Problemy w Mixie...

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Problemy w Mixie...

Post autor: ManMoon »

Problemy w Mixie nadal występują... Na moim osiedlu znajduje się nadajnik na dachu jednego z bloków więc zbytniego problemu z zasięgiem nie mam... ale dzisiaj i wczoraj zauwazyłem, żę przez ok. 5 minut miałem nieaktywną kartę SIM- przy przekładaniu do róznych telefonów... Spróbowałem na 36i6- po jakimś czasie wystąpił ten sam błąd. Na ekranie telefonów "Brak karty SIM" tak jakby karta była odłączona od sieci.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:14 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re:

Post autor: Sim+ »

mito18 pisze:Ja też miałem niestety ten problem... I ten problem z tego co wiem miało wiele osób... mój problem polegał na tym że najpierw chciałem sprawdzić ile mam kasy *100# i usługa nie odpowiadała na moje zapytanie i gdy wysyłałem smsy do plusa (to pomimo że miałem pakiet na smsy ) pobierało mi za to pieniądze...
Więc zadzwoniłem do BOK'u spytać o co chodzi... I jakaś miła Pani wytłumaczyła mi że ten problem jest już im znany ale przyjmie reklamacje i powiedziała że nie wiadomo kiedy to zostanie naprawione... Ale obiecała że na pewno wróci wszystko do normy... No i po 2 dniach wróciło do normy ale nie wszystko bo kasy którą nieświadom wysmsowałem mi nie zwrócono :/
A swoja drogą jesteś użytkownikiem Mixa IV ? Nowa platforma, pakiety internetowe rozliczane co 100kB, tak? Ciekaw jestem czy ta nowa platforma jest w stanie rozliczać pakiety internetowe co do 1bajta tak jak jest to w moim starym Nowym Simplusie. Może obecnie upgradują tą nową platformę mixa,36,6 i Twojego Profilu Simplusa do lepszych usług? Do do Twojego przypadku, składaj reklamację oficjalną mailem na bok@plus.pl z podaniem wszelkich szczegółow (imie,nazwisko, adres, nr tel, co i kiedy nie działało lub ściągnęło kasę) Żądaj zwrotu kasy i zadośćucznienia na konto mixplusa. Zazwyczaj to się udaje.
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Problemy w Mixie...

Post autor: 4EverWithPlus »

Mnie najbardziej boli, że jak skończą mi się doładowania, to przy przedłużeniu musiałbym korzystać z MixPlus IV (mam III i dużo bardziej mi odpowiada) :-? Dlatego chyba podziękuję mixowi i przejdę na abo :)
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Problemy w Mixie...

Post autor: ManMoon »

Jest jeszcze opcja przeniesienia się do SimPlusa w Mixie III.
W Mixie IV pozostaje tylko taryfa pokontraktowa. Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:13 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Piero
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 23 mar 2009, o 22:33

Re: Problemy w Mixie...

Post autor: Piero »

4EverWithPlus pisze:Mnie najbardziej boli, że jak skończą mi się doładowania, to przy przedłużeniu musiałbym korzystać z MixPlus IV (mam III i dużo bardziej mi odpowiada) :-? Dlatego chyba podziękuję mixowi i przejdę na abo :)
Zależy Ci na telefonie czy samej usłudze? Bo jeżeli na tym drugim to nie widzę żadnego problemu. Sam korzystam nadal z MixPlusa III ze względu na pakiet tanie popołudnia i weekendy, który mogę aktywować jeden po drugim (niestety w MixPlus IV takiej opcji już nie ma) pomimo tego, że zasiliłem już swój telefon zgodnie z ilością na jaką podpisywałem umowę.
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Re: Problemy w Mixie...

Post autor: simplusowiec »

Piero pisze:Sam korzystam nadal z MixPlusa III ze względu na pakiet tanie popołudnia i weekendy, który mogę aktywować jeden po drugim (niestety w MixPlus IV takiej opcji już nie ma)
I tu się mylisz bo od nie dawna pakiet popołudnia i weekendy w mix plus |V możesz aktywować jeden po drugim 4x w miesiącu ;-)
ODPOWIEDZ