Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: lodyga »

W salonie może być nawet 100 zł drożej. Wejdź tu jutro to na 100% damy Ci odpowiedź okej? Tak koło 10 dowiesz się czy są lub będą dostępne lg l9.


Natomiast ja bym brała tylko przez kuriera.

W salonie oferta może być dostępna dopiero po 72h lecz nie musi. Jutro wszystkiego się dowiesz i dostaniesz udostępnioną ofertę w salonie.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Norbert92
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2013, o 17:53

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Norbert92 »

ok zostawiłem numer tele panie Joannie, moze mi pomoze;)
Norbert92
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2013, o 17:53

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Norbert92 »

Witam,
mam już ofertę i dziś wybieram się do salonu. Jaki telefon najlepiej wybrać? Interesuje mnie przedłużenie 50 zł, liczba doładowań w sumie nie ma znaczenia. :)
Awatar użytkownika
domel82
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 4 lip 2013, o 17:44

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: domel82 »

jakie są stawki połączeń , smsów, mmsów i internetu w mixie bo ciężko to znaleźć na stronie ?
interesuje mnie też różnica w cenach połączeń przy doładowaniu za 30 zł i wyższymi doładowaniami.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: pepcia2 »

Awatar użytkownika
domel82
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 4 lip 2013, o 17:44

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: domel82 »

no tak, ale jak się kupuje mixa to w zalezności od doładowania są jakieś pakiety darmowych minut bo ten cennik to znalazłem, ale wydaje mi się że jest jeszcze jeden cennik gdzie był podane ceny za usługi w zależności od kwoty doładowania.

edit: juz znalazłem http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... weTelefon/

i w tym cenniku różnią się ceny od tego podstawowego.
zako1994
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 lut 2014, o 12:29

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: zako1994 »

Witam mam takie pytanko. Mój dziadek jest właścicielem numeru w Mix Plus. Z powodu operacji leży w szpitalu i nie wiadomo ile to potrawa czy jest jakieś rozwiązanie sytuacji żeby to jego żona, a moja babcia przedłużyła umowę np. z jego dowodem lub z jakimś upoważnieniem? Dodam, że moja babcia też ma swojego Mixa w Plusie tylko, że to dziadkowi kończy się umowa.
Proszę mi nie pisać tylko, żebym na tej stronie zapytał konsultanta, bo od tygodnia próbuję i jakoś nie oddzwania.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: pepcia2 »

Nie przedłużysz umowy bez dziadka :-/ Jedynie upoważnienie notarialne może to zmienić ;-)
Ashtar
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 kwie 2014, o 14:58

Przedłuzenie umowy

Post autor: Ashtar »

Witam,
Tak jak w temacie jest mały "problem" z przedłużeniem umowy. Poprzedni raz gdy przedłużałem umowę do końca miałem ponad 8 doładowań gdy dzwonił do mnie konsultant. Z nim było wszystko w porządku, super oferta nawet była z jednym wyjątkiem. Miałem mieć pakiet internetu za 10 zł miesiąc (jakiś lepszy nie ten 15 zł 500 mb). Kończę już tą umowę no i nie muszę mówić, że tego jak nie miałem tak nie mam, a Plus na to leje totalnie. Teraz nie mogę przedłużyć umowy z telefonem Kazam 5.5, bo nie ma dla mnie oferty - wydzwaniali 3 miesiące temu obiecując gruszki na wierzbie, a teraz jak już chcę to niby nie mogę, to po co dzwonią? Zostało mi 7 doładowań do końca umowy, w Plusie nie ogarnięty pracownik stwierdził, że jak będę miał 0 doladowan to nadal może nie być oferty, bo to zależy od centrali jak i kiedy je udostępniają. Potrzebuję nowy telefon do piątku, bo w piątek wieczorem wyjeżdżam, ale nadal nie mogę przedłużyć umowy i pewnie przez te dwa dni nic się nie zmieni. Może to i lepiej, bo nie będzie mi znikać kasa z konta bez powodu na co pani w Plusie powiedziała, ze mogę to zglosić (po co zgłaszać jak kasy i tak n ie oddadzą?), ale oni o tym wiedza, że są jakieś opóźnienia w aktywacji pakietów itd. Do tego ta badziewna Xperia x10 mini pro z poprzedniej umowy którą się nacieszyłem może z miesiąc.
Zepsuła się sama z siebie. W UKOCHANYM SERWISIE W-SUPPORT Wrocław stwierdzili, że to ja zalałem i połamałem telefon min USB. DOBRZE, ŻE BYŁY ZDJĘCIA, ale mimo wszystko z tymi dolnośląskimi niskointeligetnymi ludźmi kłóciłem się ponad 2 miesiące po to żeby ponosić telefon kilka tygodni z przerwami i po upadku z 30 cm!!!!! poszła taśma. Telefon znów poszedł na gwarancję, ale stwierdzili, że nie naprawią, bo jego wygląd świadczy o niewłaściwym użytkowaniu. Zrysane rogi - spiłowane. Do tego telefon po rozkręceniu okazał się, że ma połamane platiki w sumie cala obudowę głośnik stracił membranę no i porysany dotyk od środka.

Pytanie takie czy w ogole warto przedłużać z nimi/wami umowę skoro maja w dupie swoich klientów? Na kontakt za pośrednictwem strony www nie ma co liczyć, bo chyba z 3 razy wypełniałem. Potrzebuję nowego telefonu do piątku, bo obecny LG Swift to "szajs" jakich mało - też z Plusa - i sam usuwa zdjęcia muzykę itp mimo aktualizacji itd.
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2014, o 13:42 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków poruszających temat "Przedłużenia umowy"
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Przedłuzenie umowy

Post autor: pepcia2 »

Oferta pojawia sie najwcześniej przy 6 doładowaniach.
Jednak moze być i po wykonaniu wszystkich. Sama miałam taką sytuacje.
Jak wykonasz jeszcze jedno doładowanie możesz w dziale w którym są Specjaliści poprosić o udostępnienie oferty ;-)
Ashtar
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 kwie 2014, o 14:58

Re: Przedłuzenie umowy

Post autor: Ashtar »

nie no jak do piatku sie nie pojawi to nawet nie bede o to zabiegał mam ciekawsze rzeczy do roboty a nie przedluzanie niekorzystnych umów z firmą która ma mnie w 4 literach
mateusz09874
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 10:37

Przedłużenie umowy Mix Plus

Post autor: mateusz09874 »

Witam! :)
Orientuje się ktoś w cenniku przy przedłużaniu umowy w MIX Plus? Jestem związany umową 30 zł i interesuje mnie ilość 42-48 doładowań z dopłatą do 200 zł. Jak przedstawia się cennik następujących modeli: Samsung Galaxy Trend, Samsung Galaxy Core, Huawei Ascend Y530, Nokia Lumia 610 lub jakichś innych atrakcyjnych modeli? :)
Zostało mi jeszcze 7 doładowań, jednak zaczynam się już rozglądać i poważnie interesować przedłużeniem umowy. :)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2014, o 16:58 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków - ten sam temat
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: lodyga »

Zrób jeszcze jedno doładowanie i poproś tutaj konsultantów o udostępnienie oferty :)
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
Artur1906
Szalony PlusManiak
Posty: 221
Rejestracja: 12 lut 2013, o 16:14

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Artur1906 »

Czy macie jakieś promocje dla klientów którzy korzystają naprawdę z waszych usług? Otóż w kwietniu tamtego roku przedłużyłem umowę w mixie na 48 doładowań plus 7 które miałem do końca poprzedniej. Łącznie 55 doładowań kwota 30 zł. Do końca tego miesiąca będę miał do zrobienia max 3 doładowania do końca umowy... Moje pytanie brzmi czy macie jakąś promocje na telefony. Chciałbym nabyć iPhone 4 w jakiejś dobrej cenie. Nic innego w grę nie wchodzi. Dzięki za odpowiedź

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: lodyga »

Nie udzielą CI takiej informacji na forum. Tylko indywidualnie przez salon lub telefon.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
ODPOWIEDZ