Doładowania w MixPlusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
senderos
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 mar 2009, o 18:03

Doładowania w MixPlusie

Post autor: senderos »

Witam, nie mogę odszukać wśród papierów umowy z Plusem i nie wiem jak skonstruowana jest umowa więc mam pytanie. Czy mając umowę na 36 doładowań po 30 zł i będąc do przodu jakieś kilka miesięcy zakładając doładowywanie raz na miesiąc konta mogę teraz doładować sobie telefon za mniejszą kwotę? Np 5-10zł (nie sprawdzałem jakie kwoty są możliwe).
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Doładowania w MixPlusie

Post autor: pasqal »

Doładowywanie konta za mniejszą kwotę nie powoduje pomniejszenia się liczby zadeklarowanych doładowań - tak działają tylko zasilenia opiewające na kwotę równą lub wyższą od zobowiązania. Każde zasilenie spełniające wymóg zadeklarowanego przedłuża ważność konta o 30 dni.
Jeśli zasilisz telefon kwotą niższą od zobowiązania, to tylko Twój limit zostanie o nią powiększony, nic innego się nie zmieni.
And remember: respect is everything…
Piero
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 23 mar 2009, o 22:33

Re: Doładowania w MixPlusie

Post autor: Piero »

IMHO doładowania za mniejszą kwotę (różną od tej na którą zobowiązaliśmy się doładowywać konto w czasie trwania umowy) ma sens kiedy nasza umowa dobiegnie już końca.

W moim przypadku (jako "dawnego" abonenta mix'a) kwoty w okolicach 5 - 10 zł, które miałem wydać na fajki wolę wydać na doładowanie - i w ten oto sposób walczę z nałogiem :lol:
ODPOWIEDZ