POWER LTE

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Tommy45
Starszy Plusmaniak
Posty: 191
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 lip 2014, o 22:01
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: POWER LTE

Post autor: Tommy45 »

Ile danych już pobrałeś?
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Re: POWER LTE

Post autor: darkslide16 »

witam ponownie wpadlem dodac ze cofam swoje wczesniejsze zdanie i zmienie je dopiero jak zaloguje sie tu po tym jak przez min 2tyg od teraz Power LTE bedzie dzialac tak jak powinien jesli nie bede pisac bedzie znaczyc ze szajs
ot dzis net muli ze nawet 10mb/s nie ma po rozmowie z konsultantem uslyszalem ze sa przeciazenia i ze na moim laczu jest wszystko ok i ze nie da sie zglosic problemy w takim przypadku z 2 strony to po co oferuja cos z czego sie nie da w pelni korzystac bo maja kiepski sprzet tak czy siak bede reklamowac kolo tyg moze wiecej ze internet z ich winy nie dzialal jak trza wiec zwyczajnie nie polecam pchac sie w takie jazdy ja niestety nie moge zrezygnowac pozdro daro
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: POWER LTE

Post autor: ziom94 »

Sprawdzaj prędkość o każdej porze bo rzeczywiście mogą być zapchane nadajniki albo jakaś awaria anteny nadawczej. Wczoraj i przed wczoraj były momenty że prędkość wynosiła nawet 7 Mb/s.Ogólnie katastrofę z prędkością miałem prawie tydzień. Dzisiaj cały czas gra cacy dochodzi nawet do 31 Mb/s (po tygodniowej przerwie) czyli prawie jak było.
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Re: POWER LTE

Post autor: darkslide16 »

ziom94 ok bede sprawdzac co jakis czas jak dziala a wczesniej to borykalem sie z problemami niby koniec limitu w taryfie bez limitu jeden problem sie konczy to inny zaczyna jakas masakra normalnie
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: POWER LTE

Post autor: ziom94 »

Niestety coś czuję że problemy w Power LTE jeszcze będą często się ujawniać. Dzisiaj to, a za tydzień coś innego. Czego bym nie chciał bo też już jestem oficjalnym klientem Powera. No ale tak to bywa jeśli chodzi o internet. Nie tylko Plus odwala takie cyrki. No ale oczywiście zawsze winny będzie tylko plus co dla niektórych
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: POWER LTE

Post autor: Tomasz84 »

A tak generalnie to popracuj nad interpunkcją, bo to nie to, że się czepiam, tylko ciężko cię zrozumieć. Stawiaj kropki i przecinki, sprawi to, że twoja wypowiedź będzie klarowna dla czytających. Na razie wygląda to jakbyś pisał jedno wielkie, monstrualne zdanie wielokrotnie złożone :-?

A tak z ciekawości: ile pobrałeś, jakie realia infrastruktury (ilu mieszkańców liczy miasto, ile nadajników)?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: POWER LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

ziom94, darkslide16 , prędkość jest zależna o wielu czynników: uwarunkowań geograficznych i urbanistycznych, warunków atmosferycznych, ilości użytkowników, poziom sygnału czy też samego urządzenia.

Takie zmiana prędkości w ciągu dnia są charakterystyczne dla działania sieci komórkowej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Re: POWER LTE

Post autor: darkslide16 »

Krzysiek chlopie o czym ty gadasz wiec: warunki atmosferyczne slonce slonce i jeszcze raz slonce, warunki geograficzne czy urbanistyczne nie wiem ale poziom sygnalu 3-4 kreski na routerze caly czas od dnia zakupu, ilosc uzytkownikow? hmm a wlasciwie co to ma za znaczenie, wiec jak co dzien ktos bedzie kupowac Power LTE to za miesiac nie bedzie internetu tak mam to rozumiec, ze bedzie duzo uzytkownikow i wszyscy zamiast LTE bedziemy mieli 5kb/s i na koniec takie zmiany w ciagu dnia ok gdyby w ciagu dnia predkosc zmieniala sie raz 5 raz 10mb/s ok ale cale 3 dni jest tak ze ledwie da sie na google wejsc bo o osi czasu na fb to zapomiec.
i jeszcze z ciekawosci Krzysiu 18 / 20 dni mam od umowy LTE 9 dni mega predkosci non stop (480GB na koncie), 10 dzien i dalej z 4-5 dni problemy telefony itp w sprawie limitow, dalej 2-3 dni ok i teraz od 3 dni problemy z mega niska predkoscia tak wyglada lider technologii LTE dla mnie to zwykle frajerstwo tak ludzi robic... a nie wazne.
wiec z calym szacunkiem Krzysiek ale nie mow mi ze to dlatego ze warunki czy slaby sygnal czy duzo ludzi tak mega powolny net bo jest lato i takie cyrki to co bedzie w zime jak faktycznie nie bedzie cudownie ladnej pogody.
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: POWER LTE

Post autor: Tomasz84 »

To jaką predkosc masz aktualnie? Bo to sie dzieje jest chyba oczywiste- 480 Giga w 8 dni to dla nich za duzo, masz przycinke.

Dlatego pytam: jaki abonament masz i jaka teraz jest predkosc?
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Re: POWER LTE

Post autor: darkslide16 »

mam ta taryfe Power LTE bez limitu za 89zeta gdzie nie ma limitu transferu predkosc aktualnie jest kolo 3-5Mb/s to nawet nie 10 czy 20Mb/s to jakas kpina aktualnie siedze na 10Mb/s z neostrady bo na tym calym LTE bym mial problem tu cos napisac
a co do 480GB na 10Mb/s necie z TP srednio na dzien z 60-80 GB idzie pobrac wiec na szybkim necie LTE to i tak nie duzo wyszlo ale na LTE z tych 480GB ponad 200GB bylo wysylane na serwery to byl jedyny powod podpisania umowy
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: POWER LTE

Post autor: ziom94 »

W moim przypadku też nie wiem co wpływa na tak skoczną prędkość. Pogoda u mnie również cały czas słoneczna, piękna. Jak w czerwcu testowałem to były silne wiatry i ciągłe deszcze i to w ogóle nie wpływało na transfer. Położenie cały czas te same. Jakby urbanizacja wpływała na prędkość to by cały czas była prędkość niska. A tu raz tak, a raz tak. Zapchane łącza też raczej nie są bo znam u siebie ludzi i oni racze unikają mobilnego internetu. Po za tym transfer wysyłania jest taki sam jak zawsze. Proponuję panie Krzysiu sprawdzić czy te wasze anteny nadawcze są w dobrym stanie
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Re: POWER LTE

Post autor: darkslide16 »

ziom94 jak dla mnie oni sami zmieniaja te predkosci i limity no ale dowodow nie mam bede reklamowac kazdy dzien gdzie net zle dzialal na ta chwile kolo 10 dni z ponad 20 ale na 3-4 reklamacji mam pewnosc ze z ich winy zobaczymy co odpisza w sprawie predkosci
a tak z ciekawosci robilem sobie test i mam 0,99Mb/s pobieranie, 0.67Mb/s wysylanie gdzie na TP NEO na tescie mam 9.87Mb/s pobieranie i 0.98Mb/s wysylanie i to ma byc Power LTE u lidera Lte kpina hehe
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: POWER LTE

Post autor: Tomasz84 »

To nie ok. Wprawdzie facet ssie dane jak szalony, ale 10 Mbs powinniscie mu zostawic
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: POWER LTE

Post autor: ziom94 »

Ale w moim przypadku nie powinno być takich szaleństw. Ja nawet nie zużyłem pakietu podstawowego. A tu takie skaczące prędkości. Proponowałbym aby technicy sprawdzili antenke nadawczą w Kwidzynie
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: POWER LTE

Post autor: Tomasz84 »

Krzysiek Plus możemy miec prosbe? Sprawdz sytuacje tego faceta, bo sorry ale sam wiesz jak jest na infolinii, kto i z jaką wiedzą tam pracuje.


Prosiłbym bys sprawdził ten przypadek: to jest te kopiowanie internetu? Co teraz z nim bedzie- do konca mies tak bedzie miec?
ODPOWIEDZ