MixPlus3 -> MixPlus4

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
swireeczka
PlusManiak
Posty: 76
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 lut 2009, o 23:35

Post autor: swireeczka »

Może nie przepadną miej nadzieje:P :D Ja że tak powiem juz szaleje z tymi smsami:D Ach czuje się jak w niebie:D
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Post autor: BUCiu »

mariusz9a pisze: Uruchamiałem testowo
A testowałeś inne pakiety? Mi w e-bok, w pakietach możliwych do aktywacji pojawia się pakiet Tanie Popołudnia i Weekendy a jeden aktywny już jest, ale ze względu na aktywny Pakiet Minut Bez Liku nie będę próbował go na razie aktywować. Najbardziej to zależałoby mi na możliwości aktywacji pakietu Tanie minuty do wszystkich więcej razy niż teraz jest to możliwe.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6162
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

BUCiu pisze:A testowałeś inne pakiety?
Niestety nie próbowałem.

EDIT:
Próbowałem uruchomić pakiet Tanie Popołudnia i Weekendy ale się nie da. Mam aktywny Wybrany Numer - widać ograniczenie nadal działa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Post autor: domur »

Ja tez mam nadzieje ze bedzie mozla aktywowac kilka pakietow "Taniej do wszystkich" i przydalaby mi sie tez usluga "MowiszMasz" znana z 36.6
Awatar użytkownika
swireeczka
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 27 lut 2009, o 23:35

Post autor: swireeczka »

domur pisze:przydalaby mi sie tez usluga "MowiszMasz" znana z 36.6
O tak to bardzo dobry pomysł:)
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

Wczoraj przeglądałem regulaminy pakietów i tylko 500 smsów można uruchamiać kilka razy w miesiącu. Może trzeba poczekać :-) A swoją drogą, trochę to dziwne, że nie ma nigdzie oficjalnego info na stronie głównej. Chyba, że jest na tym animowanym prostokątnym menu ale ja mam jakiś problem z przeglądarką i widzę tylko białe pole.
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6162
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

kwicun, na stronie nadal:
Jeśli korzystasz z taryfy mixIV:
Z Pakietu możesz korzystać jeden raz na 30 dni
W regulaminie:
mixIV jednorazowo na swoim koncie może aktywować tylko jeden Pakiet. Kolejny Pakiet może być aktywowany po upływie
Okresu Ważności Pakietu,
Czyli nic nie zmienili :-D
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Post autor: kwicun »

To co ja do diabła czytałem???? Dałbym głowę, że tego nie było. To żeś mnie załatwił teraz. :-) ale wstyd :-P
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6162
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

kwicun pisze:To co ja do diabła czytałem?
No chyba ze mi się otwiera stary PDF z regulaminem :-D
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Post autor: BUCiu »

mariusz9a pisze:Próbowałem uruchomić pakiet Tanie Popołudnia i Weekendy ale się nie da. Mam aktywny Wybrany Numer - widać ograniczenie nadal działa.
Ja WN nie mam aktywnego i spróbowałem aktywować TPiW przez e-bok mimo iż jeden pakiet TPiW był już aktywny i poszło bez problemów. Także podobna sytuacja jak w przypadku pakietu 500 SMS.
Co ciekawe, w przypadku aktywnych: Pakiet Minut Bez Liku i pakietu TPiW, w przypadku wykonywania połączenia na nr stacjonarny lub w Plusie między 16-8 lub w weekend to w pierwszej kolejności rozliczany jest pakiet TPiW a nie Pakiet Minut Bez Liku.
Biorąc pod uwagę, że pakiet TPiW ma ograniczenia czasowe a Pakiet Minut Bez Liku nie to bardzo fajna informacja.

To jeszcze czekamy na zmianę w Pakiecie Minut Do Wszystkich i możliwość aktywacji WN w przypadku aktywnych innych pakietów i może być jak narazie.
ODPOWIEDZ