Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6162
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:szczerze, bardziej wolałbym, żeby zostało tak jak jest teraz... :-)
Czyli lubisz czekać 30 minut po skończeniu pakietu SMS aby móc wykupić następny? Lub 30 minut zanim Ci potrąci 10 SMSów wysłanych jeden za drugim? Mnie to potwornie irytowało. I dlatego nigdy bym już nie chciał wrócić na starą platformę ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:Czyli lubisz czekać 30 minut po skończeniu pakietu SMS aby móc wykupić następny? Lub 30 minut zanim Ci potrąci 10 SMSów wysłanych jeden za drugim? Mnie to potwornie irytowało. I dlatego nigdy bym już nie chciał wrócić na starą platformę
nikt nie lubi czekać, ale wystarczy wyłączyć telefon i włączyć co powinno poskutkować. :-P
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6162
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:
mariusz9a pisze:Czyli lubisz czekać 30 minut po skończeniu pakietu SMS aby móc wykupić następny? Lub 30 minut zanim Ci potrąci 10 SMSów wysłanych jeden za drugim? Mnie to potwornie irytowało. I dlatego nigdy bym już nie chciał wrócić na starą platformę
nikt nie lubi czekać, ale wystarczy wyłączyć telefon i włączyć co powinno poskutkować. :-P
Coś u mnie nie skutkowało :-( Próbowałem wszystkiego aby przyśpieszyć ten proces. Trwał on różnie, zazwyczaj od 5 do 30 minut. Ale zdarzało się też że i ponad godzinę czekałem na aktualizację. Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo wtedy tęskniłem za POPem (którego miałem przed Simplusem) :-/ Często miałem dość Plusa :-/ Ta platforma Alcatela to jak zbawienie :-D Jak tylko pojawiło się 36i6 nie mogłem się jej doczekać w Mixie :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: tomek »

tomek pisze:Coś u mnie nie skutkowało
u mnie niestety też często nie skutkuje.
tomek pisze: Trwał on różnie, zazwyczaj od 5 do 30 minut.
ja tak czekam zazwyczaj koło 5 minut. ;-)
tomek pisze:Ale zdarzało się też że i ponad godzinę czekałem na aktualizację.
ja na szczęście nie musiałem na tyle nadwyrężąć swojej cierpliwości... :-D
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: fajny52 »

Czy Wam się tez udało włączyc pakiet 60 min na stacjonarne mająć włączony profil "taniej do wszystkich"?
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: Sim+ »

fajny52 pisze:Czy Wam się tez udało włączyc pakiet 60 min na stacjonarne mająć włączony profil "taniej do wszystkich"?
Jak dla mnie pakiet ten nie można aktywować w przypadku włączonego któregokolwiek profilu (Taniej do Plusa/Taniej do Wszystkich). Musisz deaktywować profil i dopiero możesz aktywować pakiet 200 minut do Plusa za 14zł lub/i pakiet 60 min. do stacjonarnych za 6zł miesięcznie.Oba pakiety tylko raz w miesiącu można wykupić. Czyli jak widać oferta średnia na jeża ze wskazaniem na jeża:) Biedni Ci którzy przeszli na Twój Profil, karta SIM do śmieci, bo powrotu do starej taryfy Nowy Simplus już nie ma:( Wszystko w Twoim Profilu droższe, smsy-,mmsy, taryfikowanie interentu co 100kB a nie co 1 bajta, jedynie 29gr do wszystkich ale na tym koniec zniżek. Twój Profil? -> To mi tolotto. Jak dla mnie, mógłby on w ogóle nie istnieć w obecnej postaci.
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: Marcin34 »

Kiedyś w simplusie był pakiet 200 min plus/stacj za 8 zł.
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: Sim+ »

Tajemniczy30 pisze:Kiedyś w simplusie był pakiet 200 min plus/stacj za 8 zł.
Moim zdaniem powinni do niego wrócić w Twoim Profilu no i dodatkowo oczywiście wrócić do taktowania internetu co 1 bajt:) To byłaby odpowiedź na Fresha a nie to co teraz pokazali w Twoim Profilu.
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
ODPOWIEDZ