Podpisanie nowej umowy.

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
damian0007
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 cze 2009, o 11:34

Podpisanie nowej umowy.

Post autor: damian0007 »

Chcę podpisać umowę na 4 aktywacje (3 razy 55 syberyjska oraz 75 syberyjska) na 24m. Jakie mogę dostać korzyści podpisując taką umowę? Czy mogę liczyć na obniżenie cen telefonów?
Czy mogę do tego samego konta wziąć telefon dla mamy w promocji otwarci na świat ?
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Podpisanie nowej umowy.

Post autor: yeti »

Generalnie POS nie udzielają obniżek cen telefonów ( u żadnego operatora także w Plus) czasami przez www jest taniej parę groszy ale wtedy trudno liczyć na fachową poradę. Dopiero od 5 aktywacji można uzyskać lepszą ofertę ( w biznesie )pod linkiem http://www.plus.pl/kontakt/doradcy_hand ... biznesowi/
damian0007
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2009, o 11:34

Re: Podpisanie nowej umowy.

Post autor: damian0007 »

Czyli nie mogę liczyć nawet na jakieś dodatkowe bonusy?
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Podpisanie nowej umowy.

Post autor: yeti »

może jakieś gadżety dorzuci ci agent w ramach własnego budżetu.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Podpisanie nowej umowy.

Post autor: greggis »

telefon w promocji otwarci na swiat mama musi wziąc na siebie.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
damian0007
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2009, o 11:34

Re: Podpisanie nowej umowy.

Post autor: damian0007 »

Czy może być ten numer na jednym koncie w e-bok (od razu przy podpisaniu umowy)?

Czy jest dostępny nowy cennik telefonów (otwarci na świat)? Ten, który jest na stronie, jest ze stycznia. :shock:
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Podpisanie nowej umowy.

Post autor: yeti »

Jeżeli aktywacja jest na osobne konto alba wręcz na inną osobę to również będzie w eBOK na osobnym koncie.
Co do odsłony tej promocji to jest ona rzadko aktualizowana ale przy ciągle rosnących cenach telefonów to jest wyłącznie pozytyw. :)
damian0007
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2009, o 11:34

Re: Podpisanie nowej umowy.

Post autor: damian0007 »

Mam jeszcze jedno pytanie. Dostałem odpowiedź z bok Plus GSM, że 50% zniżki na abonament można także uzyskać na nowe promocje (5 cięć). Czy mogą w takim przepadku wziąć więcej niż jedną aktywację?

Dla osób niepełnosprawnych oferujemy:

* 50% zniżkę w opłacie aktywacyjnej (zniżka nie dotyczy aktywacji w iPlusie);
* 50% zniżkę w opłacie abonamentowej (nie dotyczy abonamentu na usługę iPlus).

Ulgi, o których mowa dotyczą tylko i wyłącznie:

* osób niepełnosprawnych z uszkodzeniem narządu słuchu lub mowy w stopniu powodującym konieczność korzystania z tekstofonu lub wideofonu albo z uszkodzeniem narządu wzroku, zakwalifikowane do I stopnia niepełnosprawności;
* prawnych opiekunów osób niepełnosprawnych opisanych w punkcie 1 oraz wstępnych (rodzice) lub zstępnych (dzieci) pozostających z taką osobą w gospodarstwie domowym.
ODPOWIEDZ