LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
KrisPL
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 kwie 2017, o 15:16

Re: LTE bez limitu

Post autor: KrisPL »

Hehe a ja od kilku dni potrafie byc Fair i nie być Fair jednocześnie! Obie usługi internetu, obie po pakiecie danych, na jednym lejek na drugim jeszcze nie. Oczywiście wszystkiemu winna pogoda, obciążenie, ukształtowanie terenu i FUP. Jawna kpina!
Obrazek
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu

Post autor: habish »

Obydwa abonamenty masz równe?
jovi123
PlusManiak
Posty: 112
Rejestracja: 24 sty 2017, o 17:10

Re: LTE bez limitu

Post autor: jovi123 »

dzięki DanielPlus po interwencji transfer z 20 spadł do 5 pomimo że dzisiaj nie korzystałem z internetu jest grubo !!!
Dashe
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 09:16

Re: LTE bez limitu

Post autor: Dashe »

Ja tak samo cieszę się, że koniec umowy już we wrześniu, jakoś 4 miesiące przetrwam.

A potem baju baj... Bo wątpie by od przyszłych miesięcy nie było FUP... Złapie mnie znów i kupa 0.5 mbps... Jeszcze zgrozo bym przetrwał gdybym miał te 3mbps i stały ping 70. Ale mam 0,5 i ping raz ok, a za godzine z 80 robi się 800...

EDIT:
Ja tak samo cieszę się, że koniec umowy już we wrześniu, jakoś 4 miesiące przetrwam.

A potem baju baj... Bo wątpie by od przyszłych miesięcy nie było FUP... Złapie mnie znów i kupa 0.5 mbps... Jeszcze zgrozo bym przetrwał gdybym miał te 3mbps i stały ping 70. Ale mam 0,5 i ping raz ok, a za godzine z 80 robi się 800...
Ostatnio zmieniony 2 maja 2017, o 22:04 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów pisanych jeden pod drugim - proszę używać opcji edycji posta.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu

Post autor: habish »

A wcześniej ile razy Ci się przydarzyła taka sytuacja jak obecnie?
Quarag
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 29 lip 2015, o 09:37

Re: LTE bez limitu

Post autor: Quarag »

Dashe pisze: Ale mam 0,5 i ping raz ok, a za godzine z 80 robi się 800...
Bo to przecięcie do 0.5Mbps chodzi gorzej niż stara neo 0.5Mbps. Powodem jest upload 0.1mbps. To on powoduje zatory.
dali by lamusy 0.32Mbps upload i mimo ze download 0.5Mbps to strony/gry by chodziły.
Dashe
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 09:16

Re: LTE bez limitu

Post autor: Dashe »

Celowe działanie chyba, żeby tylko życie uniemilić nam ;)

Taka sytuacja z FUPem zdarza mi się drugi raz. Ale nie mam zamiaru męczyć się z tym jeśli to ma być teraz normą, jak już pisałem wcześniej zobacze co będzie w przyszłych miesiącach. Choć i tak mam obawy, że podpiszę nową umowę i nagle będzie FUP co miesiąc...

A jeśli chodzi o sytuację z dzikim pingiem, to praktycznie nigdy. Tylko gdy była kiepska pogoda = gorszy zasięg. Wtedy miałem problem z pingiem ale to bardzo rzadko.
danwar5
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 1 maja 2017, o 07:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: danwar5 »

Drugi miesiąc z rzędu, od razu po pakiecie podstawowym przycięcie szybkości .Tłumaczenie Plusa ,maja takie prawo .Wcześniej nigdy nie miałem fupa,więc przedłużyłem umowę ,i od razu taki numer. :evil:
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu

Post autor: habish »

Jaką masz taryfę?
Sprawdź tutaj: www.ebok.pl czy w zakładce Usługi masz aktywne LTE bez limitu.
xsunnyx
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:57

Internet LTE problem z prędkością

Post autor: xsunnyx »

Witam
Umowę z Plusem na "Ja+internet LTE tylko SIM na 24 miesiące" zawarłem niecały miesiąc temu.Limit danych poza LTE to 40GB. W zasięgu LTE nie ma limitów danych (oczywiście po przekroczeniu 100GB są, ale już o to się nie czepiam...) W umowie mam zaznaczone, że szybkość internetu jest "maksymalna" jednak takowa była tylko dostępna w momencie testowania internetu przez okres 14 dni.. Po tym okresie szybkość spadła do maks 20 mb/s... Czyli limit szybkości został narzucony. O co tutaj chodzi bo może coś przeoczyłem?
danwar5
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 1 maja 2017, o 07:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: danwar5 »

Wszystko włączone,przez 15 miesięcy poprzedniej umowy wszystko było ok ,pakiet 70GB .Zgłoszone do Plusa,odpowiedz Fup
jovi123
PlusManiak
Posty: 112
Rejestracja: 24 sty 2017, o 17:10

Re: Internet LTE problem z prędkością

Post autor: jovi123 »

jaką ilość danych pobrałeś kiedy obniżyli ci prędkość do 20?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

danwar5 pisze:Zgłoszone do Plusa,odpowiedz Fup
Proszę, podaj numer tego zgłoszenia.

xsunnyx, taką prędkość uzyskujesz w ramach pakietu podstawowego czy już po jego wykorzystaniu? Proszę, wykonaj test na http://www.speedtest.net i wklej link do wyniku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
xsunnyx
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:57

Re: LTE bez limitu

Post autor: xsunnyx »

link do wyniku: https://zapodaj.net/3a8c50aee64aa.jpg.html
taka szybkość jest cały czas w momencie gdy łącze nie jest obciążone, czyli z rana i wieczorem.. Maksymalnie jest 20mb/s, w okresie testowym szybkość sięgała nawet powyżej 30mb/s.. teraz jest tak jakby internet mógł działać szybciej, ale coś go blokuje...
Z pakietu danych nie mogłem wykorzystać nawet 1 gb ponieważ w modemie- huawei e3372 mam ustawione wymuszone łączenie tylko z LTE.
ligeza
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 26 lip 2016, o 06:11

Re: LTE bez limitu

Post autor: ligeza »

xsunnyx pisze: Z pakietu danych nie mogłem wykorzystać nawet 1 gb ponieważ w modemie- huawei e3372 mam ustawione wymuszone łączenie tylko z LTE.
Pakiet danych jest również wykorzystywany w technologi LTE. Po przekroczeniu pakietu, jedynie w LTE nie zwalnia internet o ile nie zadziała FUP. Sprawdź na swoim koncie czy przypadkiem ci się już nie skończył.
ODPOWIEDZ