FIRMOWE MINUTY

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: yeti »

Nie ma czegoś takiego jak najlepsza oferta podobnie jak najlepsze auto. Każdy ma indywidualne potrzeby i szuka oferty dla siebie. To co jest dobre dla jednego nie musi być dobre dla innej osoby. Statystycznie najlepszą ofertę ma Plus co nie znaczy że jest dobra dla każdego :mrgreen:
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: greggis »

Dlaczego się Wam wyświetlają te pakiety to nie wiem. A co to za pakiety? Już wyjaśniam.
Są to minuty do wykorzystania na połączenia pomiędzy numerami na koncie abonenckim firmy. Schodzą w pierwszej kolejności i są przyznawane na konto, wiec korzystają z nich wszystkie numery jednocześnie.
Pakiet 1. to koszt 50zł./mc i jest dla firm posiadających max. 15 SIM
Pakiet 2. kosztuje 100zł - max 25 SIM
Pakiet 3. to 150 zł i max. 50 SIM

Wczesniej były fajniejhsze pakiety ale to już historia.... ;-)
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: Marcin34 »

Szkoda że nie można ich włączyć
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: yeti »

akurat włączyć jak najbardziej możesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
amoniak
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 5 maja 2009, o 12:20

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: amoniak »

No może faktycznie o wiele lepsza nie jest ale wg mnie lepsza, ciekawsza jest ta opcja pakietów u nich, mogą sobie abonenci orange wybierać czy do sieci czy poza sieć chcą te minuty.
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: Marcin34 »

No włączyć moge ale pewnie potem musieli by zwracać kasę bo nie jestem instytucją charytatywmą;). A jeszcze lepsze by były jaja jakby się okazało że go włączyli:)
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: greggis »

Do odważnych świat należy ;-) :lol:
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: mariusz9a »

Tajemniczy30, ja bym włączył. Najwyżej napiszesz reklamację ;-) A nie widzę innej możliwości jak rozpatrzenie pozytywne ewentualnej reklamacji :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: pawelryb »

Dostałem dzisiaj odpowiedź z BOK Plusa (wysłałem przedwczoraj zapytanie), cytuję:
BOK pisze:Uprzejmie Pana informuję, że przesłana korespondencja została skierowana do odpowiedniego działu naszej sieci. Proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź.
jarek19844
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 3 maja 2009, o 22:39

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: jarek19844 »

Juz po problemie. Wspomniane "Firmowe minuty" zostaly usuniete z mozliwych do aktywacji pakietow w Eboku u klientow indywidualnych...
amoniak
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 5 maja 2009, o 12:20

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: amoniak »

No właśnie wcześniej o tym pisałem, nic nie mam do tych minut ale włączanie wyłączanie, skomplikowane to wszystko. Nie może być w plusie prosto jak w Orange? Kurcze proste pakiety w ramach abo bez żadnych aktywacji i kłopotów.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: greggis »

amoniak pisze:No właśnie wcześniej o tym pisałem, nic nie mam do tych minut ale włączanie wyłączanie, skomplikowane to wszystko. Nie może być w plusie prosto jak w Orange? Kurcze proste pakiety w ramach abo bez żadnych aktywacji i kłopotów.
Dobra, dobra... bylem w orange... Dostalem minuty do wszystkich a potem sie okazalo że zeby polaczenia schodzily z tych minut to trzeba sobie taka opcje aktywowac...
Pozatym wlasnie dodatkowe opcje ktore umozliwiają dostosowanie kazdego abo optymalnie do potrzeb sprawiają że mając kilka tel masz duzo taniej niz gdzie indziej
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: yeti »

Zabawnie wygląda ta krytyka pakietów do sieci firmowej o których się nie ma zielonego pojęcia. Normalnie prawie jak sejm.
amoniak
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 5 maja 2009, o 12:20

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: amoniak »

Jakie opcje trzeba aktywować w tym Orange? Myślałem że są dwie opcje, albo pakiet minut do wszystkich sieci albo tylko do orange i połączenia idą automatycznie z przyznanej puli minut. Chyba że coś jest w regulaminie o czym nie wiem.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: greggis »

amoniak pisze:Jakie opcje trzeba aktywować w tym Orange? Myślałem że są dwie opcje, albo pakiet minut do wszystkich sieci albo tylko do orange i połączenia idą automatycznie z przyznanej puli minut. Chyba że coś jest w regulaminie o czym nie wiem.
ja też nie wiem bo nie uzywam tego telefonu już. Mialem kiedys abo z pak. kwotowym i było ok a potem przedłuzalem umowe (ojcu dalem numer bo sam aktywowalem nowy w plusie) i wybrałem oferte chyba "twój plan". miało być 60 minut co miesiąc na polaczenia do wszystkich sieci. Ale jak ktorys raz przyszedla rachunek z naliczonymi oplatami ponad abo, co mnie zdziwilo bo tata dzwoni malo, sprawdzielem to w orange online. Okazalo sie ze trzeba bylo dopiero wlaczyc opcje ktora umozliwia schodzenie polaczen do wszystkich z pakietu minut.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
ODPOWIEDZ