waznosc konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Theresa Rys
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 sty 2014, o 21:34

waznosc konta

Post autor: Theresa Rys »

Dla zachowania numeru wywiozlam sobie telefon do USA. Do jutra konto bylo wazne wiec dzisiaj doladowalam za 50 zl z karty, ktora sobie tutaj przywiozlam z Polski. Dostalam wiadomosc, ze konto zostalo doladowane ale nic nie wiem o terminie. Czy to jest automatyczne przedluzenie na 3 miesiace? Jak sie upewnic? W maju wracam do Polski i bede musiala jeszcze raz doladowac w kwietniu jezeli to wogole dziala stad. Bardzo prosze o informacje! Theresa Rys
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: waznosc konta

Post autor: pepcia2 »

Jaką masz taryfę? Sprawdzisz kodem *147# ;-)
Ważność konta sprawdzisz kodem *100#
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: waznosc konta

Post autor: Joanna_Plus »

Theresa Rys,

jeżeli dotarło potwierdzenie realizacji zasilenia, to termin ważności konta również został przedłużony. Nadawany okres ważności uzależniony jest od oferty, którą posiadasz. W przypadku gdy Twój numer jest w usługach Plus na Kartę, doładowanie nominałem 50 zł nada ważność na +90 dni.

Za pośrednictwem kodów: *100# i *125# możesz sprawdzić termin ważności swojego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Theresa Rys
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2014, o 21:34

Re: waznosc konta

Post autor: Theresa Rys »

Bardzo dziekuje za informacje :!: Jestem juz babcia ale w Plusie nowicjuszem bo raptem 3 tygodnie przed wyjazdem kupilam Wasza karte. Z dotychczasowych jednak kontaktow na miejscu w Tarnowie i teraz on-line mam tylko dobre doswiadczenia i podoba mi sie ten serwis.W czerwcu po powrocie do Polski bede chciala skorzystac z szerszej oferty, mam na mysli internet i moze TV.
Jeszcze raz dziekuje P. Joanno i Pepciu2 i zycze Wam wszystkiego co najlepsze w 2014 roku :!:
Teresa
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: waznosc konta

Post autor: pepcia2 »

Dziękuję pani Tereso i nawzajem ;-)
Jak pojawią sie jakieś wątpliwości zapraszamy :-D
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: waznosc konta

Post autor: Joanna_Plus »

Theresa Rys,
Theresa Rys pisze: Z dotychczasowych jednak kontaktow na miejscu w Tarnowie i teraz on-line mam tylko dobre doswiadczenia i podoba mi sie ten serwis.
Bardzo miło nam to czytać :-).
Theresa Rys pisze:W czerwcu po powrocie do Polski bede chciala skorzystac z szerszej oferty, mam na mysli internet i moze TV.
W razie pytań serdecznie zapraszamy!
Theresa Rys pisze:Jeszcze raz dziekuje P. Joanno i Pepciu2 i zycze Wam wszystkiego co najlepsze w 2014 roku
Dziękujemy ślicznie i wzajemnie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ