SmartDOM

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sirParker,

w tym przypadku umową uprawnioną będzie umowa w Cyfrowym Polsacie (TV bądź internet). Warunki, to staż minimum 60 dni i minimalna wartość abonamentu 49,90 (z uwzględnieniem rabatu za e-fakturę/fakturę elektroniczną).
sirParker pisze:Jeśli tak to czy jest to 50% mniej abonamnetu czy 48,9zł mniej od abonamentu?
Dla pierwszej umowy, przysługuje 50% rabatu na abonament.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sirParker
Starszy Plusmaniak
Posty: 173
Rejestracja: 4 sie 2014, o 15:19

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: sirParker »

Reasumując.Wystarczy,że pójdę do punktu plusa.Powiem ,że mam umowę w cyfrowym polsacie za 69,99zł od pół roku.Wybieram nowy telefon w abonamnecie i dostaję 50% upustu na ten abonamnet.Czy dobrze rozumiem?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

sirParker,

tak, jeżeli spełniasz te warunki, o których pisałam powyżej. Nowa umowa, również musi być o minimalnej wartości abonamentu 49,90 zł. Należy brać pod uwagę wysokość abonamentu po uwzględnieniu rabatu za fakturę elektroniczną. Pełen regulamin Programu, znajdziesz na tej stronie: http://www.plus.pl/documents/16/106b79f ... oferta.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sirParker
Starszy Plusmaniak
Posty: 173
Rejestracja: 4 sie 2014, o 15:19

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: sirParker »

Czyli taką samą ofertę również dostanę w stacjonarnym sklepie plusa?

Edycja:

A czy może Pani wyjaśnić mi jedną sprawę.
Chciałbym się przenieść z t-mobile do plusa.Umowa w t-mobile kończy mi się w grudniu.Czy już teraz mogę przenieść numer do plusa czyli podpisać umowę, dostać telefon i wydać dyspozycję ,że numer ma ten zostać przeniesiony dopiero po zakończeniu umowy w t-mobile?I czy będe płacił abonamnet w plusie dopiero po przeniesieniu numeru?
Ostatnio zmieniony 4 sie 2014, o 17:15 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

sirParker,

Super Oferta w Programie SmartDOM, dostępna jest we wszystkich kanałach sprzedaży.
Proszę nie dubluj, tych samych treści w dwóch różnych wątkach.

Edycja:
odpowiedź tutaj: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 96#p121896.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sirParker
Starszy Plusmaniak
Posty: 173
Rejestracja: 4 sie 2014, o 15:19

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: sirParker »

Rozumiem
bromek22
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 2 sie 2014, o 21:01

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: bromek22 »

witam,
- posiadam tylko telefon na kartę w sieci Plus od kilku lat, czy jeżeli na tej karcie zawrę jakąkolwiek umowę na kwotę powyżej 50 zł to czy spełnię warunek uprawniający do udziału w promocji "drugi za połowę, trzeci za złotówkę" (60 dni i 49,90 zł) ?
- jak jeszcze można przystąpić do promocji nie mając żadnego abonamentu/mix w Plus lub cyfrowym polsacie, a mając jedynie tel na karte w Plus? nadmieniam, że wchodzi w grę przejście od innego operatora np. NC+ do Cyfrowego Polsatu (jeśli chodzi o telewizję), lub z Play do Plus (jeśli chodzi o telefon)
dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj bromek22,

aby skorzystać z Super Oferty w Programie SmartDOM, należy posiadać już umowę u nas lub w Cyfrowym Polsacie, ze stażem minimum 60 dni. To jest warunek konieczny.
1. W przypadku gdy Abonent jest stroną Umowy Posiadanej przez okres co najmniej 60 dni i minimalna wartość jego miesięcznego zobowiązania wynosi 49,90 zł5 z VAT odpowiednio dla Umowy Plus Abonament/Plus Abonament dla Firm, Umowy Plus Internet w ofercie dla klientów indywidualnych (konsumentów), Umowy TVUmowy Internet CP oraz 50 zł dla Umowy Plus Mix w ofercie standardowej lub 30/60 zł w ofercie elastycznej („Umowy uprawniające”), to w przypadku zawarcia Nowej Umowy niebędącej aneksem6, na usługę innego rodzaju7 niż Umowa uprawniająca, o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania 49,90 zł z VAT odpowiednio dla Umowy Plus Abonament, Umowy Plus Internet, Umowy TV, Umowy Internet CP oraz 50 zł dla Umowy Plus Mix w ofercie standardowej lub 30/60 zł w ofercie elastycznej oraz z czasem oznaczonym nie krótszym niż 24 m-ce („Nowa Umowa I”) to otrzyma zamiast Benefitu korzyść („Korzyść”):
Regulamin znajdziesz na tej stronie: http://www.plus.pl/documents/16/106b79f ... oferta.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
shnek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 sie 2014, o 18:08

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: shnek »

Witam,
Posiadam abonament na TV w Cyfrowym Polsacie za niecałe 40 złotych, planuje podnieść abonament do 50 i skorzystać z oferty na internet za 50%, czyli 25 lub 30 zł (nie jestem jeszcze zdecydowany), oraz na abonament za telefon za 1 zł. Abonament w plusie byłby bez telefonu, więc z tego co rozumiem jestem w stanie skorzystać z oferty, na zasadzie posiadania dwóch usług w cenie powyżej 74 zł?
Na stronie cyfrowego polsatu przy ofercie na internet, po uwzględnieniu promocji smartdom napisane jest, że urzadzenie ZTE MF821 dostępne jest za 1zł, czy można wybrać jakieś inne urządzenie (interesuje mnie mały router wifi). Czy rabat 50% będzie dostępny od pierwszego miesiąca? Jakie są opłaty aktywacyjne? W salonie polsatu zostałem poinformowany, że jest to ponad sto złotych, natomiast na stronie internetowej nie jestem w stanie znaleźć żadnej informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj shnek,

pamiętaj, że umowa posiadana musi mieć staż minimum 60 dni.
shnek pisze:planuje podnieść abonament do 50 i skorzystać z oferty na internet za 50%, czyli 25 lub 30 zł (nie jestem jeszcze zdecydowany), oraz na abonament za telefon za 1 zł. Abonament w plusie byłby bez telefonu, więc z tego co rozumiem jestem w stanie skorzystać z oferty, na zasadzie posiadania dwóch usług w cenie powyżej 74 zł?
Tak:
4. Aby Klient otrzymał Upust promocyjny/Pakiet promocyjny na Nową Umowę II łączna opłata miesięczna za Umowę uprawniającą oraz Nową Umowę I (w przypadku Nowej Umowy I Plus Abonament/Plus Internet/Internet CP/TV miesięczne zobowiązanie po uwzględnieniu Rabatu, w przypadku Umowy uprawniającej oraz Nowej Umowy I po odliczeniu rabatu za e-fakturę/fakturę w wersji elektronicznej zgodnie zapisem § 4 pkt 3, natomiast w Przypadku Nowej Umowy I Plus Mix brane jest pod uwagę kontraktowe zobowiązanie w ofertach standardowych lub pełne minimalne kontraktowe zobowiązanie w kwocie określonej w pierwszej części kontraktu w ofertach elastycznych, bez uwzględnienia Pakietu promocyjnego), musi wynosić:
a. łącznie min. 98 zł (z VAT) w przypadku jeśli przynajmniej jedna z Umów: Nowa
Umowa I Plus Abonament/Nowa Umowa II Plus Abonament/Nowa Umowa I Plus Mix/Nowa Umowa II Plus Mix jest Umową w ofercie z telefonem.
b. łącznie min. 74 zł (z VAT) w pozostałych przypadkach.
shnek pisze:Na stronie cyfrowego polsatu przy ofercie na internet, po uwzględnieniu promocji smartdom napisane jest, że urzadzenie ZTE MF821 dostępne jest za 1zł, czy można wybrać jakieś inne urządzenie (interesuje mnie mały router wifi).
W tej kwestii proszę kontaktuj się obsługą Cyfrowego Polsatu. Tam uzyskasz informacje o aktualnych stanach magazynowych.
shnek pisze:Czy rabat 50% będzie dostępny od pierwszego miesiąca? Jakie są opłaty aktywacyjne? W salonie polsatu zostałem poinformowany, że jest to ponad sto złotych, natomiast na stronie internetowej nie jestem w stanie znaleźć żadnej informacji na ten temat.
a. w przypadku Nowych Umów I oraz Nowych Umów II Plus Abonament/Plus Internet/TV/Internet w CP Rabat/Upust promocyjny zostanie przyznany najpóźniej od drugiego pełnego okresu rozliczeniowego następującego po dniu zawarcia Umowy13
U nas opłata aktywacyjna zależy od promocji. Zazwyczaj wynosi 49 zł i jest doliczana do pierwszej faktury.

Ważne: Nowa Umowa II musi zostać zawarta w okresie 10 dni od podpisania Nowej Umowy I.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Galatasaray
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 6 gru 2013, o 13:28

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Galatasaray »

Mam pytanie.
Chciałbym podpisać umowę na najwyższy pakiet LTE.
Posiadam doładowania 40 złotowe w PLUS MIX. Czy jest jakakolwiek możliwość (nie chodzi o nową umowę)podniesienia doładowania (aneks)o 10 złotych tak, aby spełniać warunek 50 zł doładowania i podpisać umowę na kwotę abonamentu 44,95?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

Galatasaray,
Galatasaray pisze:Posiadam doładowania 40 złotowe w PLUS MIX. Czy jest jakakolwiek możliwość (nie chodzi o nową umowę)podniesienia doładowania (aneks)o 10 złotych tak, aby spełniać warunek 50 zł doładowania
Zmiany warunków umowy Plus Mix, można dokonać tylko przy przedłużeniu umowy (aneksie). Taki wariant jest dostępny, gdy pozostanie 6 zasileń do końca obecnego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Galatasaray
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 6 gru 2013, o 13:28

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Galatasaray »

Szkoda tylko że chcąc podwyższyć doładowanie z 40 na 50 zł w MIXPlusie (co w gruncie rzeczy byłoby korzystne dla Plusa) oraz wziąć najwyższy pakiet Power LTE za 44,95 (50%) nie można tego zrobić. Głupota i niedostosowanie się do ludzi którzy są stałymi abonentami od ponad 6 lat. Nie chcecie więcej pieniędzy to ich nie dostaniecie. OVER
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Stary Mix6 48 doładowań po 30 zł a oferta SmartDom

Post autor: Gordek »

Przepraszam jeśli temat był już poruszany, ale korzystając z wyszukiwarki nie mogłem znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

Do 50% zniżki na drugą umowę, powiedzmy na internet PowerLTE, w przypadku Mixa uprawniają doładowania 50 zł w ofercie standardowej i 30/60 w ofercie elastycznej, jednakże jak wygląda sytuacja w przypadku starych umów, zawieranych jeszcze na 48 doładowania?

Czy posiadając opcję 48x30 zł lub 42x40 zł przysługuje nam 50% zniżka na internet? W końcu nie jest to ani oferta elastyczna, ani standardowa powyżej 50 zł.

Byłbym wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2014, o 11:04 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Stary Mix6 48 doładowań po 30 zł a oferta SmartDom

Post autor: Krzysiek_Plus »

Gordek, tylko umowy z zasileniem 50zł lub 30/60 elastyczna.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ