Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: Sim+ »

Pytanie jak najbardziej aktualne w trakcie wojny cenowej. Może się okazać ze za 2-3 miesiące Simplus wprowadzi coś ciekawego po doładowaniu wiekszą kwotą. Teraz zostaje w taryfie Nowy Simplus (bo wszelakie pakieciarstwo internetowo-minutowe jest w dobrej cenie i taryfikacji:) I nie wiem czy ma sens doładowanie za 100zł teraz czy lepiej poczekać do wakacji.A teraz może zasilić za 50zł z allegro:) ?
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: mariusz9a »

A w jakiej cenie jest doładowanie 50zł na Allegro? Ja bym doładował za 50zł ale przez mPay - 20% więcej dostaniesz. No i stąd właśnie pytanie po ile na Allegro bo nie wiadomo co lepiej się opłaca ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: Sim+ »

mariusz9a pisze:A w jakiej cenie jest doładowanie 50zł na Allegro? Ja bym doładował za 50zł ale przez mPay - 20% więcej dostaniesz. No i stąd właśnie pytanie po ile na Allegro bo nie wiadomo co lepiej się opłaca ;-)
Na allegro coś koło 45zł za doładowanie 50zł.Od kilku lat raczej stosowałem taktykę zasilania za 100 lub 150zł. Zasilenia 100/115 kupowałem za 88-92zł, zasielnia 150/180 za 130-137zł. Generalnie doładowania trochę ostatnimi czasy podrożały na allegro, co nie oznacza że nie opłaca ich się tam kupować, ale ze sprzedawcami można poza allegro np. na GG uzgodnić niższą cenę:) Na mPay mówisz? www.mpay.pl ?
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: mariusz9a »

Tak, mpay.pl. Ale to bardziej tutaj zajrzyj: http://www.simplus.pl/v.do?idx=1019494

EDIT:
Przypominam tylko że bonus dotyczy doładowań 30-99zł. Co by się ktoś nie wkopał z doładowaniem za 100zł i wyżej :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: Sim+ »

mariusz9a pisze:Tak, mpay.pl. Ale to bardziej tutaj zajrzyj: http://www.simplus.pl/v.do?idx=1019494

EDIT:
Przypominam tylko że bonus dotyczy doładowań 30-99zł. Co by się ktoś nie wkopał z doładowaniem za 100zł i wyżej :-P
Ok,portmonetka na mpay założona, muszę przelać 50zł na konto mpay i zadysponować zasilenie na konto simplusa. Rozumiem że o 3 miesiące przedłuży to ważność połączeń wychodzących... Czekamy więc na lepsze czasy w Simplusie, może przed wakacjami:)
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: mariusz9a »

Tak, to działa tak samo jak zwykłe zasilenie. Po dokonaniu zlecenia zasilenia konta, trwa to kilka sekund i cieszymy się zasileniem wraz z bonusem :-)
Ja zasilam mpay z mBanku, to portmonetka doładowuje mi się zawsze dopiero następnego dnia.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: simplusowiec »

Mam rozumieć że za 30zł w mpay dostajesz 36zł tak? Ja dziś na świstalu kupiłem doładowania 30 za 24,50 zł ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: mariusz9a »

simplusowiec pisze:Mam rozumieć że za 30zł w mpay dostajesz 36zł tak? Ja dziś na świstalu kupiłem doładowania 30 za 24,50 zł ;-)
Dokładnie tak. Ja tak doładowuję ostatnio mixa ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Mazi
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:34

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: Mazi »

Witam bo jestem tu nowy,

Mam podobne pytanie. A właściwie wątpliwość. Jak to się dzieje, że kiedy doładowuje konto np. kwotą 150 zł to dostaje 30 zł bonusu, jeśli nie pamiętam, żeby kiedykolwiek brał udział w takiej promocji. Nie żebym się specjalnie martwił, ale czy tak będzie zawsze? Bo właśnie się zastanawiam nad kwotą doładowania i chciałbym być pewny, czy jeśli ponownie załaduje za 150 zł to dostane te 30. Pytanie nr dwa. Wiem, że na Święta Bożego Narodzenia ludzie dostawali jakąś promocyjną pule sms'ów. Ale ja nie dostałem? Czy to było dla wybranych czy mnie pominięto?

I najważniejsze pytanie, czy opcja promocyjnych smsów w zamian za doładowania nadal funkcjonuje? I jak to wygląda kwota - ilość smsów?

Święta za pasem więc darmowe smsesy by się przydały. Dodam, że chodzi mi o smsesy do wszystkich sieci.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

PS. Pytanie z innej beczki, kiedy próbowałem dowiedzieć się jaką mam taryfę i wcisnąłem *147# to mi wyświetliło: Simplus, czy to oznacza, ze mam jakąś inną taryfę niż Nowy Simplus czy tak to po prostu sygnalizuje?
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: pasqal »

Mazi pisze:Jak to się dzieje, że kiedy doładowuje konto np. kwotą 150 zł to dostaje 30 zł bonusu
Od zawsze tak było - do doładowania za 150 zł dodawane jest 30, a do 100 - 15 zł do wykorzystania na dowolne usługi.
Mazi pisze:Pytanie nr dwa. Wiem, że na Święta Bożego Narodzenia ludzie dostawali jakąś promocyjną pule sms'ów. Ale ja nie dostałem? Czy to było dla wybranych czy mnie pominięto?
O tym to akurat nie słyszałem - czy ktoś inny może tę wiadomość potwierdzić?
Mazi pisze:I najważniejsze pytanie, czy opcja promocyjnych smsów w zamian za doładowania nadal funkcjonuje? I jak to wygląda kwota - ilość smsów?
Kiedyś taka promocja była w Nowym Simplusie... ale czy trwa nadal - też mi nie wiadomo. Jedno jest pewne: w 36.6 dają darmowe sms-y do wszystkich sieci za doładowanie. Szczegóły na http://www.36i6.pl
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
madziq
PlusManiak
Posty: 97
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:40
Lokalizacja: Wieś ;D

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: madziq »

A ja uważam, że jak już chcecie bonusy, to ładujcie z abonamentu :P
Ja co miesiąc ładuję za 50zł tak Mixa i zawsze +10zł dostaję ;-)
Madźka. (;
Mazi
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:34

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: Mazi »

pasqal pisze:
Mazi pisze:Pytanie nr dwa. Wiem, że na Święta Bożego Narodzenia ludzie dostawali jakąś promocyjną pule sms'ów. Ale ja nie dostałem? Czy to było dla wybranych czy mnie pominięto?
O tym to akurat nie słyszałem - czy ktoś inny może tę wiadomość potwierdzić?
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... sc&start=0

I coś o reedycji tej promocji?: http://news.pasjagsm.pl/odpowiedz-plusa ... -5665.html
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Doładować Simplusa za 50 czy za 100?

Post autor: mariusz9a »

Mazi pisze:I najważniejsze pytanie, czy opcja promocyjnych smsów w zamian za doładowania nadal funkcjonuje? I jak to wygląda kwota - ilość smsów?
Nie wiem czy nadal funkcjonuje, ale wiem że była taka promocja dla wybranych użytkowników (byli o tym informowani SMSami). Informacja o tym jest chyba pod nr 2603 (nr bezpłatny). Wiem że jeśli się złożyło reklamację że nie dostało sie darmowych SMSów po doładowaniu (nawet jak nie dostało się SMSa informującego o promocji), Plus rekompensował to doładowaniem konta. Teraz już reklamacje są rozpatrywane negatywnie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ