Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: Connected »

Szczegóły już wkrótce :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
Awatar użytkownika
matchojs85
Szalony PlusManiak
Posty: 348
Rejestracja: 2 lip 2009, o 23:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: matchojs85 »

Connected pisze:Szczegóły już wkrótce :)
Czekam(y)
Co z tą ofertą?
jacula
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:04

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: jacula »

Ludziska co możne plus zaoferować przestańcie się podniecać do tej pory proponowali mi żebym został w mix 120 zl na rok bez telefonu lub 50%połączenia już nie mowie o tym ze za telefon na allegro bym mniej zapłacił chciałem na abonament to taryfa syberyjska za 55zl + wszystko jak dla nowego to co możne więcej dać , ludzie jestem w plusie ponad 10 lat i jeszcze nic ponad nie dostałem od plusa pozdrawiam wszystkich optymistów
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: mariusz9a »

jacula pisze:przestańcie się podniecać
Proponuje aby każdy zaczął od siebie ;-)

PS. Jeszcze nie poszedłeś do Play...?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
HuMOryStycZnY93
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Rejestracja: 1 mar 2009, o 13:23

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: HuMOryStycZnY93 »

Plus coś ostatnio śpi.... Kilka miesięcy temu pisałem na tym forum o przeniesieniu numeru z Plusa do PLAY, ponieważ dali ofertę standardową i zasięg słaby itp.... pomimo wysokich rachunków, które sięgały 450 zł!

Ostatnio po ok.4 miesiącach spędzonych w PLAY plus się odezwał! W ciągu 4 dni dzwonili 28 razy! Dopiero za 28 razem odebraliśmy... heh ;) I Pani z jakiegoś tam działu dla biznesu.. nazwy nie pamiętam, zachęcała do wrócenia do Plusa... ze rabat na cała umowę 40 %... taryfa jakaś Tanio Rozmowna ok. 100 zł + darmowe pakiety od niej.... My oczywiście, ze nie bo jeszcze 20 miesięcy umowy itp.... a ona, że sobie poczeka, wysłała nam ofertę na maila i powiedziała, że się odezwie jak w PLAY się będzie umowa nam kończyła..

Co im tak nagle zalezy?... oj chyba duzo klientów uciekło w ostatnim czasie od Plusa
“Ten, który stale jest szczęśliwy, musi się często zmieniać.”
Konfucjusz
jacula
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:04

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: jacula »

mariusz9a pisze:
jacula pisze:przestańcie się podniecać
Proponuje aby każdy zaczął od siebie ;-)

PS. Jeszcze nie poszedłeś do Play...?
jeszcze nie ,z powodu środków na koncie i dodanych usług ważnych bodaj do polowy września że się obraziłem na plusa nie oznacza ze mam im jeszcze coś zostawiać decyzje już podjąłem chociaż nie mowie ze w miedzy czasie jak by zadzwonili :shock: i coś konkretnego zaproponowali to bym został w co wątpię ze coś wymyśla a tak poza tematem tyle pisze bo szczerze zal mi przechodzić po tylu latach ale takie jest życie teraz kto da więcej te wygrywa a usługi teraz sa zbliżone do siebie u operatorów pozdrawiam
jacula
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:04

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: jacula »

HuMOryStycZnY93 pisze:Plus coś ostatnio śpi.... Kilka miesięcy temu pisałem na tym forum o przeniesieniu numeru z Plusa do PLAY, ponieważ dali ofertę standardową i zasięg słaby itp.... pomimo wysokich rachunków, które sięgały 450 zł!

Ostatnio po ok.4 miesiącach spędzonych w PLAY plus się odezwał! W ciągu 4 dni dzwonili 28 razy! Dopiero za 28 razem odebraliśmy... heh ;) I Pani z jakiegoś tam działu dla biznesu.. nazwy nie pamiętam, zachęcała do wrócenia do Plusa... ze rabat na cała umowę 40 %... taryfa jakaś Tanio Rozmowna ok. 100 zł + darmowe pakiety od niej.... My oczywiście, ze nie bo jeszcze 20 miesięcy umowy itp.... a ona, że sobie poczeka, wysłała nam ofertę na maila i powiedziała, że się odezwie jak w PLAY się będzie umowa nam kończyła..

Co im tak nagle zalezy?... oj chyba duzo klientów uciekło w ostatnim czasie od Plusa
Widzisz do mnie na odwrót jak miałem zasilenia jeszcze to dzwonili co 2-3 tygodnie z propozycja jak mi sie skończyły to już nikt nie zadzwonił widać cały plus :evil:
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: Garjusz »

jacula pisze:idzisz do mnie na odwrót jak miałem zasilenia jeszcze to dzwonili co 2-3 tygodnie z propozycja jak mi sie skończyły to już nikt nie zadzwonił widać cały plus :evil:
jacula ja Ci jeszcze proponuje zastanowić się, przemyśleć sprawę
i zostać w Plusie.

Wydaje mi się że można się dogadać.
A to że dzwonili wcześniej to dlatego ze zależało im żebyś został.

Pozdrawiam
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: pawelryb »

Connected, coś wiadomo o tej ofercie?
Mysaaa
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:28

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: Mysaaa »

jacula pisze:
HuMOryStycZnY93 pisze:Plus coś ostatnio śpi.... Kilka miesięcy temu pisałem na tym forum o przeniesieniu numeru z Plusa do PLAY, ponieważ dali ofertę standardową i zasięg słaby itp.... pomimo wysokich rachunków, które sięgały 450 zł!

Ostatnio po ok.4 miesiącach spędzonych w PLAY plus się odezwał! W ciągu 4 dni dzwonili 28 razy! Dopiero za 28 razem odebraliśmy... heh ;) I Pani z jakiegoś tam działu dla biznesu.. nazwy nie pamiętam, zachęcała do wrócenia do Plusa... ze rabat na cała umowę 40 %... taryfa jakaś Tanio Rozmowna ok. 100 zł + darmowe pakiety od niej.... My oczywiście, ze nie bo jeszcze 20 miesięcy umowy itp.... a ona, że sobie poczeka, wysłała nam ofertę na maila i powiedziała, że się odezwie jak w PLAY się będzie umowa nam kończyła..

Co im tak nagle zalezy?... oj chyba duzo klientów uciekło w ostatnim czasie od Plusa
Widzisz do mnie na odwrót jak miałem zasilenia jeszcze to dzwonili co 2-3 tygodnie z propozycja jak mi sie skończyły to już nikt nie zadzwonił widać cały plus :evil:
"dzwonili" właśnie ....
a to, że nie skorzystałeś z oferty to już nie powinieneś winić sieci :P
jacula
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:04

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: jacula »

Garjusz pisze:
jacula pisze:idzisz do mnie na odwrót jak miałem zasilenia jeszcze to dzwonili co 2-3 tygodnie z propozycja jak mi sie skończyły to już nikt nie zadzwonił widać cały plus :evil:
jacula ja Ci jeszcze proponuje zastanowić się, przemyśleć sprawę
i zostać w Plusie.

Wydaje mi się że można się dogadać.
A to że dzwonili wcześniej to dlatego ze zależało im żebyś został.

Pozdrawiam
jeszcze raz dzwoniłem osobiście dobrze ze mam tabletki na serce :-D po prostu nie ma z kim gadać możne wrócę za 24 miesiące pozdrawiam
jacula
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:04

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: jacula »

jacula pisze:
Garjusz pisze:
jacula pisze:idzisz do mnie na odwrót jak miałem zasilenia jeszcze to dzwonili co 2-3 tygodnie z propozycja jak mi sie skończyły to już nikt nie zadzwonił widać cały plus :evil:
jacula ja Ci jeszcze proponuje zastanowić się, przemyśleć sprawę
i zostać w Plusie.

Wydaje mi się że można się dogadać.
A to że dzwonili wcześniej to dlatego ze zależało im żebyś został.

Pozdrawiam
jeszcze raz dzwoniłem osobiście dobrze ze mam tabletki na serce :-D po prostu nie ma z kim gadać możne wrócę za 24 miesiące pozdrawiam
zegnam wszystkich dziś przeszedłem do plusa ,ciekawostka jak złożyłem papiery o przejście za jakiś moment dostałem sms z plusa piszą tak;jak zostanę to dadzą mi pakiet minut 30 do wykorzystania przez miesiąc :mrgreen:
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: Garjusz »

jacula pisze:zegnam wszystkich dziś przeszedłem do plusa ,ciekawostka jak złożyłem papiery o przejście za jakiś moment dostałem sms z plusa piszą tak;jak zostanę to dadzą mi pakiet minut 30 do wykorzystania przez miesiąc
Z całym szacunkiem ale Ty sam nie wiesz czego chcesz i nie wiesz co piszesz.

Właśnie przed chwila napisałeś że przeszedłeś do Plusa. To nie byłeś ?
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: pasqal »

Garjusz pisze:
jacula pisze:zegnam wszystkich dziś przeszedłem do plusa ,ciekawostka jak złożyłem papiery o przejście za jakiś moment dostałem sms z plusa piszą tak;jak zostanę to dadzą mi pakiet minut 30 do wykorzystania przez miesiąc
Z całym szacunkiem ale Ty sam nie wiesz czego chcesz i nie wiesz co piszesz.

Właśnie przed chwila napisałeś że przeszedłeś do Plusa. To nie byłeś ?
Niezadowolony będzie niezadowolony. I to się raczej prędko nie zmieni, a my nic na to nie poradzimy :roll:
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Już niedługo "Nowa oferta zatrzymaniowa w Plusie".

Post autor: Amix »

Heh, jeszcze nie widziałem zadowolonego Polaka. Taki mamy sposób bycia niestety. No może mała cząstka narodu jest z czegoś zadowolona, ale panuje ogólna "deprecha". Nawet jak coś będzie za darmo to też będzie źle.
ODPOWIEDZ