Kazam 4

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
busio1
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 gru 2013, o 19:13

Re: Kazam 4

Post autor: busio1 »

Moja sytuacja z pamiecią się nie naprawiła ale zauwazylem coś jeszcze pobralem program cpu z i mam napisane ze procesor to ARM Cortex A7 1,30ghz a na stronie pisze 1ghz czy bebechy są większe niz podaje plus?? :D
Migotka8923
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 22 sie 2013, o 23:46

Re: Kazam 4

Post autor: Migotka8923 »

Wyczytalam ze to energooszczedny procek :D
busio1
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 15 gru 2013, o 19:13

Re: Kazam 4

Post autor: busio1 »

No nie wiem ekran zabiera mi 19% a mozna tak powiedziec ze procek 49%
vegan
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2014, o 12:44

Kazam 4 - problem z aparatem. POMOCY!

Post autor: vegan »

Witam, jak napisałem w temacie mam problem z aparatem w nowym Kazam 4 aparat 5 Mpix robi gorsze zdjęcia niż aparat przedni czy to normalne w Kazamie czy to jakaś wada mojego modelu i czy powinienem się na reklamację wybrać?
Ostatnio zmieniony 5 sty 2014, o 13:58 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków - temat Kazam 4
walker0210
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 sty 2014, o 12:44

Re: Kazam 4 - problem z aparatem. POMOCY!

Post autor: walker0210 »

Wszystkie Kazam 4 mają słaby aparat. Podobno ma wyjść aktualizacja która co nieco ma ulepszyć w tym temacie.
vegan
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2014, o 12:44

Re: Kazam 4 - problem z aparatem. POMOCY!

Post autor: vegan »

Ale żeby aż tak? Żeby robił gorszej jakości niż przedni który jest dużo słabszy w skali pixeli patrząc na zdjęcia które wrzucają ludzie w internet zrobione Kazamem to ja się mogę schować, kolory ok., ale strasznie rozmazane.
Pinocino
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:14

Re: Kazam 4

Post autor: Pinocino »

pepcia2 pisze:
lodyga pisze:Z tego co wiem to telefony od jakoś 4 lat nie posiadają simlocków, być może jeden slot ma simlocka a drugi nie:)
Nie maja blokady. Piszę Wam wyżej, że koleżanka go wzięła i ma Plusa kartę i Playa. Obie działają ;-)


Tak jest jak mówisz, nie ma simlocka. Babka w punkcie nagadała mi głupot ,zreszto nie pierwszy raz. Telefon działa na dwóch kartach , nieważne która pierwsza siedzi jak i pojedynczo.
Awatar użytkownika
domel82
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 4 lip 2013, o 17:44

Re: Kazam 4 - problem z aparatem. POMOCY!

Post autor: domel82 »

vegan pisze:Ale żeby aż tak? Żeby robił gorszej jakości niż przedni który jest dużo słabszy w skali pixeli patrząc na zdjęcia które wrzucają ludzie w internet zrobione Kazamem to ja się mogę schować, kolory ok., ale strasznie rozmazane.
kolego idź do serwisu czy salonu oddaj go na gwarancji, miałem taki sam przypadek w nokia lumia 520, wziąłem ją z salonu plusa i na drugi dzień już byłem w serwisie nokii, serwisant na początku twierdził że te nokie mają słaby aparat, ale jak zobaczył moje zdjęcia że są rozmyte to powiedział ze aparat nie potrafi ustawić ostrości i od razu wziął go na warsztat za dwa dni idebrałem i w karcie gwarancyjnej wpis "wymiana aparatu" i potem było git.

nie wiem jak jest z kazamem kto go serwisuje, ale pewnie trzeba oddać w salonie plusa i czekać 2 tygodnie.

swoją drogą irytują mnie te nowe telefony i ciekawy jestem czy przed zakupem i podpisaniem umowy można w salonie sprawdzić owy smartfon czy akurat w tym konkretnym modelu który chcę kupić wszystko działa i jest sprawne
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Kazam 4

Post autor: lodyga »

Zawsze mozna bylo ogarnać owy telefon,

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalk 4
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
domel82
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 4 lip 2013, o 17:44

Re: Kazam 4

Post autor: domel82 »

a właśnie apropo serwisu może ktoś się orientuje kto serwisuje i naprawia te telefony KAZAM ?
bo w przypadku nokii to mi pasuje że jest dużo autoryzowanych serwisów do których można się udać bez odwiedzania salonu plusa i telefon ma się naprawiony do dwóch dni, a w salonie to trwa 2 tygodnie.
czy są jakieś autoryzowane serwisy marki PLUS KAZAM ?
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Kazam 4

Post autor: lodyga »

Jest kilka serwisów które obsługują różne telefony.

Ale właśnie tego się obawiam że Kazam jako nowy telefon może nie być znany na pewno w serwisach miastowych a nie autoryzowanych.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
domel82
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 4 lip 2013, o 17:44

Re: Kazam 4

Post autor: domel82 »

ile bateria wytrzymuje w tym kazamie 4 przy normalnym uzytkowaniu bez gier filmów, kilka rozmów dziennie i smsów ?
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Kazam 4

Post autor: lodyga »

Tego to ci na 100% nie powiem bo go nie mam, ale pewnie porównywalnie jak inne smartfony. Ja mam L5 nie gram ale siedzę dużo na Wifi, mi trzyma około 2-3 dni. Ale jeśli słuchasz muzyki, grasz, siedzisz na necie to no pewnie max 1,5 dnia. Ma duży wyświetlacz a to też dużo ciągnie...
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Migotka8923
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 22 sie 2013, o 23:46

Re: Kazam 4

Post autor: Migotka8923 »

Mi trzyma dzien przy korzystaniu z internetu, komunikatorow internetowych, sluchaniu muzyki i graniu w gry. Fakt wyswietlacz spory, s bateria niezbyt mocna, porownujac do kazam 5, chociaz on ma jeszcze wiekszy wyswietlacz :)
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Kazam 4

Post autor: lodyga »

Ale w sumie co Ci szkodzi codziennie ładować w nocy np??

Chyba że płacisz zbyt duże rachunki;)
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
ODPOWIEDZ