Przedłużanie umowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
KRZYSIEKBHP
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 mar 2009, o 23:35

Przedłużanie umowy

Post autor: KRZYSIEKBHP »

Proszę o poradę, mam 4 telefony na firmę 2 w abonamencie 30 2 w abonamencie 50,
rachunki płacone regularnie ok 500zł, umowa od początku istnienia polkomtela, plus aktywacja internetu i - plus do tego. Jakie telefony i taryfy można wyciągnąć, rozmowy do wszystkich sieci.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: Connected »

Witaj,

Ciężko tak naprawdę powiedzieć. Wszystko zależy od wysokości rachunku generowanego przez telefony (ARPU). Wspomniałeś o kwocie 500 zł. Proponuję udać się do najbliższego Salonu Firmowego w Twojej okolicy. Podaj mi na pw Twój numer telefonu to sprawdzę co i jak można zrobić i postaram się dobrać najlepszą dla Ciebie ofertę przedłużeniową. Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: yeti »

od 5 sim przysługuje opiekun - więc zacznij od niego.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: Connected »

yeti pisze:od 5 sim przysługuje opiekun - więc zacznij od niego.
I dodatkowa oferta:

KAPITALNA


OPTYMALNA

Jutro przedstawie więcej szczegółów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
KRZYSIEKBHP
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2009, o 23:35

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: KRZYSIEKBHP »

Dziękuje za informacje posiadam 4 telefony, gdyby doszedł internet, było by 5 sim. Czekam na dalsze informacje. Jak się dobić do tego opiekuna, ponieważ BOK twierdzi że że do 5 sim nie można korzystać z takiego doradcy. Ale pamiętam że 2 lata temu przy przedłużaniu umowy się udało załatwić sprawę z panią z która chyba była takim opiekunem. Wtedy to ona się skontaktowała ponieważ chciałem przejść do ORANGE.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: greggis »

E tam nie można, doradca jak bedzie chciał to obsłuży i jednosimowca.
4 telefony i iPlus, masz więc 5 SIM. Możesz skorzystać z taryfy Optymalnej lub Kapitalnej.
Optymalna - 40 gr netto do wszystkich, 20 gr. netto do Plus i na stacjonarne. sms 15 gr. netto.
Kapitalna - 35 gr. netto do wszystkich. Sms 15 gr.
W obydwu przypadkach za dodatkowe 10 zł. netto możesz mieć darmowe połączenia do pozostałych telefonów na koncie.
W razie pytań pisz :)
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: tilla »

greggis - ale poniżej 5 SIM może skorzystać z taryf Optymalna i Kapitalna?

ja tam się nie znam na tym na jakich zasadach opiekunowie pracują ;-)
wiem tyle, że opiekun przysługuje firmie od 5 SIM, a poniżej 5 SIM nie mogę wypełnić wniosku o przyznanie opiekuna, bo i tak nie zostanie przyznany ;-P
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: Marcin34 »

Odradzam nowe taryfy dla biznesu jakie wprowadzi plus w nowym tyg. Są b. niekorzystne.Dla przykładu sms tam droższy jest niż w taryfach dla prywatnych. Polecam artykuł poniższy w szczególności komentarze do niego:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=14392
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: greggis »

tilla pisze:greggis - ale poniżej 5 SIM może skorzystać z taryf Optymalna i Kapitalna?
Oczywiście że nie. Mówie o tym bo kolega pow. ma już 5
tilla pisze:a tam się nie znam na tym na jakich zasadach opiekunowie pracują wiem tyle, że opiekun przysługuje firmie od 5 SIM, a poniżej 5 SIM nie mogę wypełnić wniosku o przyznanie opiekuna, bo i tak nie zostanie przyznany ;-P
Oficjalnie wystąpić o to nie może, nie będzie miał przypisanego opiekuna z urzędu ale nie oznacza to że nie może z takim opiekunem swoich spraw załatwić jeśli ma z nim kontakt a doradca ma chęć. :)
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: greggis »

Odradzam nowe taryfy dla biznesu jakie wprowadzi plus w nowym tyg. Są b. niekorzystne.Dla przykładu sms tam droższy jest niż w taryfach dla prywatnych. Polecam artykuł poniższy w szczególności komentarze do niego:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=14392
Tajemniczy ty jakiś atyplusowiec z wyboru jesteś? Na Telepolis też ciągle prowadziś propagande.
Powiedz mi ilu jest właścicieli firm którzy za główną cechę produktu biorą sms? Te taryfy są stworzone dla osób praktycznie tylko dzwoniących, potrzebujących dużo minut i szukających oszczedności na połączeniach. Jeśli ktoś wysyła dużo sms to ma pakiety ( 50 sms za 3 zł czyli 0,6 gr/sms ). A jeśli poza połaczeniami potrzebuje gprs i inne to od tego już jest elastyczna.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: Marcin34 »

Nie jestem antyplusowiec,sam korzystam z plusa,co miesiąc zostawiam mu duże rachunki,ale po prostu staram się uświadamiać ludziom dobre i złe strony różnych taryf/sieci, aby nie dali się zrobić w butelkę lub naciągnąć. A ten portal chyba nie służy aby tylko wyrażać słowa zachwytu ale aby prowadzić rzeczowe dyskusje. Jeśli ponad 3/4 osób napisało w komentarzach nieprzychylne zdanie typu np:
"a już myślałem, że zaszaleją z cenami i będzie taniej, a tu jednak nic z tego :("
"Totalna lipa!!!"
"tragedia zwlaszcza ceny rozmow miedzynarodowych!!! Nowe taryfy czyli jak cos zmienic i nie obnizyc ceny. Ja juz zadecydowalem ide do P4. Rozmawialem z BOK, sami dzwonili i oprocz sciemniania nic nie zaoferowali a nawet pan powiedzial ze nie zna oferty P4 - chyba czas sie doszkolic. Szkoda bo bylem w plusie 8 lat'

to chyba oni sobie z tego z palca nie wyssali?co nie?Sama cena minuty(nieznacznie aby obniżona) to nie wszystko.pozd.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2009, o 10:30 przez Marcin34, łącznie zmieniany 1 raz.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: greggis »

Oczywiście że każdy może wyrazić swoją opinie. Na telepolis jednak wiecej osób pisze po to żeby napisać cokolwiek uszczypliwego i na tym koniec. A nie mają dla mnie znaczenia negatywne opinie poparte porównaniem pre-paid w play z abo dla biznesu. Tych rzeczy sie nie porównuje.
Sama oferta jesli kotoś potrzebuje tel tylko do rozmów jest bardzo dobra ale nie w najnizszych abo a w tych wyższych.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: yeti »

tilla pisze:greggis - ale poniżej 5 SIM może skorzystać z taryf Optymalna i Kapitalna?

ja tam się nie znam na tym na jakich zasadach opiekunowie pracują ;-)
wiem tyle, że opiekun przysługuje firmie od 5 SIM, a poniżej 5 SIM nie mogę wypełnić wniosku o przyznanie opiekuna, bo i tak nie zostanie przyznany ;-P
Kapitalna i Optymalna wymaga 5 SIMów. Ja generalnie nie widzę żadnego sensu w chwili obecnej podpisywania umów na 2 lata. Weź sobie umowy roczne i obniż rachunki o połowę bo za rok to obecne taryfy odejdą do lamusa.
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: tilla »

greggis pisze:
tilla pisze:greggis - ale poniżej 5 SIM może skorzystać z taryf Optymalna i Kapitalna?
Oczywiście że nie. Mówie o tym bo kolega pow. ma już 5
tilla pisze:a tam się nie znam na tym na jakich zasadach opiekunowie pracują wiem tyle, że opiekun przysługuje firmie od 5 SIM, a poniżej 5 SIM nie mogę wypełnić wniosku o przyznanie opiekuna, bo i tak nie zostanie przyznany ;-P
Oficjalnie wystąpić o to nie może, nie będzie miał przypisanego opiekuna z urzędu ale nie oznacza to że nie może z takim opiekunem swoich spraw załatwić jeśli ma z nim kontakt a doradca ma chęć. :)
dobra, ok. bo ja zrozumiałam, że kolega ma w tej chwili 4 sim, a zastanawia się nad internetem ;-)
ale chyba rzeczywiście internet już w tej chwili jest, no to 5 :-)
Amcia
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2009, o 20:21
Lokalizacja: Rzeszów/Tyczyn/LKJ Zabajka

Re: Przedłużanie umowy

Post autor: Amcia »

Witajcie.

5 listopada kończy mi się umowa z Plusem. Mam do zapłaty rachunek na ponad 450zł. Jest taka możliwość, że przedłużę umowę, wezmę telefon a rachunek zapłacę po 5 listopada? Przelew dopiero będę miał po 5 listopada...


Z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ