Pakiet internetowy 15 zł Non Stop 500 MB

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
321frytki
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 lis 2010, o 14:25

Pakiet internetowy 15 zł Non Stop 500 MB

Post autor: 321frytki »

Witam
Wykupiłem parę dni temu Pakiet internetowy 15 zł Non Stop 500 MB. Internet naprawdę działa ok. Mam tylko jeden problem. Nie mogę zalogować się na FaceBooka (zarówno poprzez widget jak i operę mobile). Nie wiem z czym to może być związane. Mam SE Xperia X8. Spotkał się ktoś z taką sytuacją?

Pozdrawiam! ;-)
kzd

Re: Pakiet internetowy 15 zł Non Stop 500 MB

Post autor: kzd »

Dziwna sprawa. Proponuję wyczyścić cache, ciasteczka w opcjach internetowych lub w przeglądarce. Dla telefonów z androidem specjalnie też utworzono niedawno nowy apn: plus - łączący obsługę wap i internetu. Warto sobie wprowadzić nowe ustawienia. Mnie się przydaje do oglądania filmów czy transmisji meczów na stronie plusa.
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: Pakiet internetowy 15 zł Non Stop 500 MB

Post autor: skorpion »

W plusie konieczne jest wykupienie pakietu na facebooka inaczej będą problemy z wejściem na konto. Identycznie jest z gg. Nie polecam opery mini do logowania się na konto. Posiada za mało zabezpieczeń i łatwo ktoś może ściągnąć sobie dane konta i je zablokować przez zmianę hasła. Xperia X8 świetnie pracuje jako modem więc polecam używanie komputera do logowania się na facebooka.
kzd

Re: Pakiet internetowy 15 zł Non Stop 500 MB

Post autor: kzd »

Nie ma problemów z wejściem na konto, nie trzeba wykupować żadnych pakietów, żeby korzystać. Co prawda plus sprzedaje bądź sprzedawał jakieś tam pakiety facebookowe, ale nie są one konieczne, jedynie znosiły opłaty za transmisje danych i wtedy wymagany był protokół wap. Podobnie z gg plusa wymaga wapu badź apn-u plus. Można sobie też zainstalować niezależne gg, podobnie jest z korzystaniem z facebooka.
Odnoście tematu, facebook wie o problemach z logowaniem, dlatego z reguły jak zjedziesz na dół strony jest udostępnione alternatywne logowanie, ale to przez przeglądarkę.
321frytki
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 9 lis 2010, o 14:25

Re: Pakiet internetowy 15 zł Non Stop 500 MB

Post autor: 321frytki »

APN mam na pewno dobrze ustawiony, internet mi śmiga aż miło ;)
No ratuje mnie teraz to alternatywne logowanie, nie sprawdziłem tego, a działa ;)
Dzięki za pomoc, trzeba mieć nadzieję, że to niedługo naprawią :)
krystian3333144
PlusManiak
Posty: 117
Rejestracja: 21 sty 2013, o 18:01
Lokalizacja: Poznań,Wielkopolska

Pakiet internetowy

Post autor: krystian3333144 »

Mam pakiet 500mb i chciałbym go zlikwidować . Jaki jest kod. PLUS NA KARTE
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Pakiet internetowy

Post autor: pepcia2 »

*136*00*12#
Matthefff
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2014, o 12:38

Pakiet Non Stop 500 MB - problem z aktywacją

Post autor: Matthefff »

Witam. ;)
Kilka dni temu wziąłem nowy telefon na nową umowę w Mix 6 na 36 doładowań po 50 zł. Mam problem z internetem. Próbuję uruchomić internet non stop 500 MB kodem *136*11*12# niestety cały czas przychodzi mi, że usługa jest niedostępna, sprawdź środki na koncie, czy usługa nie jest już włączona i czy spełniam warunki itp. Na koncie mam 47 zł, więc nie wiem czemu nie chce się aktywować ;/ Wcześniej aktywowałem 600 SMS-ów i darmowe rozmowy z 5 numerami i nie było problemów.
Pomocy! :(
Ostatnio zmieniony 15 lut 2014, o 14:46 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet Non Stop 500 MB - problem z aktywacją

Post autor: sl@w_es »

Zakładam, że konto w czasie próby aktywacji pakietu NON STOP znajdowało się w okresie ważności dla usług wychodzących.

Podaj jaką informację otrzymujesz po wpisaniu kodów:
- *121#
- *136#
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Matthefff
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2014, o 12:38

Re: Pakiet Non Stop 500 MB - problem z aktywacją

Post autor: Matthefff »

*121# - Aktywne pakiety : 600 SMS w Plusie (569 SMS) 17-03-2014 10:52, 2000 MMS do sieci PLUS (20000 KBYTES) 13-03-2014 12:13, 125 MB - Pakiet do zasilen (127000 KBYTES) 13-03-2014 12:13
*136# - Aktywne promocje : Jedna stawka, LTE w Mix 6, Jedna stawka Mix29gr 13-03-2014 12:13

PS. Czy jeśli kilka razy próbowałem aktywować NON STOP 500 MB to mi nie potrąci tej kwoty, bo kilka razy ten kod wklepywałem. ;/

Wyjaśnij mi o co w tym wszystkim chodzi, bo nic nie rozumiem. ;)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet Non Stop 500 MB - problem z aktywacją

Post autor: sl@w_es »

Jeśli nie dostałeś SMS informującego o aktywacji pakietu to nie ma podstaw, aby pobrało kasę za pakiet.

Poza tym w pkt 12 RegulaminuPakiety internetowe Non Stop w Plusie Mix i Plusie na Kartę” czytamy:
Jednorazowo na swoim koncie Abonent może aktywować tylko jeden Pakiet Non Stop, niezależnie od rodzaju Pakietu. Kolejny Pakiet Non Stop może być aktywowany po dezaktywacji poprzedniego zgodnie z pkt. 14 Regulaminu. Jeśli Abonent ma aktywny Pakiet internetowy 25 MB lub Pakiet internetowy 125 MB („Pakiet internetowy”) lub korzysta z Promocji „Darmowy internet na próbę w Plus na Kartę” lub z Promocji „Internetowy 25MB” lub z Promocji "Oferta Standardowa w Plusie Mix z pakietem MB na próbę" lub Promocji "Muzodajnia w Plusie Mix z pakietem MB na próbę", lub Promocji "Oferta Standardowa w Plusie Mix z pakietem MB na próbę w Sklepie Internetowym" („Promocje internetowe”), to przed włączeniem Pakietu Non Stop należy Pakiet internetowy lub Promocję internetową wcześniej dezaktywować. W przypadku gdy na swoim koncie Abonent aktywował jednocześnie Pakiet Non Stop i inny Pakiet internetowy lub korzysta z oferty smartfonowej lub Promocji internetowej to po wykorzystaniu limitu przyznanego w ramach pakietu Non Stop o którym mowa w pkt. 6 powyżej nastąpi zmiana parametrów transmisji, a jednostki z posiadanych Pakietów internetowych nie będą wykorzystywane. Niewykorzystane jednostki w ramach Pakietów internetowych przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.
Z informacji które podałeś wynika, że posiadasz na swoim koncie aktywny pakiet 125 MB, a więc zgodnie z powyższym punktem powinieneś go dezaktywować.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Matthefff
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2014, o 12:38

Re: Pakiet Non Stop 500 MB - problem z aktywacją

Post autor: Matthefff »

Czyli jeśli dezaktywuję te 125 MB, które nie mam pojęcia skąd posiadam to wtedy ten pakiet NON STOP będzie działać?
Jeśli tak to na razie wykorzystam te 125 MB, a potem aktywuję. ;)

PS. Mógłbyś mi podać kod dezaktywujący te 125 MB i wyjaśnić skąd ten pakiet 125 MB znalazł się na moim koncie? ;)
Dziękuję z góry ;)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet Non Stop 500 MB - problem z aktywacją

Post autor: sl@w_es »

Pakiet 125 MB dostajesz po podpisaniu umowy; pierwszy miesiąc gratis, a potem zdaje się koszt 6 zł.
Możesz go dezaktywować kodem: *136*01*21#.
Po dezaktywacji w/w pakietu musisz ponownie wprowadzić kod aktywujący pakiet NON STOP.

P.S.
Tylko, żebyś nie rozpędzał się za bardzo z wykorzystywaniem tego pakietu, bo nawet przy umiarkowanym korzystaniu z neta na wiele on Ci nie starczy. ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Matthefff
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2014, o 12:38

Re: Pakiet Non Stop 500 MB - problem z aktywacją

Post autor: Matthefff »

Czyli najlepiej wykorzystać ten 125 MB a potem go wyłączyć i włączyć te 500 MB tak ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet Non Stop 500 MB - problem z aktywacją

Post autor: sl@w_es »

Niby tak wynika z logiki, ale proszę uważać na znikające MB z pakietu, bo jak ich zabraknie to transmisja nie zostanie przerwana, a polecą środki z konta.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ