FIRMOWE MINUTY

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

FIRMOWE MINUTY

Post autor: Marcin34 »

Witam wszystkich,otóż mam pytanie,pojawiła mi sie w eboku opcja pakietów tzn. firmowe minuty- są 3 opcje,za 50,100,150 zł. co to jest, tym bardziej ze mam abo nie na firmę a normalny?
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: pawelryb »

Ja mam telefon na firmę, ale nic takiego w e-bok-u nie widzę (mam taryfę Elastyczną). W załączniku screen z pakietami, które mogę włączyć.
Załączniki
pakiety.JPG
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: szewol »

ja mam taryfe dla indywidualnych i faktycznie w e-boku pojawiły sie trzy pakiety minut wymienione przez przedmówcę
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: Marcin34 »

a Co najciekawsze,dzowniłem dziś do 2601 i facet nie zabardzo wiedział o co chodzi, z rozmowy wynikło że to opcja jest dla taryf na firme i bym tego nie włączał,ale na pytanie pierwsze czy one rpzechodzą na anst miesioc to coś szukał i szukał i sotatecznie sie nie dowiedziałem,wiec pewnie jakbym je właczył to by itak nikt się nie zorientował. Albo może one sa dla osób co mają duże rachunki jako tzw.bonus możliwy do aktywowania.
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: yeti »

pakiet minut do sieci firmowej.
jarek19844
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 3 maja 2009, o 22:39

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: jarek19844 »

Ale ta opcja pojawia sie u abonentow indywidualnych. Sam posiadam taryfe kubali 75 i tez mam takie opcje w Eboku (w zalaczniku zdjecie). Takze nie moze to byc "pakiet minut do sieci firmowej" tak jak napisal moj przedmowca... Zatem co to za pakiety dla klienta indywidualnego??
Załączniki
pakiety do aktywacji
pakiety do aktywacji
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: yeti »

To niestety nie są żadne pakiety dla osób indywidualnych i pomyłkowo trafiły do was. Najlepiej zignorować tą opcję bo opłata zostanie naliczona a efekt żaden.
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: Marcin34 »

No ale tak teoretyzując to jeśli ktoś przez pomyłkę włączy to powinni zwracać tą kwotę, w końcu to nie wina abonenta a plusa (systemu) że wprowadza coś na konto, czego byc nie powinno. To równie dobrze mozna powiedzieć że nie aktuwyje pozostałych pakietów bo nie wiem czy przypadkiem ich nie ma w innej ofercie.
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: yeti »

Nie da się w eboku czegokolwiek włączyć przypadkiem ale pewnie reklamacyjnie by to uznali.
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: pawelryb »

U mnie dzisiaj pojawiły się te pakiety. Mógłby ktoś coś przybliżyć, co to za pakiety, jak je się wykorzystuje, na jaki okres są dostępne?
Załączniki
dzisiejszy screen z e-bok
dzisiejszy screen z e-bok
jarek19844
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 3 maja 2009, o 22:39

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: jarek19844 »

Napisalem dzis maila do BOK PlusGSM, poczatkowo nie wiedzieli o co chodzi i poprosili o zrzut ekranu z Eboka, wiec im wyslalem. Odpisali na razie to:
"Uprzejmie Pana informuję, że zapytanie zostało przekazane do rozpatrzenia. Proszę o cierpliwe oczekiwanie na odpowiedź." Zatem czekam. Jak dostane odpowiedz to dam znac.
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: pawelryb »

Próbowałem dzisiaj się dowiedzieć o tym na czacie z pracownikiem Plusa, lecz nie mógł udzielać żadnych informacji. Powiedział mi, że może odpowiedzą mi gdy wyślę zapytanie.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2009, o 12:04 przez pawelryb, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: Marcin34 »

czyli wszyscy niby wiedza ajak co do czego to nie;)
amoniak
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 5 maja 2009, o 12:20

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: amoniak »

na media2 wyszedł o tym artykuł że plus chce wprowadzić pakiety minut.. ale teraz to po ptakach, od dawna to samo zrobił Orange i z tego co czytałem to mają o wiele lepszą ofertę ; (
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: mariusz9a »

amoniak pisze:od dawna to samo zrobił Orange i z tego co czytałem to mają o wiele lepszą ofertę ; (
Tak patrzę na tą ofertę Orange na ich stronie (oczywiście oferta dla firm) i jakoś nic specjalnego nie widzę. Oferta Plusa i Orange jest porównywalna. Ja bym się nie odważył użyć stwierdzenia "o wiele lepszą" bo ja tego nie widzę :-?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ