Odstąpienie od umowy....

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Odstąpienie od umowy....

Post autor: sedzia20 »

Basia_Plus pisze: 23 lut 2024, o 18:57 Witaj Mania3011,
Mania3011 pisze: 23 lut 2024, o 17:31 Podpisałam umowę z plusem w salonie na internet na kartę za 40 zł miesięcznie na próbę,
jaka jest nazwa promocji, w której umowa została zawarta?
Mania3011 pisze: 23 lut 2024, o 17:31 jak wygląda odstąpienie od umowy
Możliwość odstąpienia od umowy istnieje tylko w sytuacji zawarcia kontraktu na odległość oraz poza lokalem przedsiębiorstwa.
Basia_Plus, dlaczego wprowadzasz w błąd? Nie kojarzysz opcji Testuj Plus? Zatem przypomnienie poniżej:

§ 6 SPECJALNE WARUNKI ROZWIĄZANIA UMOWY - opcja „testuj”
1. Z opcji „testuj” mogą skorzystać Klienci którzy w ciągu 3 miesięcy poprzedzających planowany dzień zawarcia Umowy nie skorzystali z uprawnienia do rozwiązania umowy
o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus w ramach którejkolwiek oferty Weź na Próbę/testuj. Ograniczenie to nie dotyczy oferty CDMA oraz odstąpienia od
umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w wyniku realizacji uprawnienia przewidzianego w art. 27 i następnych ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach
konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287 ze zm.).
2. Abonentowi, który zawarł Umowę wybierając opcję „testuj” i który spełni łącznie wszystkie warunki określone w § 6 pkt 4 -6 poniżej przysługuje prawo do rozwiązania
Umowy w ciągu czternastu dni od dnia aktywacji Karty USIM8) (piętnastu dni wliczając dzień aktywacji) bez obowiązku zapłaty kary umownej.
3. W przypadku skorzystania z Promocyjnej sprzedaży urządzeń Plus Internet i zakupu Urządzenia telekomunikacyjnego (modemu lub routera) wskazanego w Cenniku sprzętu
modem/router – Załącznik nr 3 do Regulaminu Promocji aby rozwiązać Umowę na warunkach określonych w § 6 pkt 2, Abonent musi jednocześnie odstąpić od umowy
sprzedaży Urządzenia telekomunikacyjnego.
5. W celu rozwiązania Umowy oraz odstąpienia od umowy sprzedaży Urządzeń telekomunikacyjnych Abonent musi udać się do punktu sprzedaży, w którym zawarł
Umowę9) i złożyć oświadczenie o rozwiązaniu Umowy i odstąpieniu od umowy sprzedaży Urządzeń telekomunikacyjnych. W przypadku zakupu s przętu w sprzedaży
wysyłkowej Abonent powinien odesłać sprzęt wraz z oświadczeniem o rozwiązaniu Umowy i odstąpieniu od umowy sprzedaży Urządzeń telekomunikacyjnych na wskazany
w oświadczeniu adres. Wzór oświadczenia o rozwiązaniu Umowy i odstąpieniu od umowy sprzedaży Urządzeń telekomunikacyjnych stanowi Załącznik A do Regulaminu
Promocji.
6. Odstąpienie od umowy sprzedaży Urządzeń telekomunikacyjnych przez Abonenta będzie skutecznie złożone Polkomtel pod warunkiem, że Urządzenie telekomunikacyjne
oraz wszystkie jego elementy przekazane w chwili zakupu i Karta USIM zostaną zwrócone w stanie kompletnym (zgodnym z opisem w skazanym w Cenniku sprzętu
modem/router – Załącznik nr 3 do Regulaminu Promocji) oraz w stanie niezmienionym w zakresie innym niż wynika ze zwykłego zarządu. Przyjmuje się, że Urządzenia
telekomunikacyjne oraz wszystkie ich elementy przekazane w chwili zakupu znajdują się w stanie niezmienionym w szczególności gdy nie mają jakichkolwiek dziur, śladów
pomazania długopisem, tuszem, farbą, śladów zabrudzeń dowolnym płynem, ani nie są przerwane, połamane, pogięte, oderwane lub nie posiadają uszkodzeń izolacji kabla
oraz śladów montażu.

Kłamstwem tylko pogarszacie swoje wyniki - nie dziwota, że ludzie uciekają od Was w trymiga (wg najnowszych wyników MNP PORT-OUT).
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Odstąpienie od umowy....

Post autor: sedzia20 »

Walcz, Mania_3011 o swoje, walcz - tak jak ja!
Jak widzisz, mnie się udało - pomimo, że pewnie niewielu czytających wierzyło w moje słowa, że wygram z Plusem, to jednak stało się to faktem (załącznik). Teraz tylko czekać na sowity przekaz pocztowy (prawie 4000 zł), tak jak to miało miejsce z Cyfrowym Polsatem - oddali wszystko co wpłaciłem i umowa uznana za niebyłą (tak jak ta w Plusie).
Da się? Da się!
Nie przyjmowałem do wiadomości tych bzdet, które wypisywali konsultanci chcąc mnie zbyć - co wiadomość, to to samo :roll: A tu proszę co za niespodzianka - przemądrzałość znów przegrała ze świadomością faktów ze strony klienta. I nawet mnie nie rusza, że moja godność została napisana przez "małe p" - pewnie po złości :lol:
Tak więc, powodzenia i trzymam kciuki za sukces w Twojej sprawie - mnie Grupa Polsat Plus oddała prawie 5000 zł :)
Załączniki
Zrzut ekranu 2024-03-15 o 19.12.49.png
ODPOWIEDZ