Czy Plus w odpowiedzi na Pay Fresh wprowadzi nową taryfę

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...

Czy Plus GSM w odpowiedzi na Play Fresh wprowadzi nową taryfę MixPlus V ?

Tak
8
50%
Nie
8
50%
 
Liczba głosów: 16

simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Czy Plus w odpowiedzi na Pay Fresh wprowadzi nową taryfę

Post autor: simplusowiec »

Jak wiadomo w ostatnim czasie Play poważnie zachwiał interesy swoich konkurentów wprowadzając do oferty Fresh który już niebawem trafi do naszych rąk.Czy wg Was Plus wprowadzi nową,tańszą taryfę MixPlus V?
Ostatnio zmieniony 7 mar 2009, o 21:21 przez simplusowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Raczej w tej ankiecie to powinno się pojawić pytanie czy wprowadzony zostanie Nowy Simplus bo przecież Play Fresh to oferta na kartę a nie MIX.
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

To że wejdzie nowy simplus jest już przesądzone,kwestia czasu natomiast w MixPlusie na razie nie dzieje się nic ;)
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Jesli ulepszy swoją ofertę o np. Chill Bill, Pakiety uruchamiane wielokrotnie to będzie ładna zagrywka bo Plus będzie chciał zatrzymać swoich klientów na taryfie pokontraktowej i te zmiany napewno są po to robione, żeby zatrzymać klientów.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:17 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Na pewno Polkomtel musi coś zrobić ze swoim Mixem i to zrobi. Nie ma wyjścia, na pewno ludzie zajmujący się tym działem w tej firmie wiedzą o tym. :-)
Ostatnio zmieniony 7 mar 2009, o 21:22 przez tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Ja coś czuje że najbliższa zmiana cennikowa usług w MixPlusie to jesień tego roku. O ile w ogóle... Jedyną reakcją jaka może być to dodanie jakiś nowych pakietów do tego co mamy teraz lub zmiana zasad dotychczasowych pakietów. Także mix plus 5 najwcześniej po roku od wprowadzenia mix plus 4.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Post autor: domur »

Plus na pewno nie wprowadzi nastepnej taryfy mixV bo tyle co wprowadzil mixIV za malo czasu uplynelo na nowa taryfe. Beda pewnie ewentualnie jakies promocyjne pakiety
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

W sumie to można by powiedzieć, że już coś robią, ponieważ pakiet 500 smsów można aktywować do bólu.
Jeśli chodzi o taryfę to jestem podobnego zdania. Koniec tego roku to pewnie będzie moment jej wprowadzenia (o ile będą ją robić). Myślę, że będą kombinować z pakietami, żeby nas zatrzymać. Jak w mix3 minuta kosztowała chyba 70 gr a u konkurencji było taniej to Plus nic nie robił tylko czekał. I wprowadzili nową taryfę w końcu. Ciekawe jak sprawy będą się przedstawiać w tym roku?
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
ODPOWIEDZ