36i6 - czy będzie jakaś obniżka cen?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Artis142
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lis 2008, o 22:07
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

36i6 - czy będzie jakaś obniżka cen?

Post autor: Artis142 »

witam!! Obniży kiedyś ceny 36i6 minute połączenia? i zwiększy konta na ważnosc wychodzące?
pozdrawiam
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 36i6 - czy będzie jakaś obniżka cen?

Post autor: mariusz9a »

Nic się na to nie zapowiada. 36i6 z założenia jest taryfą raczej SMSową niż do dzwonienia. Pamiętajmy ze odpowiedź innych operatorów na 36i6 to żenada więc nie ma się co dziwić że 36i6 też nic nie robi (oprócz pakietu SMS do wszystkich sieci).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: 36i6 - czy będzie jakaś obniżka cen?

Post autor: pasqal »

Również nie spodziewam się specjalnych ruchów w 36.6. Za to dzięki tym pakietom SMS-owym można znaczną część kwoty doładowania wykorzystać właśnie na połączenia, nie wyczerpując tym samym limitu na wiadomości tekstowe. Dla mnie - bomba, strzał w 10 :-) mimo iż pakiet nie zawiera tych SMS-ów w ilościach freshowych - tamto jest nie do przejedzenia :-P Tu przynajmniej rozsądniejszy jest czas ich wykorzystania.
W połączeniu z usługami dodatkowymi i tak otrzymujemy przyzwoitą ofertę - ja osobiście nic do niej nie mam :-)
And remember: respect is everything…
Fiant
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 11:51

Re: 36i6 - czy będzie jakaś obniżka cen?

Post autor: Fiant »

Szkoda tylko, że kolejność schodzenia tych promocyjnych SMSów jest lekko mówiąc "mało korzystna" ;)

A wracając do tematu - ja bym raczej nie liczył na jakieś wielkie ruchy, a zwłaszcza w obniżaniu cen za minutę do wszystkich sieci, ponieważ jest Chill Bill i za bardzo Plus szaleć nie będzie ;)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: 36i6 - czy będzie jakaś obniżka cen?

Post autor: pasqal »

Fiant pisze:Szkoda tylko, że kolejność schodzenia tych promocyjnych SMSów jest lekko mówiąc "mało korzystna" ;)
Tu muszę Ci przyznać rację - mogłoby być lepiej. Ale patrząc z drugiej strony - mogli wcale nic nie dać, także nie należy rozpaczać - jest lepiej niż było, koszty użytkowania mimo wszystko maleją. I jest lepiej niż w OM, gdzie darmowe SMS-y są tylko wewnątrz sieci :-P Jak to się mówi: "darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby" ;-)
Fiant pisze:A wracając do tematu - ja bym raczej nie liczył na jakieś wielkie ruchy, a zwłaszcza w obniżaniu cen za minutę do wszystkich sieci, ponieważ jest Chill Bill i za bardzo Plus szaleć nie będzie ;)
Sam ChillBill jest niejako usługą obniżającą koszty połączeń, gdyż umożliwia wykonanie większej ilości rozmów w zakresie standardowego doładowania. W najlepszej sytuacji realny koszt jednej minuty do wszystkich sieci jest w stanie obniżyć się do 0,34 zł (przy doładowaniu 100zł+15zł). Także nie jest aż tak źle ;-) A jeśli ktoś zdecyduje się na doładowanie z abonamentu za 50zł, dostanie kolejnych 10 zł bonusu i koszt minuty maleje do 0,33 zł. Ależ różnica ;-) No i co, mamy aż tak bardzo drogo? Pamiętajcie, że jak podzielimy koszt minuty przez 4 otrzymamy koszt SMS-a (~0,08 zł - takiej stawki nie daje nam nikt) ;-)
Jedyną wadą jest "wyciskanie" tej dodatkowej kasy z reklam, które zajmuje trochę czasu :-P
And remember: respect is everything…
lukson
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2008, o 22:17

Re: 36i6 - czy będzie jakaś obniżka cen?

Post autor: lukson »

no to co, trzeba kupić telefon dual sim i na smsy 36i6 a na połączenia simplus i będzie gitara;)
ODPOWIEDZ