Mix7/Plush Mix

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix7

Post autor: Joanna_Plus »

Pixi7,

promocją kontraktową będą w tym przypadku Minuty bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych (o ile oczywiście nie został wyłączony wariant z umowy i nie został zastąpiony opcją z pakietów dodatkowych: http://www.plus.pl/documents/16/885b4e6 ... %20Mix.pdf). Pozostałe promocje odświeżają się cyklicznie co 30 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pixi7
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 30 lis 2015, o 21:58

Re: Mix7

Post autor: Pixi7 »

I to jest tylko ten jeden pakiet dla tej kwoty doładowan? Żaden inny? Czyli najlepiej, jeśli dezaktywuję pakiet kontraktowy przed końcem ważności konta?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix7

Post autor: Joanna_Plus »

Pixi7,
Pixi7 pisze:I to jest tylko ten jeden pakiet dla tej kwoty doładowan?
Szczegóły znajdują się w samej umowie.
Aktualnie przedłużając umowę przez sklep internetowy przy kwocie 50 zł, jest promocja Minuty bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych (pakiet kontraktowy, opłata pobierana z każdego doładowania kontraktowego) + Pakiet SMS-ów bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych (pakiet cykliczny, opłata pobierana co 30 dni).
Pixi7 pisze:Czyli najlepiej, jeśli dezaktywuję pakiet kontraktowy przed końcem ważności konta?
Dlaczego?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pixi7
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 30 lis 2015, o 21:58

Re: Mix7

Post autor: Pixi7 »

Bo chciałem aktywować zamiast 35 zł za rozmowy do wszystkich (przy kwocie doładować za 50 znika więcej niż połowa środków), pakiet rozmów do plusa za 10 zł. Aktualnie i tak została mi pobrana kwota 35 zł po pierwszym doładowaniu, więc skoro mam już ten pakiet, to dopiero po pewnym czasie go dezaktywuje.

Jeszcze mam pytanie odnośnie bonusu 25 zł do pierwszych 3 doładowań. Po 30 dniach od doładowania te środki znikają mi z konta, czy zostają? Oraz na co dokładnie mogę je wydać. Aktualnie mam darmowe rozmowy do wszystkich,więc nic mi nie schodzi z tych środków. Czy mogę je wydać tylko i wyłącznie na rozmowy ze stacjonarnymi, czy np mogę sobie wysłać wiadomość na jakiś numer premium (a może wygram jakiegoś miliona ;) )?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix7

Post autor: Joanna_Plus »

Pixi7,
Pixi7 pisze:Bo chciałem aktywować zamiast 35 zł za rozmowy do wszystkich (przy kwocie doładować za 50 znika więcej niż połowa środków), pakiet rozmów do plusa za 10 zł. Aktualnie i tak została mi pobrana kwota 35 zł po pierwszym doładowaniu, więc skoro mam już ten pakiet, to dopiero po pewnym czasie go dezaktywuje.
To tak, jeżeli chcesz wyłączyć tę promocję, to najlepiej uczynić to przed zasileniem konta.
Pixi7 pisze:Po 30 dniach od doładowania te środki znikają mi z konta, czy zostają?
11. Pakiet kwotowy może być wykorzystany przez Abonenta Mix w ciągu 720 godzin od jego aktywacji, co odpowiada 30-stu dobom („Okres Ważności Pakietu Kwotowego”). Abonent Mix może korzystać z Pakietu kwotowego pod warunkiem, że znajduje się w Okresie ważności konta dla Usług wychodzących. Po upływie Okresu Ważności Pakietu Kwotowego zostanie on automatycznie dezaktywowany. W przypadku, gdy Abonent Mix posiada więcej niż jeden aktywny Pakiet kwotowy, w pierwszej kolejności będzie mógł skorzystać z Pakietu kwotowego z krótszym Okresem Ważności Pakietu Kwotowego.
Pakiet możesz wykorzystać na:
Bonus dla stałych Klientów
9. W ramach Promocji Abonent Mix będzie mógł korzystać z pakietu kwotowego w wysokości określonej w poniższej tabeli („Pakiet kwotowy”), przeznaczonego na krajowe połączenia głosowe, wiadomości SMS i MMS, transmisję danych (z wyłączeniem połączeń międzynarodowych, SMS i MMS międzynarodowych, połączeń i SMS odbieranych w roamingu, połączeń i SMS wykonywanych w roamingu, SMS Premium, MMS Premium, dostępu do serwisów rozrywkowych i informacyjnych, usług Zwrotny SMS i MMS WAP Push Premium), na zasadach określonych w Cenniku Taryfy, z której korzysta Abonent Mix. Aktywowanie i korzystanie z Pakietu kwotowego jest bezpłatne.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pixi7
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 30 lis 2015, o 21:58

Re: Mix7

Post autor: Pixi7 »

Joanna_Plus pisze:Pakiet możesz wykorzystać na:
Bonus dla stałych Klientów
9. W ramach Promocji Abonent Mix będzie mógł korzystać z pakietu kwotowego w wysokości określonej w poniższej tabeli („Pakiet kwotowy”), przeznaczonego na krajowe połączenia głosowe, wiadomości SMS i MMS, transmisję danych (z wyłączeniem połączeń międzynarodowych, SMS i MMS międzynarodowych, połączeń i SMS odbieranych w roamingu, połączeń i SMS wykonywanych w roamingu, SMS Premium, MMS Premium, dostępu do serwisów rozrywkowych i informacyjnych, usług Zwrotny SMS i MMS WAP Push Premium), na zasadach określonych w Cenniku Taryfy, z której korzysta Abonent Mix. Aktywowanie i korzystanie z Pakietu kwotowego jest bezpłatne.
Czyli rozumiem, że w moim przypadku mając darmowe rozmowy, darmowe smsy, pakiet internetu, jedynie mogę wydać na rozmowy z numerami stacjonarnymi?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix7

Post autor: Joanna_Plus »

Pixi7,
Pixi7 pisze:Czyli rozumiem, że w moim przypadku mając darmowe rozmowy, darmowe smsy, pakiet internetu, jedynie mogę wydać na rozmowy z numerami stacjonarnymi?
Przy tej konfiguracji - tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Agniecha
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2016, o 23:01

Pakiet Internetowy!

Post autor: Agniecha »

Witam, mam telefon w Mixie.
place 60 zł miesiecznie i za te 60 zł mam miedzy innymi 2 GB Internetu.
Pakiet mi sie skonczył przed upływem waznosci konta, a potrzebowałam szybko internetu wiec wykupiłam dodatkowe 2 GB za 20 zł.Wszystko śmigało bez zarzutu. Po 2 dniach przyszedł do mnie sms ze tego samego dnia zostanie aktywowany pakiet 2GB i zostanie pobrana opłata. Jak to, przecież już aktywowałam pakiet i za niego zapłaciłam! po kilku godzinach dostałam sms Ze internet nie został aktywowany z powodu braku srodków na koncie. Tak oto nie mam od tej pory w ogóle internetu, a poprzednim razem za pakiet kase wcieło.

Wpisując kod *136# pojawia mi sie ciąg pakietów i promocji jakie posiadam i miedzy innymi przy Internecie 2GB jest napisane - " Zawieszono". Więc tak... Dlaczego skoro zapłaciłam za ten pakiet?
Nie pierwsza taka sytuacja i już mnie biorą nerwy.
Proszę o pomoc :(
Ostatnio zmieniony 15 mar 2016, o 11:53 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Pakiet Internetowy!

Post autor: Ron »

Zgodnie z regulaminem - Pakiet internetowy („Pakiet internetowy”) są pakietami cyklicznymi... I odnawia się co 30 dni, a nie jak napisałaś do końca ważności konta na połączenia wychodzące. "Pakiet cykliczny ulega odnowieniu po upływie Okresu Ważności Pakietu pod warunkiem, że Abonent Mix posiada na koncie odpowiednie środki pozwalające na pobranie opłaty za dany pakiet cykliczny".

Ten drugi SMS który przyszedł, że Pakiet Internet zostanie aktywowany, to jest ten cykliczny który odnawia się co 30 dni i nadszedł czas odnowienia, ale nie posiadałaś środków na koncie. W tym samym czasie możesz posiadać tylko jeden pakiet internetowy (cykliczny). Możesz skorzystac zawsze z tzw Pakietów Reaktywacyjnych:
http://www.plus.pl/uslugi/pakiety-inter ... plusie-mix
Agniecha
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2016, o 23:01

Re: Pakiet Internetowy!

Post autor: Agniecha »

Czyli Ten pakiet, który, że tak to nazwe, "dokupiłam" za 20 zł, przepadł?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Pakiet Internetowy!

Post autor: Ron »

Sprawdź kodem *136# Teraz usługa na odnowienie pakietu jest zawieszona na 30 dni. Po doładowaniu konta pakiet ulegnie odnowieniu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix7/Plush Mix

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Agniecha,
Agniecha pisze:wykupiłam dodatkowe 2 GB za 20 zł.
Jakim kodem dodałaś ten pakiet? *121*11*14#?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

300 min do wszystkich... problem

Post autor: ekdar »

Witam. I znowu moja partnerka ma problem z pakietami. Najpierw z internetowym. Teraz z tym. Fajnie to jest obmyslone. Pakiet wyłączylem ponad 2 miesiace temu. Nie jest widoczny pod ani *121# ani *136# a kase zzera.
Wyglada to tak:
Po doladowaniu konta kwota kontraktowa 30zl "Plus " zabiera (chociaz b. by pasowalo kradnie) 15zl na ten pakiet, a za chwile przychodzi sms ze pakiet został wyłaczony i tak juz na pewno bylo 2krotnie... miesiac temu i wczoraj... a nie jestesmy pewwni czy i nie 2 miesiące temu...
Pani Joanno prosimy o pomoc bo to juz jest lekko mowiac denerwujace... gdyz poprzednim razem ani telefonicznie, ani bezposrednio w punkcie plusa nie dalo nic sie przez ponad miesiac zalatwic... dopiero dzieki pani interwencji .
Wiec tym razem odrazu zwracamy do pani...
Ostatnio zmieniony 29 mar 2016, o 14:35 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix7/Plush Mix

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ekdar,
ekdar pisze:Nie jest widoczny pod ani *121#
A co aktualnie widać pod tym kodem?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Mix7/Plush Mix

Post autor: ekdar »

Joanna_Plus pisze:Witaj ekdar,
ekdar pisze:Nie jest widoczny pod ani *121#
A co aktualnie widać pod tym kodem?
No nie. Jednak jest widoczny...
"Mix 300 minut do wszystkich_kon (300:00 min:sek) 26-04-2016 20:04"
ODPOWIEDZ