Kazam 4

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Migotka8923
PlusManiak
Posty: 120
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 sie 2013, o 23:46

Re: Kazam 4

Post autor: Migotka8923 »

Nie no domel sie pytal to odpowiedzialam;)
Nie przeszkadza mi codzienne ladowanie. Dobrze, ze juz baterie produkuja takie ze nawet w ciagu dnia mozna x razy ladowac i nie beda sie psuc :)
Arek95
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 6 sty 2014, o 20:29

Re: Kazam 4

Post autor: Arek95 »

Witam serdecznie.
Mam dwa problemy.
Mama przedłużyła mi umowę i właśnie wziąłem Kazam Trooper X 4.0. Najpierw żarło mi transfer a następnie pieniądze. Zeżarło mi jakieś 20 zł! Czy ktos mi może powiedzieć czym to jest spowodowane ? domyślam się że przez aplikacje ale jak to wyłączyć?
Kolejna sprawa to usuwanie kontaktów. Jak się usuwa kontakty bo nie mogę tego znaleźć :O
Dziękuję i czekam na odpowiedź.
Pinocino
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:14

Re: Kazam 4

Post autor: Pinocino »

Możliwe ,że masz taką samą taryfę jak moja córka. 20 zł pobiera od razu na rozmowy chyba 80 min. do wszystkich ,reszta do dyspozycji. Jak usunąć kontakty? Wchodzisz w książkę i przycisk ,u ciebie prawy,zaznaczasz i usuwasz.
Arek95
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 6 sty 2014, o 20:29

Re: Kazam 4

Post autor: Arek95 »

a jak można ową taryfę usunąc?
PS. dziękuję za odpowiedź dotyczącą usuwania kontaktów :)
Ostatnio zmieniony 6 sty 2014, o 20:43 przez Arek95, łącznie zmieniany 1 raz.
Migotka8923
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 22 sie 2013, o 23:46

Re: Kazam 4

Post autor: Migotka8923 »

Ja przedluzylam umowe przed swietami to nic nie pobralo, moze transmisje danych masz uruchomiona..
Pinocino
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:14

Re: Kazam 4

Post autor: Pinocino »

Jak MIX to po zakończeniu doładowań. Lub dzwonić na BOK ,ale myślę że umowa to umowa.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Odp: Kazam 4

Post autor: pepcia2 »

Arek95 pisze:Witam serdecznie.
Mam dwa problemy.
Mama przedłużyła mi umowę i właśnie wziąłem Kazam Trooper X 4.0. Najpierw żarło mi transfer a następnie pieniądze. Zeżarło mi jakieś 20 zł! Czy ktos mi może powiedzieć czym to jest spowodowane ? domyślam się że przez aplikacje ale jak to wyłączyć?
Kolejna sprawa to usuwanie kontaktów. Jak się usuwa kontakty bo nie mogę tego znaleźć :O
Dziękuję i czekam na odpowiedź.
Nie masz obowiązkowego pakietu minut, za który z każdego doladowaniu pobierana jest opłata min.20zł?
Subskrypcje sprawdzasz sms LISTA na 8888

Wysłane z mojego GT-S7560 za pomocą Tapatalk 2
Justyn@
PlusManiak
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2013, o 17:21

Re: Kazam 4

Post autor: Justyn@ »

Arek95 żeby usunac kontakty wchodzisz w dany kontakt jaki chcesz usunac i naciskasz ostatni klawisz z prawej wyswietli sie lista i tam bedzie usun
Arek95
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 6 sty 2014, o 20:29

Re: Kazam 4

Post autor: Arek95 »

Witam.
Kazam już poznamy dokładnie.
Co do tych pieniędzy co mi pobrało to właśnie tak jak wyżej było napisane że miałem włączoną jakieś premium które już dezaktywowałem :) Przez własną głupotę ze trzy miesiące temu wysłałem sms abym mógł ściągnąć grę i mi zabrało dużo pieniędzy, potem nie doładowywałem aż w końcu wziąłem nowy telefon :) Uważajcie ludzie na takie sms bo niby darmowe ale potem wychodzi szydło z worka :)
Arek95
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 6 sty 2014, o 20:29

Re: Kazam 4

Post autor: Arek95 »

Powiem tak:
Kazam 4.0 to mój pierwszy smarfton i jestem z niego bardzo zadowolony.
Szybko śmiga, gierki fajnie chodzą, ładnie wygląda i się prezentuje, bateria trzyma dzień a czasami więcej (zależy od użytkowania), u mnie jest ta folia na ekranie i jeśli ktoś nie wie że takie coś jest to pomyśli że to ekran :P, dobre wi-fi, sporo innych bajerów. Może aparat nie jest za dobry, ale mi on jest zbędny. : ) Trochę trudny w obsłudze jest i dalej myślę jak przenosić zdjęcia do poszczególnych albumów, ale jak ogarniesz będzie okej :)
iratex
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 4 gru 2013, o 14:31

Re: Kazam 4

Post autor: iratex »

Mam pytanie do znawców: jak zablokować wyświetlanie mojego numeru telefonu? Mam kartę w Simplusie i kartę w Orange. Orange mogę zablokowac, a Simplusa nie. Co zrobić by zablokować wyświetlanie mojego numeru?
Piotrek2813
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2013, o 02:38

Re: Kazam 4

Post autor: Piotrek2813 »

Mam od niedawna Kazam 5.5 i chciałbym kupić do niego folię ochronną, bo ta oryginalna jest niesamowicie gruba. Tu pojawił się problem nie mogę na necie znaleźć tej foli!! Jest 5... jest 4... a 5,5 nie ma :shock: Może ktoś gdzieś widział taką, poproszę bardzo o link.
Awatar użytkownika
kokoszka
PlusManiak
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2014, o 09:39

Kazam 4 - ważna aktualizacja

Post autor: kokoszka »

Witam wszystkich czytających ten temat. Chciałem poinformować, że jest dostępna nowa aktualizacja dla Plus Kazam 4. Rzeczy które zauważyłem po 3 godzinach użytkowania telefonu to:

1> o wiele szybsze działanie telefonu
2> naprawili aparat - wychodzą niesamowicie piękne i ostre zdjęcia (wcześniej wyglądały jak zrobione kartoflem)
3> lepsza obsługa dwóch kart SIM wcześniej długo trwało przełączanie - niby parę sekund, ale trwało
4> pisanie SMS stało się płynniejsze, bo wcześniej po wciśnięciu klawisza trwał jakby "ping" reakcji, teraz pisze się płynniej i telefon nie "myśli"
5> płynniejsze przewijanie menu


To są uwagi które ja zauważyłem. Polecam do pobrania aktualizację.

Pozdrawiam użytkowników tego telefonu. :-)
Ostatnio zmieniony 23 sty 2014, o 12:11 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie posta
Obrazek
Blashix
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 14 sty 2014, o 17:40

Re: Kazam 4

Post autor: Blashix »

Mam pytanie dotyczące aktualizacji czy trzeba będzie od nowa instalować programy np.opere po aktualizacji czy wszystko zostaje tak jak było przed aktualizacją ?
Awatar użytkownika
kokoszka
PlusManiak
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2014, o 09:39

Re: Kazam 4

Post autor: kokoszka »

nic nie trzeba będzie instalować od nowa , wszystkie programy , ustawienia i inne pliki pozostają bez zmian
Obrazek
ODPOWIEDZ