Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
widlak
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 mar 2009, o 14:26

Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: widlak »

Witam.
Mam 2 komy w mixie . Teraz chcę jeden przedłużyć i niestety mam warunki gorsze nie tylko od tych które na wejściu dostane w innych sieciach ale też gorsze od klientów z ulicy którzy wezmą coś w mixie. A teraz jeszcze chcą zabrać darmowy numer jak zrozumiałem? Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Rafcio5905
PlusManiak
Posty: 55
Rejestracja: 10 mar 2009, o 19:44
Lokalizacja: okolice Mogilna, Kuj.-Pom.

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: Rafcio5905 »

widlak pisze:mam warunki gorsze nie tylko od tych które na wejściu dostane w innych sieciach ale też gorsze od klientów z ulicy którzy wezmą coś w mixie.
przerażasz mnie. sam mam zamiar wziąć następny tel w mixie... ale jeśli dadzą mi takie złe warunki, to chyba też im podziękuję...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: mariusz9a »

widlak pisze:Witam.
Mam 2 komy w mixie . Teraz chcę jeden przedłużyć i niestety mam warunki gorsze nie tylko od tych które na wejściu dostane w innych sieciach ale też gorsze od klientów z ulicy którzy wezmą coś w mixie. A teraz jeszcze chcą zabrać darmowy numer jak zrozumiałem? Co o tym sądzicie?
Na pewno nie masz gorszych warunków niż nowy klient ;-) Na przedłużenie umowy nie dostaje się nic w Mixie. Mix Plusa to bardziej coś takiego jak Tak Tak Fon czy tam Zetafon stąd nie dostaje się nic na przedłużenie. Darmowego numeru nie zabierają :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
widlak
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 17 mar 2009, o 14:26

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: widlak »

Telefon który chcę wziąść 119 złotych. A dla nowego 89 z aktywacją. Nie wspone że był po 1 zł ale nagle skończyła się promocja. Taki sam bez żadnych zobowiązań 340 zł kosztuje. Więc nierozumiem chyba chcą nałapać łosi. Ja załadowałem ostatnie doładowanie i mam konto ważne jeszcze 2 miechy prawie i czekam. Jak nie to nie. Pójde do playa najwyżej ze swoim numerem. A potem z drugim. Chociaż mam nadzieje że zmienią politykę.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: mariusz9a »

widlak, na jakie cenniki Ty patrzyłeś? Przedłużając umowę dostajesz telefon po tej samej cenie co nowy klient. Nie patrz na ceny w sklepie Internetowym. Telefony podrożały u wszystkich 4ch operatorów. Niestety bardzo zły kurs euro to spowodował :-(
Pamiętaj że w Play podpisujesz umowę na czas.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
widlak
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 17 mar 2009, o 14:26

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: widlak »

Czemu mam nie patrzeć na neta. Skoro nowy użytkownik może kupić to czemu ja nie moge przedłuzyć. Ceny poszły ale nie tak. Sam pracuje w handlu i to nie jest do końca tak. Chyba że ktoś chce nadrobić nie trafione posunięcia albo kupno telefonów na górce.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: mariusz9a »

Operatorzy głównie chcą nadrobić straty jakie ponoszą kupując teraz sprzęt teletransmisyjny, a kupować go muszą bo inaczej sieć kipnie. Zresztą same telefony też są kupowane cały czas. Przecież nie jest tak że oni kupują telefony raz na rok.
Niestety w Plusie nie da się przedłużać umowy w sklepie Internetowym. Chcesz taniej to czekaj na kontakt konsultanta. Czasami dzwonią.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
widlak
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 17 mar 2009, o 14:26

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: widlak »

No właśnie czekam. Mam nadzieje że sie doczekam a jak nie to trudno...
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: Connected »

mariusz9a pisze:widlak, na jakie cenniki Ty patrzyłeś? Przedłużając umowę dostajesz telefon po tej samej cenie co nowy klient. .
W tej kwesti Mariusz nie mogę się z Tobą zgodzić. Przy PWA (wymiana telefonu) cena aparatu jest (przynajmniej teraz) niższa niż dla "klienta z ulicy". Ceny słuchawek dla "nowego" klienta są wyższe i to w wielu przypadkach o sporo pln'ów. Jeśli sytuacja gospodarcza nieco się ustabilizuje, bądź klienci nie kupią konkretnego modelu aparatu (z powodu wysokiej ceny), co za tym idzie "sprzedaż" spadnie, to pewnie Polkomtel powróci do "starych" cen.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: mariusz9a »

Connected Ty mówisz o Mixie?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
widlak
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 17 mar 2009, o 14:26

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: widlak »

No w końcu ktoś kompetentny. Pracowniku plusa a może szykuje się jakaś jajcarska (czyt wielkanocna) promocja?
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: Connected »

Mówie zarówno o promocji Mix jak i o segmencie postpaid. Ceny przy przedłużeniu umowy są niższe niż w przypadku podpisania nowej aktywacji.

Widlak, nie mam takich informacji a jak nawet bym miał to nie mógł bym ich "sprzedać" na forum.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
widlak
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 17 mar 2009, o 14:26

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: widlak »

No to w końcu jak jest. Raz piszesz tak a raz tak. W każdym razie ja to widze tak jak napisałeś za pierwszym razem że starzy klienci na daną chwilę mają gorzej.
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: daniel85 »

Tez mam koniec mixa, i powiem jedno oferta dla przedluzających jest lepsza (tansze telefony) jedynie w normalnym milksie, jesli chodzi o miksa muzycznego ceny sa jak dla nowych, w sumie to nie wiadomo czy jest sens ladowac sie w zobowiazanie skoro oferty na karte sa duzo atrakcyjniesze.
Daniel
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Re: Koniec umowy i chyba koniec wogóle. Mix i polityka cenowa

Post autor: Connected »

widlak pisze:No to w końcu jak jest. Raz piszesz tak a raz tak. W każdym razie ja to widze tak jak napisałeś za pierwszym razem że starzy klienci na daną chwilę mają gorzej.

Zarówno w MIXPLUSIE jak i w ABONAMENCIE Czytaj ze zrozumieniem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
ODPOWIEDZ