Rozmowna Karta Dla Firm

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Rozmowna Karta Dla Firm

Post autor: greggis »

30 kwietnia 2009 rusza nowa promocja dla biznesu (bez możliwości zakupu telefonu): "Rozmowna Karta dla Firm"
Oferta skierowana jest do osób, którym zależy na dużej liczbie minut na rozmowy, a które nie potrzebują nowego telefonu.
Oferta będzie dostępna zarówno dla nowych jak i stałych Klientów Plusa. Skorzystanie z promocji nie wiąże się z podpisaniem umowy na czas oznaczony, można ją w dowolnym momencie (przy zachowaniu 30-dniowego okresu wypowiedzenia) rozwiązać bez płacenia kary umownej, bądź skorzystać z innej promocji z telefonem.

Brak zakazu zmiany taryfy, brak kary umownej, aktywacja 1zł. Dostępne wszystkie usługi dodatkowe chcrakterystyczne dla taryf Rozmownych.

Dodatkowe minuty co miesiąc!

REGULAMIN
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
Awatar użytkownika
homzik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 6 maja 2009, o 23:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rozmowna Karta Dla Firm

Post autor: homzik »

a czy moge przedluzyc w tej promocji umowe, ktora wygasa 3 lipca?
Homzik poleca laptopy -> http://laptopy.yyy.pl
MiNo
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 20:20

Re: Rozmowna Karta Dla Firm

Post autor: MiNo »

greggis pisze:30 kwietnia 2009 rusza nowa promocja dla biznesu (bez możliwości zakupu telefonu): "Rozmowna Karta dla Firm"
Oferta skierowana jest do osób, którym zależy na dużej liczbie minut na rozmowy, a które nie potrzebują nowego telefonu.
Oferta będzie dostępna zarówno dla nowych jak i stałych Klientów Plusa. Skorzystanie z promocji nie wiąże się z podpisaniem umowy na czas oznaczony, można ją w dowolnym momencie (przy zachowaniu 30-dniowego okresu wypowiedzenia) rozwiązać bez płacenia kary umownej, bądź skorzystać z innej promocji z telefonem.

Brak zakazu zmiany taryfy, brak kary umownej, aktywacja 1zł. Dostępne wszystkie usługi dodatkowe chcrakterystyczne dla taryf Rozmownych.

Dodatkowe minuty co miesiąc!
D..a blada, cały tydzień mi dzwonią z 2699 i się z nimi kłócę. Nie ma w ogóle (!) tej oferty w systemie dla stałych klientów. Wczoraj już mało baby nie opieprzyłem, stwierdziła że W OGÓLE nie ma takiej promocji ani nowych ani starych klientów, bo nie ma jej na stronie Plusa.
Awatar użytkownika
homzik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 6 maja 2009, o 23:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rozmowna Karta Dla Firm

Post autor: homzik »

promocja byla adresowana tylko do stalych klientow i sprzedawana przez telemarketerow, ale tylko przez 5 dni
prawda to?
Homzik poleca laptopy -> http://laptopy.yyy.pl
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Rozmowna Karta Dla Firm

Post autor: yeti »

powinna być dostępna dla stałych jak i nowych - babce z 2699 podać oznaczenie w spectrum: KARTR

Lecz uwaga: dostępna tylko dla firm .
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Rozmowna Karta Dla Firm

Post autor: greggis »

homzik pisze:D..a blada, cały tydzień mi dzwonią z 2699 i się z nimi kłócę. Nie ma w ogóle (!) tej oferty w systemie dla stałych klientów. Wczoraj już mało baby nie opieprzyłem, stwierdziła że W OGÓLE nie ma takiej promocji ani nowych ani starych klientów, bo nie ma jej na stronie Plusa.
Troche sie wyjasniło. Rozmowna Karta dla Firm z umową na czas nieokreślony jest dostępna jedynie jako nowa aktywacja. Pani miałą czesciowo rację bo nie było tej promocji jako oferty przedłużeniowej. Dla przedłużających pojawiła się dopiero wczoraj (15 maja). Oferta identyczna ale kontrakt na 12 miesięcy.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Rozmowna Karta Dla Firm

Post autor: greggis »

Od 15.05.2009 dostepna juz bedzie tylko oferta z kontraktem 12 miesiecy. Zarówno dla pwa jak i nowych aktywacji.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
MiNo
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 20:20

Re: Rozmowna Karta Dla Firm

Post autor: MiNo »

Dla przedłużających pojawiła się dopiero wczoraj (15 maja). Oferta identyczna ale kontrakt na 12 miesięcy.
Chwila moment, to dla stałych jest gorsza oferta niż dla nowych???
Raz że to samo i żadnych nomen omen plusów, a dwa że jak pytałem o nową aktywację to coś mi się kojarzy że tylko 3 mies jestem związany jako nowy abonent.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Rozmowna Karta Dla Firm

Post autor: greggis »

Nie tyle dla starych/nowych klientów co dla przedłużanych numerów i nowych aktywacji które zawsze są priorytetem dla operatora. Ale sprawa już nieaktualna, teraz wszyscy maja tak samo :) - umowa 12 miesiecy.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
ODPOWIEDZ