Sami Swoi - Plus zapomniał?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Piero
PlusManiak
Posty: 51
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 mar 2009, o 22:33

Sami Swoi - Plus zapomniał?

Post autor: Piero »

Z Sami Swoi jestem związany prawie od początku ich istnienia na rynku (po za innymi aktywacjami w plusie). Odnoszę wrażenie, że Plus najprawdopodobniej zapomniał o swojej marce, która przy odrobinie chęci mogła by sporo namieszać na rynku.
Czemu tak się dzieje? Czemu fajny projekt, który dawał i chyba nadal daje szanse na sukces jest zepchnięty na margines?

Czy ktoś z szanownego grona posiada informacje co dalej z marką Sami Swoi? Czy Plus planuje w niedalekiej przyszłości jakieś modyfikacje w ofercie?

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie "newsy" w tej kwestii.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sami Swoi - Plus zapomniał?

Post autor: mariusz9a »

Miała wyjść nowa taryfa w Sami Swoi, ale coś jakoś ucichło na ten temat :-/ Jedyne co to zostaje ten pakiet 80 min...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Piero
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 23 mar 2009, o 22:33

Re: Sami Swoi - Plus zapomniał?

Post autor: Piero »

Jeżeli moja obliczenia są poprawne (niestety z matematyki nigdy nie byłem orłem he he) to tego pakietu wcale nie opłaca się kupować gdyż... cena minuty w pakiecie po sieci jak i na stacjonarne jest taka sama jak bez pakietu :shock:

Może mnie ktoś z Polkomtela zatrudni do "opieki" nad marką Sami Swoi, mam kilka pomysłów które pomogą a nie zaszkodzą :-D

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Re: Sami Swoi - Plus zapomniał?

Post autor: Connected »

Piero pisze:Jeżeli moja obliczenia są poprawne (niestety z matematyki nigdy nie byłem orłem he he) to tego pakietu wcale nie opłaca się kupować gdyż... cena minuty w pakiecie po sieci jak i na stacjonarne jest taka sama jak bez pakietu :shock:

Może mnie ktoś z Polkomtela zatrudni do "opieki" nad marką Sami Swoi, mam kilka pomysłów które pomogą a nie zaszkodzą :-D

Pozdrawiam.

www.polkomtel.com.pl

Poszukaj w ofertach pracy :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
Piero
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 23 mar 2009, o 22:33

Re: Sami Swoi - Plus zapomniał?

Post autor: Piero »

He he he nie mam najmniejszych szans, aby być osobą odpowiedzialną za kreowanie oferty z Sami Swoi (niestety) :lol:
Simplus

Re: Sami Swoi - Plus zapomniał?

Post autor: Simplus »

Jadę tu od jakiegoś czasu równo po Simplusie głównie z powodu okresów ważności konta. Ciekawe dlaczego nikt nie zaproponował mi SS?

Simplus:
50-99 zł - 90 dni
100+ zł - 180 dni

Sami Swoi:
40 zł - 90 dni
80 zł - 210 dni

To wychodzi o ponad 30% taniej. Ceny rozmów i smsów na zbliżonym poziomie. Jedynie dostęp do internetu lepszy mimo wszystko w Simplusie. W SS opłata 24gr za min, w Simplus opłata za pobrane dane.

Są jeszcze jakieś niuanse, coś o czym warto wiedzieć? Jak wygląda procedura przeniesienia numeru? Jeśli jest mniej skomplikowana niż w przypadku Play i środki z karty nie przepadają to jest to moim zdaniem ciekawa alternatywa dla Playa. Mógłbym tam "przezimować" jeszcze te 2-3 lata do czasu kiedy Simplus uwolni cen.
ODPOWIEDZ