

Re: Wysyłanie MMS na e-mail

Post autor: leila »

u mnie nie pisze ustawienia fabryczne
pisze resetuj wsystko i wyczysc wszystko
czy zrobic któres z nich?
spełnienia marzeń
obcypowraca

Re: Wysyłanie MMS na e-mail

Post autor: obcypowraca »

Resetuj wszystko, albo i to i to, ale telefon wróci do ustawień jak w momencie zakupu. Warto też zrobić sobie kopię kontaktów i jakichś ważnych rzeczy w telefonie.
Awatar użytkownika
leila
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 16:21

Re: Wysyłanie MMS na e-mail

Post autor: leila »

czy po zresetowaniu jest szansa ze bede wysyłac mms?komórka odbiera mms od kogos ale sama nie moge wysłac
wczoraj tez próbowałam duzo i ciagle komunikat w momencie wysyłania brak sieci
wpisuje te kody 1243 i ten drugi i nie przechodza, zły kod zabezpieczajacy pisze mi
spełnienia marzeń
obcypowraca

Re: Wysyłanie MMS na e-mail

Post autor: obcypowraca »

To są kody fabryczne, jeśli był zmieniony nie zresetujesz, musisz go znać. A wtedy pozostaje serwis, lub kupno innego telefonu. :-( Chyba, że ci to mocno nie przeszkadza. Jeśli odbierasz MMS-y to aparat jest dobrze skonfigurowany.

Możesz też spróbować wysłać sobie ustawienia MMS ze strony ustaw.plus.pl
Jednak, jeśli ustawienia są złe to nie powinien się wyświetlać komunikat jak u Ciebie.
ODPOWIEDZ