Mobilne Gadu Gadu

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
DrFT
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:48

Mobilne Gadu Gadu

Post autor: DrFT »

mam pytanko jeżeli na mobilne gadu gadu wysłałem 1 Raz SMS za 4 zlote na 30 dni i znowu poprosilo mnie ze usluga nie oplacona i wyslalem za zlotowke na 1 tydzien to bede mial aktywne konto n a 37 dni ? czy tylko na 7?
Bo Jak wyslalem za 1 zlotowke to znowu sie to pojawilo ale juz nie wysylalem i teraz patrzę i juz jest moge korzystac jak to jest? Proszę o pomoc
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Mobilne Gadu Gadu

Post autor: tomek »

DrFT pisze:mam pytanko jeżeli na mobilne gadu gadu wysłałem 1 Raz SMS za 4 zlote na 30 dni i znowu poprosilo mnie ze usluga nie oplacona i wyslalem za zlotowke na 1 tydzien to bede mial aktywne konto n a 37 dni ? czy tylko na 7?
znowu poprosiło Cię kiedy? po 30 dniach czy w trakcie?
DrFT
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:48

Re: Mobilne Gadu Gadu

Post autor: DrFT »

No Wtrakcie jak wyslalem to znowu 5% i usluga nieoplacona wszedłem na gadu gadu pl i tam zobaczylem i mam tylko na 30 dni xDD a tego 7 juz nie wliczyli ;D jutro jeszcze lookne
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Mobilne Gadu Gadu

Post autor: daniel85 »

Uważajcie bo można się naciąć, nie wiem od czego to zależy czy może od tej nowej platformy czy nie, ale ja wykupiłem gg na miesiąc, nie zostało aktywowane, po czym wysłałem kolejnego smsa, sytuacja sie powtórzyła, więc wysłałem jeszcze jednego, również sie nie aktywowało, po kilku godzinach gg sie aktywowało ale z konta poszło 15zł a gg ważne tylko przez 30 dni, to samo dotyczy pakietów, na nowej platformie czasem trwa kilka godz zanim pakiet się aktywuje, na tego typu sytuacje, uprzejme Panie w e-boku mówią, że na aktywacje mają 24h i pozamiatane.
Daniel
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mobilne Gadu Gadu

Post autor: szewol »

Nalezy tez rozróżnić czy mówimy o GG Plus/GG 36.6 czy o zwykłym miblnym Gadu-Gadu.

GG Plus i GG 36.6 - należa do Polkomtela.
GG Mobilne - do GG i wtedy nie obowiązuje brak opłat za Internet.
ODPOWIEDZ