2 czerwca - pierwsze urodziny 36i6

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

2 czerwca - pierwsze urodziny 36i6

Post autor: witan93 »

Już 2 czerwca 36i6 będzie obchodziło swoje pierwsze urodziny. Myślę, że warto podsumować ten rok, ocenić usługi i promocje. Każdy pewnie ma jakąś propozycję na urodzinową promocję.
Bardzo bym chciał patent na tanie rozmowy w sieci. 60gr to zdecydowanie za dużo. Tak więc bardzo bym był zadowolony z pakietu z minutą za ok. 5gr. Oczywiście również warunki pakietu powinny być atrakcyjne czyli np. na 90dni a aktywacja za max. 10zł. Można by pomyśleć o dwóch pakietach - mniejszym i większym. Wracając do cen w standardzie myślę, że choć minimalne obniżenie stawki 60gr byłoby miłym prezentem. Cena 15gr za smsa jest okej - ja za smsy nie płacę w ogóle bo korzystam z Esów Darmesów. Jeżeli nawet moje prośby się nie spełnią to na pewno będę zadowolony z każdej nowości.
36i6 okazało się idealną ofertą dla ludzi którzy telefon używają do szybkiego kontaktu - głównie przez smsy. Esy floresy są w stanie zaspokoić każdego maniaka smsowania. 3zł za nieograniczoną liczbę smsów to naprawdę nie dużo. Chill Bill i Mówisz Masz to usługi dla tych którzy nie zawsze mają kasę na doładowanie. Sam korzystam z tej pierwszej bo mieć 10zł a nie mieć to zawsze różnica :D. Przed zakupem startera 36i6 korzystałem z Nowego Simplusa. Oferta 36i6 bardzo mi się spodobała. Jednak brak pakietów internetowych sprawił, że pozostałem w Simplusie. Jednak długo nie musiałem czekać jak w 36i6 pojawiły się pakiety. Już wtedy bez wahania udałem się do sklepu po nowy numerek :D Jestem bardzo zadowolony nawet pomimo tego że nie mam najtaniej. Na koniec oczywiście przypomnę o darmowym numerze z którego również korzystam do dłuższych rozmów z jedną osobą.
Podsumowując ofertę 36i6 na dzień dzisiejszy nie zamienię na żadną inną.

A jakie są wasze odczucia po 1 roku i jakie macie pomysły na urodzinową promocję?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 2 czerwca - pierwsze urodziny 36i6

Post autor: mariusz9a »

witan93 pisze:jakie macie pomysły na urodzinową promocję?
Tak jak już sam pisałeś - wprowadzenie pakietu wewnątrzsieciowego. To byłby strzał w dziesiątkę :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: 2 czerwca - pierwsze urodziny 36i6

Post autor: pasqal »

To jest główna bolączka tej oferty, brak patentu na tanie rozmowy wewnątrzsieciowe. Musi to nastąpić koniecznie. A jeśli nie - to obniżenie kosztu minuty do wszystkich nawet do 39 gr byłoby mile widziane :-)
Ale w niedługim okresie czasu ma zostać odświeżone OM, a 36.6 jako lepsza alternatywa dla tej opcji myślę, że nie będzie zwlekało z wprowadzeniem atrakcyjnych zmian ;-)
Ciekawe, czy zmienią coś na lepsze przed 26.06. Wtedy to przechodzę do tej taryfy na fest :-)
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ