[5Plus] Doładowanie za punkty

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Zehir
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

[5Plus] Doładowanie za punkty

Post autor: Zehir »

Witam,

Mam pytanie czy nadal istnieje możliwość doładowania numeru na kartę punktami 5Plus?
Szukałem na stronach plus.pl oraz na stronie programu, ale nie znalazłem żadnej informacji...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: [5Plus] Doładowanie za punkty

Post autor: vod »

Zehir pisze:Witam,

Mam pytanie czy nadal istnieje możliwość doładowania numeru na kartę punktami 5Plus?
Szukałem na stronach plus.pl oraz na stronie programu, ale nie znalazłem żadnej informacji...

Pozdrawiam
Tak można kod:5555 doładowanie za kwotę 50 zł
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Re: [5Plus] Doładowanie za punkty

Post autor: BUCiu »

Tu masz szczegóły: http://www1.plus.pl/5plus/promotion.do?id=9378 i kliknij: "Dowiedz się więcej o zasileniu kont Simplus i Mixplus".

Nie jest za łatwo to znaleźć to fakt. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że znowu można doładować za pkt. kwotą 30 PLN za 1200 pkt. co przez ponad pół roku nie było możliwe.

Chyba wiem dlaczego tak było. Wg. regulaminu doładowanie za pkt. 5 Plus nr MixPlusa miało nie powodować przedłużenia terminu następnego doładowania jak i odpadnięcia wymaganego doładowania z kontraktu. A w praktyce tak nie było, sam na tym jechałem dłuuugo. Nie wiedzieli jak to poprawić to zablokowali możliwość doładowania najmniejszą kwotą (pewnie najczęściej wykorzystywane doładowanie za pkt. 5 Plus).

A teraz to "naprawili" więc i doładowanie kwotą 30 PLN wróciło.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2009, o 22:29 przez BUCiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Zehir

Re: [5Plus] Doładowanie za punkty

Post autor: Zehir »

Dzięki za informację :)
Szkoda, że w Mixie nie zejdzie mi ono z liczby wymaganych zasileń...
Jeszcze raz dziękuję :))
s7owik

Re: [5Plus] Doładowanie za punkty

Post autor: s7owik »

BUCiu pisze:Chyba wiem dlaczego tak było. Wg. regulaminu doładowanie za pkt. 5 Plus nr MixPlusa miało nie powodować przedłużenia terminu następnego doładowania jak i odpadnięcia wymaganego doładowania z kontraktu. A w praktyce tak nie było, sam na tym jechałem dłuuugo. Nie wiedzieli jak to poprawić to zablokowali możliwość doładowania najmniejszą kwotą (pewnie najczęściej wykorzystywane doładowanie za pkt. 5 Plus).

A teraz to "naprawili" więc i doładowanie kwotą 30 PLN wróciło.
Dokładnie, w zasadzie tym naprawieniem było przejście na nową platformę. Wcześniej rzeczywiście zasilenia z 5plus nie były poprawnie zaliczane. Najciekawsze są sytuacje kiedy ktoś był zobowiązany np. za 50zł. Zasilił konto za 5plus i psikus, tylko kasa wpłynęła :P
Podobnie jest z pakietem rozmowy co dzień w mixplus III. Numery przed migracją miały weekend od piątku od godziny 10.00, a po migracji od piątku od 24.00.
tomaj6151
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2012, o 13:46

Re: [5Plus] Doładowanie za punkty

Post autor: tomaj6151 »

Jaki jest kod na dezaktywację tej usługi lub zmianę z 30 na 40 zł?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: [5Plus] Doładowanie za punkty

Post autor: sl@w_es »

Jeśli chodzi o doładowanie MIX-a za punkty z programu 5PLUS informuję, że zasilenie takie NIE zmniejsza liczby obowiązkowych zasileń wynikających z zawartej umowy oraz NIE przedłuża ważności konta.

Pełny Regulamin promocji „Doładowanie”.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
tomaj6151
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2012, o 13:46

Re: [5Plus] Doładowanie za punkty

Post autor: tomaj6151 »

Przed przedłużeniem umowy na 40 zł miałem 30 zl i jakoś to mi zmniejszało obowiązkowe doładowania.


@edit
Z abonamentu nie bierze mi punktów, tylko dolicza mi do rachunku ta kwotę, o punktach nic nie wspomniałem.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: [5Plus] Doładowanie za punkty

Post autor: sl@w_es »

tomaj6151 pisze:(...) Z abonamentu nie bierze mi punktów, tylko dolicza mi do rachunku ta kwotę, o punktach nic nie wspomniałem.
W takim razie chodzi o doładowanie z telefonu na kartę z abonamentu ... Ten temat już poruszałeś w tym wątku: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament i co jest jeszcze niejasne?

P.S.
Zapraszam do pisania w odpowiednim wątku, a na przyszłość proszę określać tytuł wątku w sposób jasny i rzeczowo przedstawiający problem lub znaleźć podobny temat na FORUM i kontynuować go umieszczając w nim swoją wypowiedź/pytanie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
damianp
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2014, o 11:42

Program 5 Plus

Post autor: damianp »

Witam.

Jaka jest możliwość kontaktu z konsultantem z programu 5 Plus, mój problem polega na tym, że doładowałem 4 razy konto za pomocą uzyskanych przeze mnie punktów na numer z oferty mix plus, dlaczego nie odjęto tych doładowań?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Program 5 Plus

Post autor: sl@w_es »

Zasilenia z programu 5 Plus nie przedłużają ważności konta Mixplus, a tym samym nie zmniejszają obowiązkowej liczby zasileń wynikającej z kontraktu co wynika z informacji zamieszczonej na tej stronie:

http://www1.plus.pl/5plus/promotion.do?id=7816

na podstawie Regulaminu promocjiDoładowanie(pkt 7c).


Kontakt do programu 5Plus info na stronie:
http://www1.plus.pl/5plus/contact:edit.do?history=reset
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ