POWER LTE

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
muchakk
Szalony PlusManiak
Posty: 256
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 mar 2012, o 13:11

Re: POWER LTE

Post autor: muchakk »

darkslide16 pisze: skoro kupujac za 89 zl internet bez limitow po tzw przekroczeniu pakietu podstawowego gdzie net ma dalej byc szybki po co jakis pakiet podstawowy ??

Pakiet podstawowy w tym przypadku dotyczy tylko sieci 3G/2G. Po przekroczeniu tego limitu transmisja danych w tych sieciach jest znacząco ograniczona.
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Re: POWER LTE

Post autor: darkslide16 »

muchakk pakiet podstawowy jak sie dowiedzialem po rozmowie z konsultantem nie dotyczy internetu za 89zl tu podobno nie istotne czy to 3G/2G tu internet ma smigac nie zwalniajac zawsze to ograniczenie dotyczy tanszych pakietow w plusie np za 59zl ale ja mam ten pakiet za 89zl i konsultant mi wyjasnil ze tu nie ma ograniczen predkosci tu ma dzialac zawsze pelna predkoscia dlatego to pytanie skoro to net bez limitow to po co pakiet podstawowy
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: POWER LTE

Post autor: niko10 »

Pakiet podstawowy dotyczy 2G/3G/LTE. Po przekroczeniu pakietu podstawowego w 2/3G prędkość jest ograniczona do 32 kb/s, w LTE w najwyższym abonamencie prędkość ograniczana nie jest. Jeśli się nie połączysz w LTE, albo jesteś poza zasięgiem, to po przekroczeniu pakietu podstawowego twój internet będzie chodził z prędkością 32 kb/s.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2014, o 17:22 przez niko10, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: POWER LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

niko10 pisze:Pakiet podstawowy dotyczy 2G/3G/LTE. Po przekroczeniu pakietu podstawowego w 2/3G prędkość jest ograniczona do 32 kb/s, w LTE w najwyższym abonamencie prędkość ograniczana nie jest.
Potwierdzam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grzegorz0plonka
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 5 lis 2012, o 21:04

Re: POWER LTE

Post autor: grzegorz0plonka »

Krzysiek_Plus@ bardzo proszę nie wprowadzaj w błąd innych użytkowników. Moim ocenę wcale nie jest bez limitów a one są pewno zakładane limit, tylko nadal nie wiemy jakie granicy setki użycia GB.

klika razy zapytałem na PW Krzysiek_Plus i nie odpowiedział dwóch pytanie pozostały.

O to moje pytanie,
Wytłumaczcie mi o co tu wszystkim chodzi o zapisu regulaminie:
‘’Zgodnie z rosnącym zużyciem danych przez abonenta, Polkomtel zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji danych w ramach usługi „LTE bez limitu” z zachowaniem różnic między klasami wskazanymi w lit. a, w tym obniżenie prędkości transmisji danych do 32 kb/s,,??

Oznacza się, jak będziemy codziennie korzystać Internetu przez www i youtube oraz cały dobę 24 włączanym routerem to pewnego dnia operator zauważyć ze, abonent ciągle rosnącym zużyciem danych to koncu założą blokadę lejek. Tak sposób rozumiem zapisu regulaminie rosnącym zużyciem danych?

Dziś znalazłem stronę niezadowolony klient od Polsatu cyfrowego Power LTE.
http://www.wykop.pl/ramka/2051560/inter ... ka-sciema/
klient zawarł umowy i musi płaci głupotą przez 24 mies. Bardzo szkoda klient nabrał konia.

Naprawdę niemiernie przykro powodu i całkowicie straciłem zaufanie operatora. Jak można oszukiwać klientów?

Na stronie http://jdtech.pl/2014/06/lte-bez-limitu ... 1#comments Wojtek napisał komentarza ze, pan Krzysiek_Plus gdzies napisał wątkach takim treści:
takie blokady będą stosowane tylko dla osób "backupjących internet
Ja już naprawdę całkowicie pogubiłem się i nigdy nie biorę power lte. Mój temat już kończone.

Szkoda nie zgłaszaliście do uokik takim sytuacji.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2014, o 17:37 przez grzegorz0plonka, łącznie zmieniany 2 razy.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: POWER LTE

Post autor: niko10 »

grzegorz0plonka

E coś tu ściemniasz, ostatni pokazywałeś pismo z UKE o rzekomej odpowiedzi na Power LTE, a okazało się, że to jakieś widmo z 2013 roku niezwiązane ze sprawą, jakiegoś innego usera. Teraz piszesz, że "dziś" znalazłeś coś na wykopie, a podawałeś to tydzień temu lub ktoś inny obok twoich postów na tym forum. Sorry, ale już w nic nie uwierzę co piszesz.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2014, o 17:31 przez niko10, łącznie zmieniany 1 raz.
grzegorz0plonka
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 5 lis 2012, o 21:04

Re: POWER LTE

Post autor: grzegorz0plonka »

Jeśli chodzi pismo uke to pomylili rok 2013 zamiast 2014 a data wysyłałem jest właściwą. Zostałem wyjaśnione okolicznością piśmie uke i odblokowane konto.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: POWER LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

grzegorz0plonka pisze:Krzysiek_Plus@ bardzo proszę nie wprowadzaj w błąd innych użytkowników. Moim ocenę wcale nie jest bez limitów a one są pewno zakładane limit, tylko nadal nie wiemy jakie granicy setki użycia GB.
Oczywiście masz prawo do własnego zdania w tej sprawie, ale sytuacja jest taka jak przestawiałem w pozostałych postach jak i w odpowiedziach na Twoje PW.
grzegorz0plonka pisze:Dziś znalazłem stronę niezadowolony klient od Polsatu cyfrowego Power LTE.
http://www.wykop.pl/ramka/2051560/inter ... ka-sciema/
Na PlusForum zajmujemy się działaniem usług Plusa, w tej sprawie należy kontaktować się z BOK Cyfrowego Polsatu.
grzegorz0plonka pisze:Na stronie http://jdtech.pl/2014/06/lte-bez-limitu ... 1#comments Wojtek napisał komentarza ze, pan Krzysiek_Plus gdzies napisał wątkach takim treści:
takie blokady będą stosowane tylko dla osób "backupjących internet
Tutaj ten post: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... 83#p110983
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grzegorz0plonka
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 5 lis 2012, o 21:04

Re: POWER LTE

Post autor: grzegorz0plonka »

Krzysiek_Plus@ sporo pan napisał backupjących Internet będą zakładane lejek to czyli oświadczy mi nie jest limitowane:(( Dla mnie wszystko jasne.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: POWER LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

grzegorz0plonka, ten zapis tyczy się tylko niestandardowych sytuacji, dlatego też użytkownicy którzy obecnie mają problemy i zgłaszają się do BOK, mają ograniczenie usuwane.

Pracujemy nad rozwiązaniem/ograniczeniem występowania tego typu przypadków.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: POWER LTE

Post autor: Gordek »

Jak już ktoś zauważył w temacie "LTE bez limitu":
"bez limitu prędkości =/ bez limitu transferu"
Limitu transferu nie ma. Po prostu część osób otrzymuje lejek (32 Kb/s - limit prędkości), czyli jest to zgodne z regulaminem.

Chciałbym też przypomnieć, że Power LTE nazywa się internetem bez limitu(liczba pojedyncza), nie bez limitów(liczba mnoga). Myślę, że można na tym zakończyć wszelkie dywagacje na temat limitów.
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: POWER LTE

Post autor: ziom94 »

Ale wymyśliłeś teraz. Już tak nie usprawiedliwiaj Plusa. Te 32 Kb/s to jest tak katastrofalne że nawet google się długo otwierają.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: POWER LTE

Post autor: niko10 »

Heheh, fakt muł całkowity, ale w operze turbo da radę, niektórzy operatorzy mają lejek 16 kb/s :)
Awatar użytkownika
Darek.74
Starszy Plusmaniak
Posty: 156
Rejestracja: 4 cze 2013, o 13:29

Re: POWER LTE

Post autor: Darek.74 »

Gordek pisze:Jak już ktoś zauważył w temacie "LTE bez limitu":
"bez limitu prędkości =/ bez limitu transferu"
Limitu transferu nie ma. Po prostu część osób otrzymuje lejek (32 Kb/s - limit prędkości), czyli jest to zgodne z regulaminem.

Chciałbym też przypomnieć, że Power LTE nazywa się internetem bez limitu(liczba pojedyncza), nie bez limitów(liczba mnoga). Myślę, że można na tym zakończyć wszelkie dywagacje na temat limitów.
Czyli tak samo jak we wszystkich sieciach :lol: Myślę że Plus powinien zrobić wspólną reklamę POWER LTE ze wszystkimi sieciami (taniej) bo wszystkie mają lejek po limicie głównym ;-)
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Re: POWER LTE

Post autor: darkslide16 »

witam po kilku dniach od mojego ostatniego postu na temat Power LTE bez limitow za 89 zl tym razem jednak nie bede marudzic na moja taryfe bo od ostatnich dni jak to pisalem tu co zreszta jeszcze sa te posty jest ok na dzis dzien internet w taryfie Power LTE za 89zl czyli ten tzw bez limitow dziala bez limitow od razu dodam ze jestem dosc wymagajacy jesli chodzi o internet wiec dla tych co lubia duzo hmm (nie wiem czy to duzo moze inni wiecej sciagaja) duzo no powiedzmy od 60 do moze nawet 100GB na dobe ale wysylka i pobieranie duzo wysylam ;p;p takze jesli ktos dalej sie zastanawia czy warto wydac 89zeta na LTE w pelnym zakresie moge juz spokojnie polecic nawet dodam ze mnie ten pakiet kosztuje 39zeta bo w usłudze smart dom mam
PS do Krzysiek_Plus podziekowanie za pomoc i lagodzenie moich nerwow oby wiecej problemowych postow nie trza razem pisac znaczy wymieniac ;p
pozdrawiam wszystkich Daro :)
ODPOWIEDZ