Blokada na SMS Premium, Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ThePiotrek
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 gru 2014, o 14:17

Blokada na SMS Premium, Plush

Post autor: ThePiotrek »

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem karty Plush, oraz nowego telefonu z Androidem, więc jako porządny gracz postanowiłem zakupić parę interesujących mnie gier w sklepie Google Play za pomocą sms'a, jednak okazało się, że mam nałożoną blokadę. Wysyłanie różnych kodów sms do BOK'u kończy się wiadomością 'Usługa chwilowo niedostępna' bądź 'Nie aktywowano blokady'. Pomimo tego, limit wciąż jest, a do BOK'u dzwonić mi się nie uśmiecha. Co mogę zrobić? Pozdrawiam
Xeramir
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 16:27

Re: Blokada na SMS Premium, Plush

Post autor: Xeramir »

Osobiście wydaje mi się, ze w google play można kupować za pomocą sms jedynie w abonamencie aczkolwiek nie jestem tego pewien. Wracając do tematu, zalguj się do plus online i sprawdź w zakladce usulgi czy masz zablokowane numery premium. Zapraszam również do lektury tutaj: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=4122
ThePiotrek
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2014, o 14:17

Re: Blokada na SMS Premium, Plush

Post autor: ThePiotrek »

Nie mam w zakładce "Usługi" nic w czym było by słowo premium.

Ahh, mam "Blokowanie usług o podwyższonej opłacie" ale w tym nie mam żadnych blokad.
Xeramir
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 16:27

Re: Blokada na SMS Premium, Plush

Post autor: Xeramir »

Więc może być tak jak mówiłem. Z numeru na kartę nie kupisz nic w gp. Nie jestem tego pewien ale też mialem z tym problemy dlatego używam teraz karty kredytowej. Ale poczekajmy na odpowiedź kogos dobrze znającego temat. Także chętnie się dowiem jak to jest ;)
ThePiotrek
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2014, o 14:17

Re: Blokada na SMS Premium, Plush

Post autor: ThePiotrek »

Kiedyś, jeszcze przed zmianą karty i telefonu normalnie kupowałem SMS'em w Samsung Apps, teraz mam po prostu sms'y premium zablokowane.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Blokada na SMS Premium, Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ThePiotrek,
ThePiotrek pisze:postanowiłem zakupić parę interesujących mnie gier w sklepie Google Play za pomocą sms'a
W przypadku numerów Plus na Kartę, dostępna jest tylko płatność za pośrednictwem karty kredytowej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ