Plus

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Artis142
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lis 2008, o 22:07
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Plus

Post autor: Artis142 »

Witam!! Mam sieć Orange POP kiedyś myślałem żeby przejść na Play fresh ale ona mnie już nie fascynuje więc : Chciałbym przejść na plusa bo ma dobry zasięg, doświadczony operator itp tylko na co się opłaca? 36i6 czy Simplus? czy lepiej poczekać jak wyjdzie nowy simplus??
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

Chyba nie ten dział troszkę :-) A na poważnie to napisz na czym najbardziej Ci zależy (rozmowy, smsy, internet). Wtedy łatwiej będzie doradzić. A z tym nowym simplusem to ja bym się tak nie cieszył na początku. Koledzy w tym temacie napisali jak może być, więc nie wiem czy warto czekać.
Nie wiem jak aktualnie wygląda oferta 36i6 ale ostatnio jak porównywałem ją z simpuselm (jakiś miesiąc temu) to jeśli chodzi o moje wymagania to bardziej by mi odpowiadało 36. Nielimitowane rozmowy z wybranym numerem z sieci, pakiety sms. Ale to wszystko do plusa (wiadomo swoja sieć). Jeśli masz dużo znajomych osób które mają telefony w plusie i utrzymujesz z nimi częsty kontakt, to myślę, że 36 byłoby dobrym wyjściem. Ale to jest tylko moje gdybanie (sam mam mixplus). Poczekajmy aż wypowiedzą się osoby mające telefony w tej sieci :-)
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Używałem do tej pory 36.6 tylko na próbę, ale mam zamiar na stałe się tam do nich przenieść, jak mi się abo skończy :-)
Plusy:
+ Wybrany Numer - nie wiem, czy jakikolwiek inny operator oferuje w ramach stałej opłaty nielimitowane połączenia z WN
+ nielimitowane SMSy w sieci za 3 zł/mies. - tania opcja, nawet biorąc pod uwagę, że pakiet 500 wiadomości do Plusa w Simplusie kosztuje 5 zł - także 2 zł zostają w kieszeni przy braku ograniczeń co do ilości SMSów
+ EsyDarmesy - wprawdzie promocja aktywna dopiero od wczoraj, ale dla wszystkich maniaków smsowania do wszystkich sieci, oferta jak najbardziej dobra. Dzięki niej można wykorzystać całą kwotę doładowania na rozmowy.
+ ChillBill - wyjście ratunkowe w przypadku braku limitów na koncie - nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać ;-)
+ dosyć atrakcyjne pakiety internetowe
+cena MMS = cena SMS = 15gr - do wszystkich sieci
+ MówiszMasz - darmowe sekundy do wykorzystania w Plusie w zamian za sekundy odebranych połączeń z innych sieci. Stosunek 1:2 (2 s odebrane = 1 s wychodząca).

Minusy:
- brak usługi umożliwiającej tanie telefonowanie wewnątrz sieci (nie liczymy WN) - ale jest to przecież taryfa nastawiona właśnie na intensywne wysyłanie wiadomości tekstowych.
Większych mankamentów nie dostrzegam. Ogółem oferta przyjazna :-)
Oczywiście jeśli masz dużo znajomych w Plusie, oferta jak najbardziej dla Ciebie. Jeśli w innych sieciach - po wprowadzeniu tych Esów Darmesów oferta stała się bardziej atrakcyjna, chociaż ta promocja pewnie się niedługo skończy. Połączenia do wszystkich są równo po 60gr, także bez różnicy czy dzwonisz do swoich, czy poza sieć.
And remember: respect is everything…
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Ja mam Simplusa, jakby można było, to bym się przeniósł do 36i6
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

pawelryb pisze:Ja mam Simplusa, jakby można było, to bym się przeniósł do 36i6
Znaczy się przenieść numer? Myślę, że się da. Zresztą pisaliśmy o tym w jakimś temacie. Wypisujesz się w jakimś salonie plusa z sieci z zachowaniem numeru. Potem idziesz i rejestrujesz się w 36,6. Tylko, że koszty takiej operacji mogłyby być duże.
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
ODPOWIEDZ