Do 3 tys. umów rozwiązują codziennie klienci Plusa

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Do 3 tys. umów rozwiązują codziennie klienci Plusa

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:no to teraz naprawdę się zastanawiam nad postąpieniem Plusa. Postąpili uczciwie, ale napewno nie rozsądnie!
Tutaj też chodzi o sam wizerunek operatora.
tomek pisze:Czy rzeczywiście 50 mln zł + dalsze umowy z klientami = podniesienie opłat za połączenie do BOK i 5zł za fakturę?!
Na pewno nie. Myślę że ewentualna kara procesowa dla Play, Orange i Ery może być wyższa. Poza tym opłatę za tą cała "fakturę", do tej pory nie pobierał tylko Plus. Także tu zupełnie nie wiem o co pretensje.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Do 3 tys. umów rozwiązują codziennie klienci Plusa

Post autor: szewol »

Dokładnie - efekt wizrunkowy. Plus może w tym wypaść pozytywnie - popatrzcie, dajemy Wam mozliwość zerwania umowy zgodnie z parwem a nie tak jak konkurencja.

5 zł to koszt SZCZEGÓŁOWEGO BILLINGU na papierze. Teraz klienci będą otrzymywać same papierowe faktury VAT. Ludzie coraz więcej dzwonią, SMS-ują, więc i wydruki sa coraz grubsze. papier i druk kosztuje - wydrukowac dla ponad 6,5 mln klientów to duże koszty. Nadal szczegółowy billing jest bezpłatny w wersji elektronicznej oraz billing bieżący. W tym przypadku rozumiem Polkomtela
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Do 3 tys. umów rozwiązują codziennie klienci Plusa

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:Myślę że ewentualna kara procesowa dla Play, Orange i Ery może być wyższa.
myślałem, że zostaną bezkarni już teraz...
mariusz9a pisze:Poza tym opłatę za tą cała "fakturę", do tej pory nie pobierał tylko Plus.
o tym nie widziałem z razji tego, że nie interesuje się szczegółowo abonamentem. ;-) wychodzi na to, że regulamin nie powinien niekomu nie pasować, bo opłata za fakturę jak wspomniałeś jest u wszystkich, połączenia do BOK nikt nie wykonuje codziennie a jeżeli nawet, to można skontaktować się za darmo lub taniej...
mariusz9a pisze:Także tu zupełnie nie wiem o co pretensje.
to nie były pretensje, tylko to, czy rzeczywiście się ten "interes" opłaca(ł). :-)
ODPOWIEDZ