SIMPLUS TWOJ PROFIL

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
Batman
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 lut 2009, o 21:44
Lokalizacja: Trzcianka (wlkp)
Kontakt:

Post autor: Batman »

Coś nie przekonała mnie ta oferta. Play Fresh daje 3000 smsów za doładowanie 30pln a już 5pln przedłuża ważność konta na rok.
A ku ku
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Post autor: Amix »

Zawsze można mieć dwa telefony. Jeden z Plusa drugi z Play. Albo z czasem kupić fona na dwa simy.
Pytanko, czy ktoś wie jak zdezaktywować w nowej taryfie powiadomienie sms'em o czasie rozmowy i koszcie, w Team7 miałem to wyłączone, a nigdzie nie mogę znaleźć kodu. W nowej taryfie sms powrócił.
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Post autor: domur »

Amix pisze:Zawsze można mieć dwa telefony. Jeden z Plusa drugi z Play. Albo z czasem kupić fona na dwa simy.
Pytanko, czy ktoś wie jak zdezaktywować w nowej taryfie powiadomienie sms'em o czasie rozmowy i koszcie, w Team7 miałem to wyłączone, a nigdzie nie mogę znaleźć kodu. W nowej taryfie sms powrócił.
Wstukaj *110# i tam wybierz "Zmiany na koncie" i dalej bedziesz mial opcje wylaczenia tego. Mozesz tez wylaczyc przez internetowy ebok

Mozesz tez sprobowac ktorys z kodow: *101*11*06# lub *101*00*06#
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Post autor: Amix »

domur, dzięki ten *101*11*06# zadziałał.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Zastanawiałem się nad tym, i jednak nie opłaca mi się ta nowa oferta.
Tanio do wszystkich, w którym minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 29 groszy
Za dużo jak do samego Plusa, teraz dzwonię po 5/6 gr na minutę w sieci. :-) Poza sieć nie dzwonię tak dużo, częściej z Ery po podwójnym doładowaniu kiedy cena wynosi 35gr do innych sieci. :-)
Tanio do Plusa, w którym minuta rozmowy z ponad 14,5 milionami użytkowników największej sieci w Polsce kosztuje 19 groszy.
też drożej niż mam teraz do Plusa; bez pakietów, ale mi pakiety nie przepadają i nie są dla mnie jakimś problemem.
Ponadto wszyscy użytkownicy nowej taryfy, mogą nadal korzystać z najbardziej popularnych usług znanych użytkownikom Simplusa:
• Pakiet 600 SMS-ów, czyli SMS-y za 1 grosz do wszystkich w Plusie,
• Swobodny Numer, czyli nielimitowane rozmowy i SMS-y z wybranym numerem w Plusie.
to już mogę mieć, więc odczuję zabranie pakietów (np. Groszowe Rozmowy).
Wszyscy obecni użytkownicy Simplusa mogą bezpłatnie włączyć taryfę Twój Profil za pomocą kodu *147*50#.
ciekawe czy będzie można wrócić potem? :-P Ale pewnie nie, bo między platformami nie będzie takiej możliwości (przykład Mix IV -> Mix III).
mariusz9a pisze:Plus nie baran, nie będzie dopłacał 11gr do każdej minuty!
właśnie, chociaż jakby tak zrobili jak do innych sieci, to mogliby sporo zyskać użytkwowników, dopłaty na pewno by się wyzerowały na zarobku z minut innych sieci, ale znów Play by też zarobił, a przez wysokie ceny do P4 trochę mniej ludzi do nich dzwoni, ale znów ludzie uciekają, bo tam jest taniej do wszystkich, i tak w kółko... :lol: Ciekwe do kiedy Play będzie jeszcze uprzywilejowany? Z tego co wiem, to Cyfrowy Polsat też ma pozwolenie na pobieranie wyższych stawek od trójcy (ciekawe czy też od P4?).
Stawka podstawowa za SMS do wszystkich sieci wynosi 0,18 zł. Cena za minutę połączenia do wszystkich sieci w przypadku nieaktywnego profilu na dany kierunek to 0,59 zł.
SMS 3 grosiwa więcej. MMS ile? No i minuta 1 grosz taniej niż mam obecnie. :-P A nie wiadomo jeszcze, czy będą jakieś promocje (np. 300 SMSów do doładowania).
mariusz9a pisze:Play Fresh jest lepsza ofertą (chociaż zależy dla kogo)
dzięki SMSom przy doładowaniach, i jednoczesnej stawce 29gr do innych i w sieci w pakiecie po 5gr (co Plus rozdziela) na pewno tak, ale jak się ma dużą bazę klientów to też nie można za bardzo sobie pozwolić, bo wtedy będzie to samobójstwo, np. przy doładowaniach tyle SMSów ile daje Play (kto by wtedy kupował pakiety SMSów do sieci?). :-p
mariusz9a pisze:Dostępne pakiety Internetowe:
25MB za 5zł oraz 60MB za 10zł. Takt co 100kB.
Więcej Pakietu ale w Operze Mini może się szybciej skończyć niż w 20 czy 50MB.

Ale jeszcze nie wiadomo wszystkiego, więc napisałem to na chwilę obecną. :-) Liczę na jakieś pakiety rozmów do wszystkich w Plusie (możliwy taki pakiet jest zapewne tylko w Tanio do wszystkich, chociaż wątpię w to, bo wtedy już tamta druga oferta na nic by się zdała), gdzie minuta byłaby do 10gr, no i może jeszcze coś z terminem ważności konta i bonusami do tankowania (czyt. ładowania konta)... :-D W Tanio do Plusa włączono Samych Swoich, z których ja nie mam w książce żadnego numeru... No ale zobaczymy jeszcze, mam nadzieję, że cała zabawa jeszcze przed nami. :-D
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Muszę przyznać, że odpowiedź ciekawa, porównywalna wręcz z Fresh'em.
Swobodny Numer - tego brak w Play'u, ale z kolei brak SMSów za doładowanie - ale nie można mieć wszystkiego na raz: zauważcie, że gdyby Plus oferował wszystko w ramach jednej oferty (coś w stylu mixa 36,6 i Profili), to powstałby właściwie drugi Fresh. A czy lest sens dublować oferty? Raczej nie.
witan93 pisze:Mam nadzieje że w 36i6 stawki też pójdą w dół bo przecież 36i6 niby jest ofertą dla młodzieży no i wynika z tego że ma być ofertą tanią. A jednak jest teraz zdecydowanie drożej niż w Simplusie czy Play Fresh. Myślę że Plus to przemyśli i nie będzie chciał tracić miliona użytkowników swojej taryfy na rzecz Fresha.
Zauważ, że 36.6 jest ofertą nastawioną na smsowanie - nie spodziewałbym się obniżek specjalnych. Z drugiej strony zobacz, że po dodaniu Esów Darmesów właściwie całą kwotę doładowania możesz przeznaczyć na rozmowy, bo masz darmowy pakiet. W razie czego zawsze jeszcze pozostaje Chill Bill, dzięki któremu można nieco więcej wycisnąć z konta, także aż tak źle nie jest ;-)

Ogółem nie jest źle. Szczerze mówiąc, spodziewałem się gorszej oferty od Plusa. Tym razem mnie mile zaskoczyli :-)
And remember: respect is everything…
DomisWTK
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 2 mar 2009, o 14:21

Post autor: DomisWTK »

no to teraz sie potwierdziłem ze bedzie drugi nr w play:D extra:D

a co do oferty to była juz dawno w planach pewnie tylko stawki zmniejszyli, gdyby nie play to było by pewnie kolo 40 gr do wszystkich a 20 do plusa:D
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Post autor: tilla »

nie będzie możliwości powrotu do wcześniejszych taryf.
ale oferta bardzo fajna :-)
z takimi stawkami za połączenia to żyć nie umierać :-D
koniec końców skończy się na tym, że będę mieć Simplusa i Play Fresha :-D
Bo przy takiej ofercie na kartę w Playu nie wiem czy mi się opłaca przedłużać umowę na abonament w Playu, a numeru nie chcę tracić...
no, zobaczymy ;-)
Awatar użytkownika
mito18
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 24 lut 2009, o 18:45
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: mito18 »

No oferta Simplusa całkiem kusząca tak jak oferta play'a... Czyli jednak Plus zdecydował się na ripostę na ofertę play'a...
Obrazek
Zapraszam na mojego chomika :)
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Post autor: tilla »

no i w przeciwieństwie do Playa - jest sensowny pakiet internetowy.
i wybrany numer.
więc jak dla mnie Simplus lepszy ;-)
aczkolwiek każdy ma swoje potrzeby ;-)
Awatar użytkownika
Batman
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2009, o 21:44
Lokalizacja: Trzcianka (wlkp)
Kontakt:

Post autor: Batman »

tilla pisze:no i w przeciwieństwie do Playa - jest sensowny pakiet internetowy.
I to jest poważna wada Fresha. Ja często siedzę na forach albo ogólnie w necie jak jestem w pracy i robię to przez telefon. Trza będzie to jakoś obejść ;)
A ku ku
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

W taryfie tej będzie dostępna usługa Chill Bill znana m. in. z 36i6. Nie wiem czy będzie ona dostępna od 16 marca, ale chyba tak.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Miało być taniej a jest sporo drożej,tylko stawka 29gr ma zrobić na użytkowniku końcowym wrażenie. gdzie reszta "taniości"?Bo jak podwyżkę widzę.Żenada.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Właściwie to ten profil tańszy do Plusa jest zrobiony w stylu OG, tylko że niezależnie od doładowań no i SMSy w pakiecie. Na upartego oferta jeszcze by przeszła. Ale fakt faktem, dla tych, co dzwonią głównie do Plusa, to Nowy Simplus zdecydowanie lepszy (mniejszy koszt minuty w pakiecie). Oferty lojalnościowej jak na razie brak.
mariusz9a pisze:W taryfie tej będzie dostępna usługa Chill Bill znana m. in. z 36i6.
Jeśli tak, to oferta zrobi się zdecydowanie ciekawsza :-) Właściwie to czekałem na to, aby inne taryfy pre-paid też to miały, nie tylko 36.6. Inni operatorzy tego nie mają - dzięki temu można uznać tę ofertę za lepszą od konkurencji.
Batman pisze:Play Fresh: (...) 5pln przedłuża ważność konta na rok.
Powiedz mi tylko, ile osób tak fizycznie będzie robić, tj. że doładuje raz za 5 zł, a potem przez cały rok będzie sukcesywnie wykorzystywać tę kwotę? Faktycznie, może i w ciągu 2 dni, jak to jest u innych, tego się nie wykorzysta, ale tydzień to jest dla mnie max. Tylko najwytrwalsi dadzą radę z tym długo pociągnąć - jednym słowem z tym przedłużaniem ważności konta o rok to żadna rewelacja - tylko mocny chwyt marketingowy, który niestety większość ludzi kupuje.
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

pasqal pisze:Batman napisał/a:
Play Fresh: (...) 5pln przedłuża ważność konta na rok.


Powiedz mi tylko, ile osób tak fizycznie będzie robić, tj. że doładuje raz za 5 zł, a potem przez cały rok będzie sukcesywnie wykorzystywać tę kwotę? Faktycznie, może i w ciągu 2 dni, jak to jest u innych, tego się nie wykorzysta, ale tydzień to jest dla mnie max. Tylko najwytrwalsi dadzą radę z tym długo pociągnąć - jednym słowem z tym przedłużaniem ważności konta o rok to żadna rewelacja - tylko mocny chwyt marketingowy, który niestety większość ludzi kupuje.
Ja się z tym całkowicie zgadzam. O wiele lepsza opcja jest sumowanie się ważności konta tak jak np w Tak Taku. Większość ludzi doładowuje konto częściej niż wymagania stawiane przez operatora. Co mi po ważności konta na rok np kwotą 50zł, jak ja i tak w ciągu roku doładuję telefon z 5-6 razy kwotą 50zł.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Zablokowany