Polkomtel zmienia regulamin od 1. lipca

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Vheissu
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 lip 2009, o 17:35

Re: Polkomtel zmienia regulamin od 1. lipca

Post autor: Vheissu »

W BOK-u wytłumaczono mi, iż suma, którą ojciec musi zapłacić przy podpisywaniu umowy jest to kaucja, która zostanie zwrócona po pewnym czasie określonym w umowie. Teraz parę pytań. 1. Czy od 1. lipca każdy będzie musiał wpłacić taką kaucję czy tylko Ci co zrezygnowali bez konsekwencji (ojciec, jak pisałem wcześniej, nie rozwiązywał umowy tylko ja)? 2. Czy abonent dostanie zaświadczenie, iż ta kaucja zostanie mu zwrócona? 3. Czy ja po dobrowolnym zerwaniu umowy związanym ze zmianą regulaminu mogę podpisać nową umowę, czy będę najpierw musiał zapłacić poprzednią karę umowną? w skrócie - kara czy kaucja dla tych co odeszli od plusa?
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Polkomtel zmienia regulamin od 1. lipca

Post autor: yeti »

1. Kaucja jest praktykowana tylko w przypadku wątpliwości do co wiarygodności płatniczej.
2. Zwrot kaucji reguluje regulamin
3. Nic nie trzeba płacić.
Artis142
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 5 lis 2008, o 22:07
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Polkomtel zmienia regulamin od 1. lipca

Post autor: Artis142 »

Witam! Wziąłem internet z iplus w grudniu 2007 roku i czy mogę zerwać teraz umowę bez ponoszenia kosztów? Pozdrawiam
Obrazek
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Polkomtel zmienia regulamin od 1. lipca

Post autor: tilla »

teraz to już za późno...
można było w ciągu 7 dni od terminu płatności faktury, z którą otrzymało się info o zmianie regulaminu ;)
ale do grudnia nie tak daleko.... ;)
ODPOWIEDZ