Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: Sim+ »

W Twoim Profilu w Simplusie pojawia się kolejny pakiet - tym razem 60 minut do sieci stacjonarnych.

Pakiet uruchamia się kodem *121*11*51#. Kosztuje 6 zł, jest ważny 30 dni i ponownie można go uruchomić dopiero po wykorzystaniu poprzedniego bądź upłynięciu jego terminu ważności.

Prawdopodobnie jednak wyklucza się on z profilami Tanio do wszystkich i Tanio do Plusa.

Żródło: telepolis.pl
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: pasqal »

O, taki pakiet to już uzasadnia nieco niekorzystanie z profilów. W takim wypadku korzysta się tylko z pakietów - sytuacja podobna jak przy Nowym Simplusie, tylko stawka wyjściowa za połączenia jest niższa niż tam. Teraz już to wszystko wygląda nieco lepiej :-) jednak pozostaje pewien niesmak po zaprezentowanej wcześniej promocji, że się z nimi nie łączy...
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: Sim+ »

Sim+ pisze:W Twoim Profilu w Simplusie pojawia się kolejny pakiet - tym razem 60 minut do sieci stacjonarnych.

Pakiet uruchamia się kodem *121*11*51#. Kosztuje 6 zł, jest ważny 30 dni i ponownie można go uruchomić dopiero po wykorzystaniu poprzedniego bądź upłynięciu jego terminu ważności.

Prawdopodobnie jednak wyklucza się on z profilami Tanio do wszystkich i Tanio do Plusa.

Żródło: telepolis.pl
A pomyśleć ze ponad rok temu wprowadzili w Simplusie pakiet 200 minut do Plusa i na stacjonarki zarazem za 8zł miesięcznie !!! Czy nie wydaje wam sie że to była promocja wszechczasów w Simplusie? Niestety wszystko co dobre szybko się skończyło. Simplusie, wróć do tamtych czasów !!!! Pozbądź się myślenia pomarańczowego lub fioletowego albo niebieskiego:)
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: Amix »

pasqal pisze:O, taki pakiet to już uzasadnia nieco niekorzystanie z profilów. .
No to teraz tylko czekać na likwidacje profili i pozamiatane. Znowu pakiety, pakiety i pakiety :evil:
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: vod »

tak ,pakiety stały się usługą "na wyłączność simplusa" ;-)
często i gęsto stosowane przy każedej promocji ;-)
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: daniel85 »

Nie rozumie czemu wszytskim przeszkadzają tak te pakiety, skoro dzięki nim można mieć taniej, a teksty typu jak je zapamietac, albo jak pilnowac, chyba nikt nie jest ograniczony zeby wpisac kilka prostych komend w tel, jak komus to nie pasuje to nich nie kupuje i niech przeplaca lub wezmie anonament. A jesli chodzi o te cala nowa taryfe to po co ja wprowadzili bo teraz to wyglada jakby w jednej taryfie byly 3 a to glupota powinni stworzyc taryfe scalaj wszystkie 3 profile i wtedy taryfa ma sens, bo w swietle innych taryf niczym sie nie rozni od nowego simplusa a nawet jest gorsza....
Daniel
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: pasqal »

daniel85 pisze:w swietle innych taryf niczym sie nie rozni od nowego simplusa a nawet jest gorsza....
O to, czy jest gorsza, to bym się kłócił. Nie mogę powiedzieć, że jest tragicznie - po wprowadzeniu w/w pakietu jest lepiej niż było dotychczas w Nowym Simplusie. Dlaczego? Oto lista dobrych stron według mnie:
-> w profilach: tańsze połączenia do: 1) wszystkich sieci 2) Plusa (oferta porównywalna do dość często chwalonego OGO, a nawet lepsza, bo cena minuty niezależna od doładowania)
-> bez profilu - właściwie taryfa standardowa Simplus, gdzie podstawową stawką jest 59 gr/min (taniej niż w NS nawet po 6 miesiącach, nie trzeba czekać)
-> pakiet obniżający ceny połączeń na stacjonarki - tego nie było w NS (tylko w tymczasowej promocji Latynoskiego Hitu - mam jeszcze tę ulotkę ;-) )
-> Swobodny Numer - to dopiero wprowadzili niedawno z powrotem do NS, ale w zależności od doładowania - nie można było go sobie wykupić, kiedy pasowało.
Jedyny minus, jaki znajduję (na szczęście nie aż taki wielki), to pakiet sms-ów za 6 zł - lepiej by było, gdyby klient mógł kupić więcej tańszych pakietów, niż jeden duży i droższy.

Czyli podsumowując, mamy do wyboru właściwie 3 opcje, przy czym możemy w miarę dowolnie w nich przebierać - ja jednak bym nie złościł się na Plusa :-)
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: mariusz9a »

daniel85 pisze:chyba nikt nie jest ograniczony zeby wpisac kilka prostych komend w tel
Nie ma takiej potrzeby. Istnieje coś takiego jak E-BOK w telefonie pod kodem *110#. Kod banalny do zapamiętania i dla tych ze słaba pamięcią tylko on wystarczy. Można tam sprawdzić wszystkie pakiety, stan konta, włączać/wyłączać usługi, kupować pakiety itd, itd ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Piero
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 23 mar 2009, o 22:33

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: Piero »

Wszystko pięknie i fajnie tylko coś mało tych minut w tym pakiecie :-/
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: kwicun »

mariusz9a pisze:
daniel85 pisze:chyba nikt nie jest ograniczony zeby wpisac kilka prostych komend w tel
Nie ma takiej potrzeby. Istnieje coś takiego jak E-BOK w telefonie pod kodem *110#. Kod banalny do zapamiętania i dla tych ze słaba pamięcią tylko on wystarczy. Można tam sprawdzić wszystkie pakiety, stan konta, włączać/wyłączać usługi, kupować pakiety itd, itd ;-)
Jeszcze prościej można sobie te kody powpisywać do książki telefonicznej. I gdy coś jest potrzebne wystarczy wejść w książkę i znaleźć to co chcemy i wcisnąć zadzwoń :-) Ja się przyzwyczaiłem do tego, że stan kasy mam przypisany pod 9 w szybkim wybieraniu.
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: Amix »

Ja powiem tylko tyle. Jeżeli profile zostaną na tych zasadach, to nie jest źle. Z pakietów w ogóle nie korzystam, bo po prostu nie jest mi to potrzebne, ale nie z powodu, że muszę o czymś pamiętać, choć nie powiem jest to uciążliwe, bo nie samym telefonem człowiek żyje i można zapomnieć, a potem się ocknie jak będzie pusto na karcie.
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: Sim+ »

Amix pisze:Ja powiem tylko tyle. Jeżeli profile zostaną na tych zasadach, to nie jest źle. Z pakietów w ogóle nie korzystam, bo po prostu nie jest mi to potrzebne, ale nie z powodu, że muszę o czymś pamiętać, choć nie powiem jest to uciążliwe, bo nie samym telefonem człowiek żyje i można zapomnieć, a potem się ocknie jak będzie pusto na karcie.
Ja powiedziałbym że Twój Profil jest do porządnego remontu bo poza darmowym numerem za 10zł i wymuszonym 29gr/min. do wszystkich to nie widze w tej taryfie żadnych plusów. Powinni połączyć pakiet stacjonarne/Plus w jeden typu 100min. za 7zł, 200 za 13zł itp., no nie mówiąc o dużych pakietach internetowych taryfikowanych co do 1 bajta!
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: mariusz9a »

Sim+ pisze: pakietach internetowych taryfikowanych co do 1 bajta!
O tym zapomnij. Najwidoczniej nowa platforma da radę do 100kB (tzn pewnie da do 1B, ale może klapnąć - pamiętajmy że ona działa dokładnie w czasie rzeczywistym a nie pseudo rzeczywistym jak starsza platforma). Zresztą to i tak jest konkurencyjne, ponieważ inni operatorzy mają tak samo a pakiety dużo gorsze.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: fajny52 »

mniie też się udało włączyć pakiet 60 min na stacjonarne mając włączony profil "taniej do wszystkich".
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Pakiet 60min. na stacjonarne w Twoim Profilu Simplusa za 6zł

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:Najwidoczniej nowa platforma da radę do 100kB
czyli jak (Nowego) Simplusa przerzucą na nową platformę to będzie zmiana taktowania? :-/
mariusz9a pisze:działa dokładnie w czasie rzeczywistym a nie pseudo rzeczywistym jak starsza platforma
szczerze, bardziej wolałbym, żeby zostało tak jak jest teraz... :-)

Najlepszym sposobem na optymalne wykorzystywanie pakietu na internet (przy taktowaniu co 100kB) jest wchodzenie w przeglądarkę wbudowaną już w telefonie, nie Operę Mini... lub w Nokiach wybrać ciągłe połączenie z siecią... ;-)
ODPOWIEDZ