Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: witan93 »

Taryfa Twój Profil w Simplusie wzbogaciła się o promocyjny pakiet 200 minut wewnątrzsieciowych - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Pakiet uruchamia się kodem *121*11*52#. Kosztuje 14 zł, jest ważny 30 dni i ponownie można go uruchomić dopiero po wykorzystaniu poprzedniego bądź upłynięciu jego terminu ważności.
Źródło: Telepolis.pl

Jak widać Plus chce dorównać ofercie Play ale słabo to mu wychodzi. Dla porównania w Play za 15zł (1zł więcej jak w SimPlusie) otrzymamy w sumie 300 minut do sieci Play i na stacjonarne. Cena pojedynczego pakietu 100 minut wynosi 5zł. Dlaczego te pakiety Simplusowe muszą być takie duże i tylko na 30 dni? Nie mogło być 100 minut za 7zł lub 200 minut ale na 60 dni???
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: mariusz9a »

Faktycznie kiepski ten pakiet :-( Chyba za wszeką cenę chcą nadrobić te 29gr które jest pociągnięte po kosztach (zarobek na kazdej minucie to zaledwie 2gr).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
HuMOryStycZnY93
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Rejestracja: 1 mar 2009, o 13:23

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: HuMOryStycZnY93 »

Powiem tylko tyle.... może i w PLAY jest ten pakiet 100 minut za 5 zł lepszy od tego w Plusie..... ale ja na jego aktywacje czekałem 5 dni!
Fakt przeproszono mnie... a nawet Pan Gruszka to zrobił, ale co z tego. Pakietu tak właściwie już nie potrzebuję. Wszystkie rozmowy wykonałem z drugiego numeru PLAY przebijając poza abonament a jednak włączono mi go, ponieważ zleciłem jego aktywacje 5 dni temu...
“Ten, który stale jest szczęśliwy, musi się często zmieniać.”
Konfucjusz
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: witan93 »

HuMOryStycZnY93 pisze:Powiem tylko tyle.... może i w PLAY jest ten pakiet 100 minut za 5 zł lepszy od tego w Plusie..... ale ja na jego aktywacje czekałem 5 dni!
Fakt przeproszono mnie... a nawet Pan Gruszka to zrobił, ale co z tego. Pakietu tak właściwie już nie potrzebuję. Wszystkie rozmowy wykonałem z drugiego numeru PLAY przebijając poza abonament a jednak włączono mi go, ponieważ zleciłem jego aktywacje 5 dni temu...
Takie rzeczy się zdarzają. W simplusie miałem kiedyś przygodę z doładowaniem konta. Doładowałem konto za 50zł, po wpisaniu kodu kasa na koncie była dopiero po dwóch dniach a rozmowy wychodzące odblokowali po kolejnych czterech.
Awatar użytkownika
HuMOryStycZnY93
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Rejestracja: 1 mar 2009, o 13:23

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: HuMOryStycZnY93 »

Nooo taa :/ Zdarzają się... mnie się to jakos zbyt często zdarza. Tylko dlaczego konsultanci się ze mną sprzeczali i wmawiali, że wszystko jest Okay? Dopiero pan Gruszka wszytsko wyjaśnił tak właściwie... Zresztą to nie pierwsza wpadka PLAY z moim udziałem. Denerwuje mnie to dlaczego ja zawsze muszę dopłacać do tej całej zabawy z pakietami :(
“Ten, który stale jest szczęśliwy, musi się często zmieniać.”
Konfucjusz
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: pasqal »

HuMOryStycZnY93 pisze:Denerwuje mnie to dlaczego ja zawsze muszę dopłacać do tej całej zabawy z pakietami :(
A widzisz, to są właśnie minusy zabawy z Play - przekalkuluj sobie teraz, co by Cię taniej wyszło - Simplus (w miarę stabilny), niestabilny Fresh, albo jeszcze jakieś inne ofery pomarańczowych czy niebieskich :-]

Co do pakietu Simplusa - żadna rewelacja, ale lepsze to niż nic. Jednak według mnie trochę za dużo kasy ciągną - powinni zmniejszyć jego cenę i ilość minut o połowę. Albo chociaż wydłużyć dwukrotnie jego ważność, jak sugeruje witan93.
And remember: respect is everything…
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: witan93 »

Podsumowując: zabawa z Play jest tania lecz mało stabilna, Plus wypada drożej lecz jakość usług jest lepsza. Jeszcze kilka lat i usługi oferowane przez Play będą na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
HuMOryStycZnY93
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Rejestracja: 1 mar 2009, o 13:23

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: HuMOryStycZnY93 »

Chyba zrobie tak jak radzili mi znajomi. Wyrzucę wszytskie Karty sim Pre-Paid i będe korzystał tylko z mojego Abo w PLAY przebijając przy tym o 100 zł abonament... Teraz przebijam od 30 do 50 w miesiącu.

Hahahhaa xDD Ojjj PLAY przeprasza... Przed chwilą kolejny telefon od BOK'u z przeprosinami. Facet mi doradził żebym zarejestrował numer w punkcie play bo następna reklamacja nie zostanie rozpatrzona. A Tą rozpatrzono, ponieważ była z polecenia pana Gruszki <hahaha> i nie patrzono na niezarejestrowany numer.
“Ten, który stale jest szczęśliwy, musi się często zmieniać.”
Konfucjusz
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: szewol »

Więcej info o pakieciku:
http://media2.pl/telekomunikacja/49060- ... lusie.html

PS. Nie obejmuje numerów Sami Swoi ;p
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: witan93 »

Uwaga! Korzystanie z pakietu uniemożliwia korzystanie z profili Tanio do Plusa oraz Tanio do Wszystkich. To już lekka przesada...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: mariusz9a »

Ha Ha Ha. Teraz to tym bardziej niektórzy podziękują Simplusowi za współpracę. A to kaszana. Robi nam się drugie Orange ;-(
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Yanix
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 cze 2008, o 19:21
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: Yanix »

Cała ta taryfa "Twój profil" to jeden wielki krok wstecz. Tanio do wszystkich wyklucza tanio po sieci, pakiet wyklucza profile, paranoja. Całe szczęście, że nie połasiłem się na nową platformę i zostałem w taryfie Simplus, ale to też chyba tylko do czasu...
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: Amix »

Myślałem, że to będzie stabilna taryfa, a tu robi się faktycznie kaszana gorsza niż w taryfie "Nowy Simplus". Wykluczające się profile, to już paranoja do potęgi entej :shock: nie mówiąc już o cenie pakietu. Oj żeby te manewry nie zepchnęły Plusa na boczny tor.
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: fajny52 »

To ja już nic z tego nie rozumiem :( chciałem sobie właśnie aktywować ten pakiet minut mam na koncie 17,50. Mam wlaczoną taryfę Twój Profil" Nie mam właczonego żadnego profilu a i tak nie umiiem aktywować tych pakietu minut :(
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pakiet wewątrzsieciowy w "Twoim Profilu" w Simplusie

Post autor: mariusz9a »

fajny52 pisze:To ja już nic z tego nie rozumiem :( chciałem sobie właśnie aktywować ten pakiet minut mam na koncie 17,50. Mam wlaczoną taryfę Twój Profil" Nie mam właczonego żadnego profilu a i tak nie umiiem aktywować tych pakietu minut :(
A w ogóle coś sieć odesłała?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ