SIMPLUS TWOJ PROFIL

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Post autor: tilla »

no, mi to ewentualnie może przydać się w Playu.... ale tylko dlatego, że to Play :-D
tzn mam tam teraz abonament i zastanawiam się, czy potrzebuję dalej tego abonamentu, skoro i tak mam telefon z pracy w tej chwili i już momentami wręcz na siłę wykorzystuję to co mam, żeby nie przepadło :-P
a numeru nie chcę tracić, bo mam go od wieków, przenoszony z Orange, jeszcze z początkiem 502... (który zresztą na początku wydawał mi się dziwny i nienaturalny, bo nie 501 :-D )
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

Największa sieć w Polsce burzy stary porządek - tak jest reklamowana nowa taryfa Simplusa na ulotkach, które będą dostępne w punktach sprzedaży.

Oto skan 4-stronicowej ulotki:
Źródło: Telepolis.pl
Załączniki
simplus_profil_1.jpg
simplus_profil_1.jpg (110.5 KiB) Przejrzano 1837 razy
simplus_profil_2.jpg
simplus_profil_2.jpg (104.62 KiB) Przejrzano 1841 razy
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

szkoda, że jest haczyk z przechodzeniem na nowe oferty. otóż przepadają aktywne pakiety, zaś w przypadku darmowego numeru trzeba go aktywować jeszcze raz (za darmo).
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Ja przeniosłem się na nową taryfę i aktywowałem Profil Tanio do Plusa. Z pakietów zazwyczaj nie korzystałem (chyba że z pakietu 500 SMS) więc ta oferta mi pasuje
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Re: SIMPLUS TWOJ PROFIL

Post autor: domur »

ale te ulotki to zrobili beznadziejne - bleee nawet nie podali ceny mmsa w ulotkach
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re:

Post autor: tomek »

DomisWTK pisze:a co do oferty to była juz dawno w planach pewnie tylko stawki zmniejszyli, gdyby nie play to było by pewnie kolo 40 gr do wszystkich a 20 do plusa:D
ja bym wolał żeby nie było takiego podziału jaki teraz wprowadzono. wolałbym np. płacić 40 gr do wszystkich ale wraz z całą ofertą Nowy Simplus, bo tak jak
simplusowiec pisze:Miało być taniej a jest sporo drożej,tylko stawka 29gr ma zrobić na użytkowniku końcowym wrażenie. gdzie reszta "taniości"?Bo jak podwyżkę widzę.Żenada.
te tańsze połączenia do inych sieci Plus odbija sobie na połączeniach wewnątrz sieci... :-/
domur pisze:nawet nie podali ceny mmsa w ulotkach
więc za pewne nie będzie to rewelacyjna cena, skoro się nie chwalą... :-P

Piszę to, patrząc na swoje potrzeby, dla wielu na pewno ta oferta zmniejszy koszty dzwonienia, szczególnie tym którzy dużo telefonują do innych sieci oprócz oczywiście Play'a, gdzie można odczuć większe rachunki (Tanio do wszystkich) lub jeżeli ktoś dzwoni mało do Plusa i mało do innych sieci (Tanio do Plusa)!

Prawda jest taka, że użytkowników nie obchodzą jakieś MTRy, a znaczna większość nawet nie wie, że po prostu takie coś istnieje, dlatego ich interesuje wyłącznie cena którą będą mieli! Chill Bill może trochę przyciemniać SMSy po doładowaniu Play'a...
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: SIMPLUS TWOJ PROFIL

Post autor: pawelryb »

Ja przy przenoszeniu mojego jednego telefonu na Twój Profil zauważyłem ciekawostkę: po wprowadzeniu kodu na zmianę taryfy chciałem sprawdzić ile mam pieniędzy na koncie, jakie mam pakiety (wcześniej nie miałem żadnych) telefon wyświetlił mi wiadomość "Konto zablokowane zasil swoje konto *123*TELEKOD#"
Delikatnie mówiąc się zdenerwowałem bo wcześniej miałem ponad 30zł i wszystko przepadło. Jednak wieczorem telefon mi się wyładował i po ponownym włączeniu wszystko wróciło do normy i mogłem wykonywać połączenia.
Przy zmianie nic mi nie napisali o ponownym włączeniu telefonu
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: SIMPLUS TWOJ PROFIL

Post autor: mariusz9a »

pawelryb pisze:Ja przy przenoszeniu mojego jednego telefonu na Twój Profil zauważyłem ciekawostkę: po wprowadzeniu kodu na zmianę taryfy chciałem sprawdzić ile mam pieniędzy na koncie, jakie mam pakiety (wcześniej nie miałem żadnych) telefon wyświetlił mi wiadomość "Konto zablokowane zasil swoje konto *123*TELEKOD#"
Delikatnie mówiąc się zdenerwowałem bo wcześniej miałem ponad 30zł i wszystko przepadło. Jednak wieczorem telefon mi się wyładował i po ponownym włączeniu wszystko wróciło do normy i mogłem wykonywać połączenia.
Przy zmianie nic mi nie napisali o ponownym włączeniu telefonu
Tak, dzieje się tak. Ale nie trzeba restartować telefonu. Po prostu po chwili stan konta się uaktualni. Dzieje się tak przez zmianę platformy. I tak widzę że jest spora zmiana, ponieważ jak przechodziłem z mixem na nową platformę to numer chyba przez 5 minut był nieaktywny. Teraz przebiega to bardzo sprawnie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: SIMPLUS TWOJ PROFIL

Post autor: Amix »

Tez się przestraszyłem, ale po minucie, dwóch wróciło wszystko do normy. Żona ma taniej w sieci, a ja mam taniej do wszystkich i jest super.
Zobaczymy co przyniesie poniedziałek jak na stronie Plusa umieszcza regulamin nowej taryfy.
Ale trzymają do końca w napięciu. Myślałem, że może coś dzisiaj wrzucą.
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: SIMPLUS TWOJ PROFIL

Post autor: Amix »

No niestety, Plus dał plamę i to na całej linii. Profile są ważne (chyba) tylko na miesiąc.

Włączyłem '29gr do wszystkich' i po sprawdzeniu kodem *136# dostałem smsa: "Aktywne promocje: 29 gr do wszystkich 2009-04-14.", więc chyba profil jest dostępny tylko na miesiąc od aktywacji. A konto mam ważne do 06-06-2009. Jak by to była prawda to mam pomału dosyć Plusa i te ich ciągle pakiety.
Można bardzo szybko zapomnieć o ponownej aktywacji profilu.
Niestety zaczynają się haczyki
sorry,że post pod postem, ale się zdenerwowałem.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: SIMPLUS TWOJ PROFIL

Post autor: pasqal »

Nie może to być, gdyż:
Z każdego profilu można korzystać bez ograniczeń tak długo, jak się chce - nie ma limitu minut ani okresu ważności. Wystarczy tylko mieć aktywne konto.
Źródło: http://www.biuroprasowe.plus.pl/komunikat.php?id=506
Gdzie jak gdzie, ale u źródła informacja musi być pewna :-)

Może to błąd systemu?
Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, o 20:40 przez pasqal, łącznie zmieniany 1 raz.
And remember: respect is everything…
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: SIMPLUS TWOJ PROFIL

Post autor: witan93 »

Amix nie masz co się raczej martwić, raz aktywowany profil będzie aktywny ciągle, a teraz to mogą być jakieś błędy ponieważ oficjalnego startu jeszcze nie było.
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: SIMPLUS TWOJ PROFIL

Post autor: Amix »

Oby, pocieszyliście mnie trochę.
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: SIMPLUS TWOJ PROFIL

Post autor: tilla »

mi się skądś kojarzy taka informacja, że po prostu będzie sprawdzane, czy użytkownik korzysta z karty... jeśli nie - to po 30 dniach profil jest wyłączany.... czyli może po prostu ten termin odnosi się do terminu weryfikacji korzystania z karty :-D
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: SIMPLUS TWOJ PROFIL

Post autor: Amix »

Wydaje mi się, że jak ktoś ma rozmowy wychodzące aktywne, to oznacza, że z karty korzysta, czy dzwoni, czy nie. Może po prostu od czasu do czasu korzystać z pakietu internetowego, a w ogóle nie dzwonić.
Karta z rozmowami wychodzącymi aktywnymi powinna być uważana zawsze za aktywną co oznacza, że się z niej korzysta.
Zablokowany