Taryfa plus na karte

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
jakub2006
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 sty 2015, o 15:42

Taryfa plus na karte

Post autor: jakub2006 »

Wymieniałem ostatnio karte sim na microsim i zostało mi doradzone, żeby zmienić taryfę na nowszą bo moja była z przed 5 lat. A nowa ma większe możliwość, jak powiedział pan w salonie Plusa. Niestety posłuchałem tego Pana i zmieniłem na Plus na karte bez limitu. miałem ponad 20 zł na koncie więc kupiłem doładowanie za 10 zł i miałem ponad 30 zł na koncie. Zmieniłem moja taryfe na tą nieszczęsną Plus na karte bez limitu. po czym momentalnie po zmianie zostało mi trochę ponad 4zł a potem jak się okazało 8 zł hakiem. Nic nie rozumiem o co tu chodzi. Pal licho z tymi pieniędzmi, Ale kiedyś jak kupiłem karte za 50 zł to miałem 50 zł na koncie na 3 miesiące i mogłem zrobić z nim co chciałem i mi starczało. Czy jest jakaś taryfa która mi to umożliwi bo te pakiety : Rozmowy bez limitu, Rozmowy i smsy bez limitu, Rozmowy, smsy i 0,5 GB są mi zbędne. Mało korzystam z telefonu i jakbym chciał co miesiąc płacić 35 zł na jakiś pakiet to równie dobrze wziąłbym abonament. Z góry dziękuje za odpowiedź
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa plus na karte

Post autor: Joanna_Plus »

jakub2006,

jeżeli zmiana została już dokonana, to nie ma możliwości powrotu do wcześniej posiadanego planu cenowego:
10. Po dokonaniu zmiany taryfy na Taryfę PnK bez limitu nie istnieje możliwość ponownej zmiany taryfy PnK bez limitu na taryfę: Plus na kartę Więcej do Wszystkich, Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów, Plus na
Kartę Więcej w Plusie, Plus na Kartę Więcej przez Rok, Plus na Kartę, Simplus, Twój Profil, Nowy Simplus, Team7, Easy, 36i6, PiszMówDobowy, Sami Swoi, iPlus na Kartę, Plus Internet na Kartę poprzednio obowiązującej na koncie Abonenta.
http://www.plus.pl/documents/16/1c814f2 ... limitu.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jakub2006
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 19 sty 2015, o 15:42

Re: Taryfa plus na karte

Post autor: jakub2006 »

No dobrze rozumiem. Ale jeśli teraz doładuje konto za 50 zł. to będę miał te 50 zł przez 3 miesiące jeśli nie aktywuje jednego z 3 profili (Rozmowy bez limitu, Rozmowy i smsy bez limitu, Rozmowy, smsy i 0,5 GB. ) ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa plus na karte

Post autor: Joanna_Plus »

jakub2006,
jakub2006 pisze:Rozmowy bez limitu, Rozmowy i smsy bez limitu, Rozmowy, smsy i 0,5 GB.
Jeżeli nie ma aktualnie włączonych bądź też nie aktywujesz, tych promocji to z ich tytułu nie będą pobierane opłaty.
Jeżeli posiadasz jakiegoś smartfona, to dobrze zabezpieczyć koszty korzystania z internetu jakimś pakietem internetowym.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jakub2006
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 19 sty 2015, o 15:42

Re: Taryfa plus na karte

Post autor: jakub2006 »

I o to mi chodziło! dziękuję pięknie i życzę miłego popołudnia!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa plus na karte

Post autor: Joanna_Plus »

jakub2006,

tu znajdziesz ewentualnie pakiety internetowe dla tej taryfy: http://www.plus.pl/uslugi/pakiety-inter ... e-na-karte.
jakub2006 pisze:życzę miłego popołudnia!
Dziękuję ślicznie i wzajemnie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Rablos
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2013, o 21:20

Re: Taryfa plus na karte

Post autor: Rablos »

Witam mam pytanko tak na szybko czy w taryfie pnk bez limitu dalej obowionzuja kody aktywacja *147*20# i rok waznosci konta *136*11*18# prosze o odp
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa plus na karte

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Rablos,
Rablos pisze:czy w taryfie pnk bez limitu dalej obowionzuja kody aktywacja *147*20# i rok waznosci konta *136*11*18#
Tak. Wszystkie promocje i pakiety dla taryf Plus na Kartę, opisaliśmy tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ